Vodafone yeni cepnet paketleri..

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Vodafone bu paketler ile ne kadar faydalı olmuştur?

• Kullanılan toplam oy
    206
lgkg300

lgkg300

Üye
ilk önce telefonun un pc suite kuruyorsun bilgisayarına daha sonra telefonu kablo veya bluetouth ile pc suite ile i.ternet bağlantısı oluşturuyon.bu bağlantıyı tıklayıp bağlantıyı etkinleştiriyon.telefonunu sinyali tam çekmesi maximum bağlantıyı kolaylaştırır şebekenin yoğunluğu buna etki edebilir.internet tarayıcısı olarak firefox kullan reklamları engellemek için eklenti kur sayfadaki boyutu düşürecektir.

yapamassan [email protected] mail at yardımcı olurum

Bilgilerin için sağol sonunda bağladım :):ehe

punisher123

punisher123

Üye
cepnet güzel ama yakında bu hız yüzünden çıldrcam ben ya :( tmm haklılar 7.2 mbps vermemekle ama 96kbps şaka gibi ya, enazından 512 kbps vermeliler,Ya o kadar üye var cepnet kullanan keşke hepsi mail atsa vodafoneye,hız 512 olsn fiyat 10 tl olsn razıyım ben :)

abcd17

abcd17

Üye
cepnet güzel ama yakında bu hız yüzünden çıldrcam ben ya :( tmm haklılar 7.2 mbps vermemekle ama 96kbps şaka gibi ya, enazından 512 kbps vermeliler,Ya o kadar üye var cepnet kullanan keşke hepsi mail atsa vodafoneye,hız 512 olsn fiyat 10 tl olsn razıyım ben :)

Vallahi ben halime şükrediyorum şu turkcellden kurtuldumya o yeter bana 100 mb günlük 3 mb sınır koymustum kendime :angry:
Vodafone sağolsun... :naughty: :oke:

Ö_M_E_R

Ö_M_E_R

Üye
gerçekten hız biraz dahaii olsa güzel olcak ben 20tl bile vermeye rağzıyım...

atek59

Üye
en azından hızı 512kbs yapsalar cok iii olacak

Larock

Larock

Üye
Aslında 512 kbps sınırsız 20 tl ücreti olan yeni bir paket ekleseler süper olur. inanın ttnetin abone sayısı yarıya iner:)

endman0606

Üye
tesadüfen bu tartışmayı konusunu gördüm bir vodafonlu olarak birkaç bişeylerde ben yazim dedim nete telefonumdan giriyorum türkseli öven arkadaşım msn açık bearshareden mp3 iniyor sitelerde böyle geziyorum face bilmem neye giriliyor bu dediklerimin hepsine birden yüklenirsen belki yavaş olabilirde hakkaten yeterli türkseli övmeyin sürekli mesaj gönderiyor niye bitti okeye dolamıyoda ondan şuan vodafon netten yazıyorum herkeze saygılar

karanlıktaki

Üye
Cepnet tüketiciye can simiti gibi geldi. Sadece internete dolaşacak küçük boyutlu dosyalar indirecek insanları telefon hattına her ay sabit ücretten ve 4gb kota içi 29 lira vermekten kurtardı. Şuan mesajı aylık cepnet vasıtası ile yazıyorum. Bugün sadece şuana kadar kullandığım 300 mb. Ayda bu miktar ortama 10-12 gb oluyor. Ayda 8 liraya sınırsız internet daha ne olsun. Şuan cepnetten hesaplısı yok.

archh

Üye
sırf bu olay yüzünden vodafone a geçtim bekliyorm 2 gün süresi varmış :) aveayada kıl oluyorm :off:

phasan

phasan

Üye
tesekkurler bilgi icin
arkadaslar dikkat
gunlukte sinir 5mb
Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB� tır.

--------------- Ekleme ---------------

bu durmda avea aylik 100mb 8tl daha iyi

kardeşim sınır yok hep geliştiriyorlar ben ilk kulandıgımda vodofona aylık cepet hzı 50 kb şimdi ise 110 mb çıktı yakındada yüze çıkar ben halada kullanıyorum aylık cepnet ben tavsiye derim hiç yavaşlama yok avea her yerde çekmiyor vodofone merkezleri bırak köyerde bile 3g yavaş yavaş çekmeye başlıyor yani vodafone bütün türkiyenin 81 ilin bütün yerlerini köylerini bile yavaş yavaş kapsamaya başladı 4 yılda bütün köyleride kasapsar 3g 3g

My_CaRizMa

Üye
sırf bu tarife için vdf aldım tüm denileni yaptm olmuyor.

Telim n95 8gb.. Pc suite yi indirdim one touch accesse tıklıyorm 10saniye geçiyor ve bağlantı kesildi uyarısı alıyorm.ne yaptıysam duzeltemedm kafayı yicem.ne olur yardm edin!

karanlıktaki

Üye
joikuspot adlı programı telefonunuza kurup telefonunu kablosuz modem haline getirin. Sonra bilgisayarınızdan kablosuz ağları aratıp joikuspota bağlanın hepsi bu kadar. Yada xp için anlatıyorum pc suite ile bağlanmışsanız ağ bağlantılarının içerisinde Nokia Blouetooth Modem (OTA) bağlantısına tıklayıp numara çevir dediğinizde bağlanacaktır. Her defasında pc suite çalıştırmanıza gerek yok.

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
bence hıza pek takılmayın.Eskiden 56k modemlerle internete giriyorduk.O bile bircok isimizi hallediyordu.Bu 2 katı onun.Ay sonunda vodafone a gececem.Dİrek cepnet:D

lgkg300

lgkg300

Üye
bence hıza pek takılmayın.Eskiden 56k modemlerle internete giriyorduk.O bile bircok isimizi hallediyordu.Bu 2 katı onun.Ay sonunda vodafone a gececem.Dİrek cepnet:D

değil mi bu hız bile yeterli. zaten kimse 8 tl ye mükemmel bir hız bekleyemez. sınırsız olması çok güzel. Eğer cepnet kullanıcısı isen downloadlarda sabırlı olacaksın:ehe

COBRAMAX

COBRAMAX

Üye
arkadaslar ben cepnet kullaniyorum ve memnumum.halime sukrediyorum.her aksam yatmadan once bir film indiriyorum ve yatiyorum sabah kalktigim zaman 700 mb lik film inmis oluyor.ayda 30 film indiriyorum.avatar, baslangic ve nicelerini indirdim.VODAFONE COK YASA

punisher123

punisher123

Üye
Vodafone çok sağolsun:) ama hala şu hız konusunda birazcık iyileştirme yapsalar süper olur,enazından en düşük 3g hızı olan 384kbps ye çıksa youtubede fln takılmayız.

zaza

zaza

Üye
valla ayda 1gb yakın kullanım yapıyorum download olsun maxicep olsun time takılıyorum ayda sadece 8 lira veriyorum laptop ta bile modem niyetine kullanılabilir ama normal bir bilgisayar hızı beklemeyin:naughty:

lgkg300

lgkg300

Üye
valla ayda 1gb yakın kullanım yapıyorum download olsun maxicep olsun time takılıyorum ayda sadece 8 lira veriyorum laptop ta bile modem niyetine kullanılabilir ama normal bir bilgisayar hızı beklemeyin:naughty:

Ayda 8 TL'ye uçan interneti zaten kimse beklemiyor. Biz buna da razıyız yeter ki bu tarife devam etsin:oke:

DiscoveryX

Üye
Cepnet kullanmaya başlayalı 7 ay oldu galiba . Kaba bir hesapla ; TTnet ve telefonu kapattırıp cepnette geçmekle yaklaşık 7*60=420(ttnetli ve telefonlu) 7*8=56(cepnet) 420-56=363 tl 7 ayda net karım oldu. Her zaman dediğim gibi bu cepnetti çıkarandan ister Türk olsun ister yabancı Allah razı olsun. Vodafone sayesinde her ne kadar yavaşta olsa interneti doya doya kullanıyoruz. Cepnet çıkalı 7 ay oldu galiba ama diğer operatörler halen daha buna benzer hiçbir net paketi çıkaramadılar. Tek diyeceğim helal olsun Vodafone. Diğerleri halen daha KB(Kilobyte) hesabı derdinde.

Üst Alt