Vodafone yeni cepnet paketleri..

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Vodafone bu paketler ile ne kadar faydalı olmuştur?

• Kullanılan toplam oy
    206
salih_123

salih_123

Üye
süper bi uygulama tşklr vodafon

ınclup2

Üye
kardeşim telefonun iyi olması şart bnde n73 war sorunsuz gryorum ve hızım idare eder durumda

punisher123

punisher123

Üye
şu ocak ayında bedava net olayı süper oldu,kampanyaya katılmadan önce aylık cepnetim vardı ama hızı düşmüştü,şimdi katılınca hız tekrar 7.2ye çıktı süper oldu ama malesef şu sıralar evimin çevresinde 3g sinyali çok düştü nedense:S ve yüksek hızlara çıkamıyorum,sömüremiyorum vodafonu:(

ejimemo

ejimemo

Üye
sınırsız kullanıyoruz 5 mb bitince ama hala sınırsız oluyor...

atabey444

Üye
Reklamlarda gördüm vodafone süper internet daönemi başlıyor diye heyecanlandım doğrusu dedim yeni yeni paketlermi eklemişler diye.girdim web sitesine süper internet başlığı altında bütün eski tarifeleri toplamışlar adınada süper internet demişler:D yahu biz zaten bu tariflelerden haberdarız ballandıda ballandıra reklam yapmanın alemi ne?

onlinwolf

Üye
Bakin kullanim koşulunda ne yaziyor:
Aylık Cepnet paketi ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.

ali.oren

ali.oren

Üye
arkadaslar ben aylik cepnet kullaniyorum 6 yada 7 aydir. 400mb lik bi filmi 3-4 saatte indirebiliyorum. teli modem olarak kullaniyorum. hiz dustukten sonra face, msn ve bikac web sayfasi. bence harbiden super. mutlaka deneyin. diger hatlarla kiyaslama yapmak yanlis. cunku hepsi sinirli.

tayfoon

tayfoon

Üye
turkcell çekim gücü diye diye insanları sömürgeci tuzagına çekiyor. yaklaşık olarak 7 aydır vodafone cepnet kullanmaktayım aylık cektigim veri 6gb . kullanmakta oldugum telefonumda s8500 wave onunda modem wifi özelligini kullanarak bilgisayarımda kullanmaktayım ve düşünsenize şuan 4 gb wınncık alsanız size aylık maliyeti 50 liracık veya ttnet alsanız sınırlı 4gb kotalı size maliyeti 29+15:44tlcik vs vs.....vodafone yabancı kuruluş dediler ...... turkcelle ülkemizin kuruluşu dediler kazıktan başka bir hizmet almadıgımızı gördüm..gerçekten vodafone ülkemize gelmeseydi daha ne kazıklarla karşılaşcaktık daha cok söylicem varda boşver. vodafone bütün herşeyle verdigin parayı fazlasıyla hakediyor.. helal olsun hizmet ve kalite diyorsan sonuna kadar vodafone diyorum... teşekkürler vodafone....:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Allah akır fikir versin size. Arkadaşlar 2-3 MB'dan sonra hızınız 96 Kbps'a düşüyor. Bunun ne demek olduğunu biliyor musunuz? Şu anda TTNet 1 Mbps internet kullanıyorsunuz diyelim. (En yavaşı) TTNet internet ile en yavaş şekilde 10 dakikada indirdiğiniz bir dosya Vodafone ile 100 dakikadan daha uzun bir sürede iner.(Ufak bir hesapla görürsünüz) 100 dakikada inmesi için de sürekli maksinimum verimde veri akışı gerekir. Siz detaylara bakmadan Vodafone'a zıplamışsınız. Teşekkür etmek ne kelime müşteriyi kandırdığı için hakaret etmek gerekiyor. Adamlar Türkiye'ye bizimle dalga geçmeye gelmiş. Mesajlarını alıntı yaptığım arkadaşlar lütfen kusura bakmasın ama bu konularda biraz bilgisizler galiba. 96 Kbps interneti internetsiz birisine versen küfreder. Birisi kamera açmak filan demiş. Sen bu hızla MSN'de oturum açarsan başarı olur. Vodafone yılın kazığını atmıştır.

O limitleri geçmeden internet bağlantısı kurduğunuzda da hızınız öyle çok yüksek olmuyor. Vodafone'da B lisansı var. A lisansı Turkcell'de. Bu demek oluyor ki bilimsel olarak Turkcell'i geçmesi imkansız. Ben bir dağda Turkcell 3G bağlanabiliyorken Vodafone çoğu şehirde 3G hizmeti veremiyor. Turkcell'in upload hızının Vodafone'un download hızından yüksek olduğunu isteyen herkese kanıtlarım. Ben yıllardır bu işlerin içinde olan birisiyim. Vodafone'un oyunlarına gelmeyin.

96 Kbps müşteriyle dalga geçmektir. Vodafone'nun merkezi İngiltere, gitsin orada böyle bir paket çıkartsın adamları ülkeden kovarlar. Ama bizim milletimiz adamlara teşekkür edelim diyor. Yapmayın arkadaşlar yapmayın. İnanmayın..

turkcell çekim gücü diye diye insanları sömürgeci tuzagına çekiyor. yaklaşık olarak 7 aydır vodafone cepnet kullanmaktayım aylık cektigim veri 6gb . kullanmakta oldugum telefonumda s8500 wave onunda modem wifi özelligini kullanarak bilgisayarımda kullanmaktayım ve düşünsenize şuan 4 gb wınncık alsanız size aylık maliyeti 50 liracık veya ttnet alsanız sınırlı 4gb kotalı size maliyeti 29+15:44tlcik vs vs.....vodafone yabancı kuruluş dediler ...... turkcelle ülkemizin kuruluşu dediler kazıktan başka bir hizmet almadıgımızı gördüm..gerçekten vodafone ülkemize gelmeseydi daha ne kazıklarla karşılaşcaktık daha cok söylicem varda boşver. vodafone bütün herşeyle verdigin parayı fazlasıyla hakediyor.. helal olsun hizmet ve kalite diyorsan sonuna kadar vodafone diyorum... teşekkürler vodafone...:oke:

sen inanmıyorsun ama ben sonuna kadar inandımm varmı ötesi....

munib

Üye
ewt arkadaşlar çok sağolun sizden öğrendim bende vodafone.terfiye ettim internet hızında telefonun 3g yi desdeklemesi gerekirmi ben normal telefonla bağlanıyorum.telefon 3g olunca dahamı hızlı oluyor saygılarımla

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
ben ceptnet ile aylik 30 gb kullaniyorum.her aksam yatmadan once bir film indiriyorum sabah kalktigim zaman film inmis oluyor karti dvd ye takip izliyorum.baslangic filmini bile indirdim.KIRMIZI

ali.44

ali.44

Üye
bu hızla artık bırakın filmi klip bile inmez

A.Bozoğlu

A.Bozoğlu

Üye
n73 ile kullanıyorum 3g modem alsam fark olurmu hızda?

ali.44

ali.44

Üye
hic bir şey farketmez hız zaten çok düşük

srooyunu

Üye
su an wodafone internetin ocak ayı boyunc yapmıs oldugu edava super ınternet paketınen gırıorum hız fecı sekılde dusuk 10-11 kb/s arasında degısmektedır keske azcık daha yuksek olsaydı :S

srooyunu

Üye
ya hangı ayarı kullanmam lazım vodafone live mi vodafone internet mi ? ne fark eder hangisi daha hızlıdır ?

hızım bu kadar dusuk yani :S edgeyide acsam 3 g yide acsam 10-12 kb arasında sabitleniyor ... ne download yapabiliyorum ne bişey :S videoda izlenmior ztn :S

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
ya hangı ayarı kullanmam lazım vodafone live mi vodafone internet mi ? ne fark eder hangisi daha hızlıdır ?

hızım bu kadar dusuk yani :S edgeyide acsam 3 g yide acsam 10-12 kb arasında sabitleniyor ... ne download yapabiliyorum ne bişey :S videoda izlenmior ztn :S
Adil kullanım süresini aştığında hız budur. Bağlantılar farketmez. Eğer pc ile giriyorsan zaten bağlantı seçme hakkınız yok.

ilo53

ilo53

Üye
adıl kullanım suresını acmadıktan sonrada 25kb yı gecmıyor 6ya kadar ınıyor.sabıt bır hız yok..

atabey444

Üye
Akıllı telefonlar (iPhone,Android,Windows Mobile,Symbian,Palm,Blackberry vb. işletim sistemine sahip) ,Tablet PC ler (iPad,Samsung Galaxy vb.) ve windows,mac OS,Linux gibi işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerindeki üretici tarafından yüklenmiş uygulamalar ve sonradan kullanıcı tarafından yüklenmiş uygulamalar ile bunların otomatik versiyon güncellemeleri data kullanımı yaratabilir.Data paketiniz var ise söz konusu kullanımlar bu paketten düşer,yok ise standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. • Günlük Cepnet Paketi'ne abone olarak 1 gün içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 50 Kuruş ile ücretlendirilirsiniz.

bilgisayardanda kullanıldığının onlarda farkında demekki neyseki herhangi bir kısıtlanmaya veya tarife değişikliğine gidilmedi. adamlar kendine güveniyor herkese internet verecem diyor hız ne kadar düşük olsada laptopunuzla istediğiniz yerde internetten sörf yapabiliyorsunuz. sözüm ona türksel gibi yapmadı girin türkselin sitesine bütün internet paketlerinin altına küçük yazıyla yazmşlardır şu tarihde bu kampanya sonlanacak diye:) ama cepneti vodafone bize bi kampanya olarak değilde bir paket olarak sundu ve sürekli bir uygulama olarak. teşekürler vodafone...

• Beğen
Tepkiler: tayfoon

DiscoveryX

Üye
Akıllı telefonlar (iPhone,Android,Windows Mobile,Symbian,Palm,Blackberry vb. işletim sistemine sahip) ,Tablet PC ler (iPad,Samsung Galaxy vb.) ve windows,mac OS,Linux gibi işletim sistemlerine sahip cihazlar üzerindeki üretici tarafından yüklenmiş uygulamalar ve sonradan kullanıcı tarafından yüklenmiş uygulamalar ile bunların otomatik versiyon güncellemeleri data kullanımı yaratabilir.Data paketiniz var ise söz konusu kullanımlar bu paketten düşer,yok ise standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. • Günlük Cepnet Paketi'ne abone olarak 1 gün içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 50 Kuruş ile ücretlendirilirsiniz.

bilgisayardanda kullanıldığının onlarda farkında demekki neyseki herhangi bir kısıtlanmaya veya tarife değişikliğine gidilmedi. adamlar kendine güveniyor herkese internet verecem diyor hız ne kadar düşük olsada laptopunuzla istediğiniz yerde internetten sörf yapabiliyorsunuz. sözüm ona türksel gibi yapmadı girin türkselin sitesine bütün internet paketlerinin altına küçük yazıyla yazmşlardır şu tarihde bu kampanya sonlanacak diye:) ama cepneti vodafone bize bi kampanya olarak değilde bir paket olarak sundu ve sürekli bir uygulama olarak. teşekürler vodafone...

Aynen katılıyorum dostum. Turkcell halen daha milletle dalga geçmeye devam ediyor. 100 MB interneti 5 tl ye veriyor ve reklamını yapıyor. Yahu anlama özürlü turkcell , adam 8 tl kullan kullanabidiğin kadar internet veriyor. Neymiş ayda 100 mb. Hangi devirde , asırda yaşıyor bu turkcell ? 100 mb ile adam ne yapacak ? neye yarayacak ? İsterse ışık hızında olsun 100 mb olduktan sonra neye yarar ? Vodafone kaplumbağa hızında ama git gidebildiğin kadar. Benim her ay kullanımım 4 gb civarı. Varsın tosbağa hızında olsun....

ilo53

ilo53

Üye
80mb ınterneti 2gunde kullanıyorum evimde sınırsız ınternet oldugu halde aksam 8den sonra 1e kadar gırıyorum cepten gırıyorum.Bütün gün ınternetı kullansam.Turkcellde bende once kullanıyorum eger guzel ınternete gıren bır telefonun varsa 100mb yetmez.5230telefonum var.onceden 6630vardi ayda 250mb yetıyordu.5230 1gb anca yetıyor.Turkcell 100mbden bahsetıyor kımseye yetmez.

Üst Alt