Vodafone yeni cepnet paketleri..

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Vodafone bu paketler ile ne kadar faydalı olmuştur?

• Kullanılan toplam oy
    206
MrTech

MrTech

Üye
cepnetin sınırsız yönü çok iyi ama hız yönü pek iyi değil.video izlemek için

1-vlc video player olacak.sonra iş kolay,m.youtube.com yazın adres çubuğuna,sonra videoya gelin linki kopyalayın.vlcye girin.sağa tıklayıp.medya aç,ağ aç yazar linki oraya yapıştırın.keyfini sürün. :oke: ben şahsen öyle kullanıyorum.

punisher123

punisher123

Üye
Cepnetle video izlemenin bir sürü yolu var ancak Kaliteli video izlemenin hiç bir yolu yok.. :(

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
Ben yeni aldım gayet memnunum:)

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye
vaLLa dedim yaa,sınırsız olması en güzel yanı gerisi hikayeeee...

• Beğen
Tepkiler: lgkg300

sesiz-siir

Üye
arkadaşlar ben avea kulaniyorum gençlere özel bir kampanyalari var 19 tlye heryöne 500 dakika görüşme 1000 adet mesaj oda heryöne ayrica 1 gb internet ve çokta memnunum ama ben sadece internet kulanmak istiyorum diyorsaniz aveada 1gb internet 9 tl aylık bilginiz olsun belki avea kulanan arkadaşlar vardir aranizda.

harunb52

harunb52

Üye
arkadaşlar ben avea kulaniyorum gençlere özel bir kampanyalari var 19 tlye heryöne 500 dakika görüşme 1000 adet mesaj oda heryöne ayrica 1 gb internet ve çokta memnunum ama ben sadece internet kulanmak istiyorum diyorsaniz aveada 1gb internet 9 tl aylık bilginiz olsun belki avea kulanan arkadaşlar vardir aranizda.
Aynı tarifeyi bende kullanıyorum gayet güzel. Sınırsız olsun diye ayrı bi vodafone hat alıp aylık cepnet yaptım hız çok yavaş insanı katil eder

mfb2

mfb2

Üye
Sınırsız ama 100 mb dan sonra düşmesi işkence gibi bikaç dosya indirdim şaşırdım artık dosyaları burdan indireyim ne kadar hızlı sonrada gördüm adil kullanma hakkı diye bişe varmış bunela hep aynı hıda kalsa ne olurdu :/

phasan

phasan

Üye
mfb2 hep aynı sızda kalsa baz ıstasyonu çoker

kirfanul

Üye
arkadaşalar selamlar öncelikle bu internet konusunu araştırıyordum bu konuya burda yeni rastladım birşey sormak istiyorum. bende samsun wave s8500 var. bazı arkadaşlar hız düşünce edge den bağlanın demiş benim telefonda 3g yi nasıl devre dışı bırakıp edge kullanabileceğiz hız düşünce yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ts.61

ts.61

Üye
arkadaslar cepnet paketi sınırsız değılmi faturam 20tl+9tl olması gerekirken 40tld en aşağı inmiyor müşteri hizmetlerini arıyorum 6tl internet kullanımı, vergiler falan artmış diyolar. Ne yapaym?

Üst Alt