Vodafone yeni cepnet paketleri..

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Vodafone bu paketler ile ne kadar faydalı olmuştur?

• Kullanılan toplam oy
    206

srooyunu

Üye
saniyede 10 kb hız neyime yarar ki benim ?

lgkg300

lgkg300

Üye
deneyeyim dedim iyi ki günlük almışım hatta 50krş bile yazık oldu. Hiç bir işe yaramaz 97kb düşüyor yazıyor hadi lan 10kb la sürünüyor.

Bak kardeşim sana şöyle bir hesap yapayım. şuan cepnet ile dakikada ortalama 1 dakikada 1MB iniyor. şimdi hesaplayalım:

1 dakikada ort. 1 MB
1 saatte 60MB
2 saatte 120 MB
3 Saatte 180 MB
24 saat (Bir günde)= En az 1.40GB

TTnet ile 4GB bir sor bakalım 24 TL mi değil mi? sınırsız 60 TL Vodafone de sınırsız 7.99 TL

Turkcell in 3 aylık vınn (!) 29 TL

Eğer cepnet'li isen hız aramayacaksın ve sabırlı olacaksın :oke:
Ayrıca vodafone ocak ve içinde bulunduğumuz ay da abonelerine ücretsiz sınırsız internet dağıtmıştır.

Yanlış anlaşılmasın ben vodafone nin ne avukatıyım ne de çalışanı sadece yapılan hizmeti görüyor ve takdir ediyorum varsa turkcell in veya avea nın yüreği buyursun gelsin yapsın kampanyasını takdi edeyim
Helal olsun vodafone:op:

• Beğen
Tepkiler: atilla5757
abcd17

abcd17

Üye
Bak kardeşim sana şöyle bir hesap yapayım. şuan cepnet ile dakikada ortalama 1 dakikada 1MB iniyor. şimdi hesaplayalım:

1 dakikada ort. 1 MB
1 saatte 60MB
2 saatte 120 MB
3 Saatte 180 MB
24 saat (Bir günde)= En az 1.40GB

TTnet ile 4GB bir sor bakalım 24 TL mi değil mi? sınırsız 60 TL Vodafone de sınırsız 7.99 TL

Turkcell in 3 aylık vınn (!) 29 TL

Eğer cepnet'li isen hız aramayacaksın ve sabırlı olacaksın :oke:
Ayrıca vodafone ocak ve içinde bulunduğumuz ay da abonelerine ücretsiz sınırsız internet dağıtmıştır.

Yanlış anlaşılmasın ben vodafone nin ne avukatıyım ne de çalışanı sadece yapılan hizmeti görüyor ve takdir ediyorum varsa turkcell in veya avea nın yüreği buyursun gelsin yapsın kampanyasını takdi edeyim
Helal olsun vodafone:op:

Herşey ortada zaten arkadaşımız anlatmış.Turkcell Türk'ün dediler Vodafone gelmeden önce hep sömürdüler bizi Vodafone bir geldi 3 sene geçti aradan ceplerimiz rahatladı.Turkcell Reklamını buldu nasıl olsa o öyle devam etsin TURKCELL'IN ÇEKİM GÜCÜ TURKCELL'IN KAZIK GÜCÜ :islik

ARSxm

ARSxm

Üye
Öğrenci işi bu cepnet tarifesi beğenmeyen almaz. Benim çok işime yarıyor. Önceleri 10mb üstü dosya indirmezdim yarıda kesilir diye, baktım 100 mb'lık dosyayı en fazla üç saatte indiriyor. 8TL'lik SINIRSIZ paket için hiç de fena değil.

kendal_47

kendal_47

Üye
8 tl için hiçte fena olmayan bir internet hızı veriyor vodafone üstelik limit yok ayrıca cepnet'in cep telefonu için olduğunu unutmayalım pc'de kullanıp yavaş diyen arkadaşlar iki kere düşünsün çıktığı günden beri kullanıyorum memnunum biraz daha hızlı olsa elbetteki daha iyi olur ancak bu hızda fiyata göre makul seviyede bu paket sayesinde internetin ne olduğunu bilmeyen arkadaşlarım internet kullanmaya başladı vodafonu bu konuda takdir ediyorum

Sadevesadece

Üye
Turkcell internet paketi aylık eko (sözde ekonomik)paket kullanıyordum.250 mb 14 liraydı.ama 250 mb yetmediği için bide ayrıyeten aylık 100 alıyordum.Sevgili turkcell aynı ay içinde bir paketi iki kere vermiyo sağolsun..Arkadaşımın tavsiyesi ile vodafone cepnete geçtim cebim rahatladı ya:D Turkcelle verdiğimin yarısına sınırsız net! Var mı böyle birşey.Hızı da süper ayrıca cep paketi pcde ne bekliyorsunuz ki? Cepten 7-24 msndeyim ve aşkımla fring üzerinden sınırsız konuşuyorum ..Daha ne olsun?Vodafonedan vazgeçmem ve şiddetle tavsiye ederim herkese :D

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Teşekkürler vodafone

asi430

asi430

Üye
evet vodafone'den önce internet yüzünden ayda 3.kere tl yuklerdim bir sinirle vodafone geçtim iyiki geçmişin.turkcell adeta tl hırsızı ..........iyiki varsın vodafone ......

sensboys

Üye
selam arkadaşlar en iyisi aylık sınırsız 7,99 tl olan 100 mb hızlı veriyor sonrası 96 kbpsye düşüyor ancakkkkkkkkkk! zaten ben yıllarca telekomun adsl kullanıcısıydım kotalı uygulamada zaten sınır aştığında adslede internet hızını düşürüyor hemde oldukça düşürüyor ve sınırsız uygulamadada kota sınırı var onuda aştığın zaman aynı vodafonun uyguladığı düşük internet oygulaması sağlanıyor buna göre vodafonun verdiği aylık cepnet paketi sadece 7,99 tlye ben kullanıyorum oldukça memnunum en azından hem cep telefonundan istediğim yede internete giriyorum hem pc den nokianın pc suite programı sayesinde giriyorum ister laptopu al bluetoothla ister usb kablosuyla istediğin yerden pcnnde internete bağlan istersen seyahatte istersen piknikte bir yere zımbalanmıyorsunuz özgür internet budur işte düşük ancak telekomda belli kota sonucunda aynı hızla interneti düşürüyor ister sınırlı ister sınırsız abone ol internetin düşüyor Aylık cepnet süper 7,99 tl < 24 ay sözleşme yok şu kadar abonelik vs yok ister katıl ister katılma özgürce dene beğen kullan beğenme kullanma ;)

--------------- Ekleme ---------------

AYLIKCEPNET yazıp 3636 ya gönderiyorsunuz hattınızdan sadece 7,99 tl alınıyor 1 ay boyunca sınırsız internete girebilirsiniz mesajı geliyor ve giriyorsunuz DİKKAT! mesaj gelmeden internete bağlanmayın kontörleriniz gider biraz bekleyin 5 veya 10 dakika içinde mesaj gelir gelmez ise müşteri hizmetlerini arayınız.

helal olsun kardeş bende memnunum vodafone aylıkcepnet paketinden sabırlı olacaksın tabiki ama işi gücü hep internet olan birisine bu paket hız düşüklüğü olduğundan yararlanamayabilir forumda dediğim gibi internet hızı telekom adslesindede belli kota aşımında yani 15 gb dan sonra hız düşüyor takdirleriniz size bağlı denemek isteyen sadece 7,99 tlsi alınır memnun kalmazsanız iptal yazıp 3636 ya yollamanız yeterli mesajlar ücretsiz. ;)

ilo53

ilo53

Üye
Arkadaşlar iyi güzel ama internet çok yavaş gittikçe internet yavaşliyor.Buna bir çözum gerek.

atabey444

Üye
beğenmeyen gitsin hızlı internet alsın kardeşim neyin açıklamasını yapıosunuz siz.yavaş mavaş işimizi görüyor işte.nefret ediyorum bu tiplerden.git kardeşim 70 lira ver adsl kullan alla alla

lgkg300

lgkg300

Üye
Vodafone cepnet çıldırdı işte yakaladığım hız. inanmayacaksınız ama yarım saattir böyle ama hız yine eskisi gibi oldu. yarım saatliğine cepnet uçtu. işte aşağıda ekran görüntüsünü aldım:

punisher123

punisher123

Üye
dostum hız iyi güzelde,cepneti 20 mbpslik modemlemi kullanıyorusun? saniyede 2mb download fln:D, elindeki modem kaç mbps destekli?

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Müdahale edeceğimi belirttim. Gerekli mesajlar silinmiştir. Tartışmanın devamı halinde gereken yapılacağını belirteyim. Sakin olun ve konu dışında , başlarına dalga mahiyetinde mesaj yazarak ortamı germeyim. Bu olay kapanmıştır. Şu dakikadan sonra bu konu hakkında tartışma ve herhangi bir mesajınız olursa silineceğini belirteyim.
Cepnet paketleri hakkında yorumlarınızı dile getirebilirsiniz.
Iyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: dedeminoglu
dedeminoglu

dedeminoglu

Üye
vodafone cepnette en makul olan gsm şirketi bence...kim ne derse desin internetsiz olmaktan iyidir..en azından işimizi görebiliyoruz...internetsiz yapamam diyenler de artık paracıklarına kıyıp evlerine bi zahmet internet çektirecekler..vodafone diğer hatlara benzemiyor arkadaşlar adamlar o kadar yatırım yaptı ben tebrik ediyorum vodafone yi..türkiyede yeni bir çığır açtılar...

atabey444

Üye
vodafone cepnette en makul olan gsm şirketi bence...kim ne derse desin internetsiz olmaktan iyidir..en azından işimizi görebiliyoruz...internetsiz yapamam diyenler de artık paracıklarına kıyıp evlerine bi zahmet internet çektirecekler..vodafone diğer hatlara benzemiyor arkadaşlar adamlar o kadar yatırım yaptı ben tebrik ediyorum vodafone yi..türkiyede yeni bir çığır açtılar...

hala türksel diye diretenlere güzel bi cevap :)

Vodafone cepnet çıldırdı işte yakaladığım hız. inanmayacaksınız ama yarım saattir böyle ama hız yine eskisi gibi oldu. yarım saatliğine cepnet uçtu. işte aşağıda ekran görüntüsünü aldım:

o nasıl bir modem kullanıyorsun sen? çok garip. 3g değilde fibernet gibi. bu hızla download yaparken radyasyondan senin şimdiye tahtalı köye varmış olman gerekiyor :)

• Beğen
Tepkiler: PrınceOfPersia
kpln04

kpln04

Üye
Bende bir ara 2 mbps hıza ulştım 3.6mbps modemle

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Bu aralar vodafona geçmek istiyorum ama kararsızım nasıl olur acaba

By_Casparov

By_Casparov

Üye
bende aylık net war... 3-4 aydır kullanıyorum.. işlem kaydı en az 2 gb gördü =)

AlpReis

AlpReis

Üye
Bu süper gerçekten, çıktığgünden beri kullanıyorum. On numara bit ibitecek derdi yok, hızı düşüyormuş varsın düşsün

----------Eklendi @ 16:02:14 ---------- Yazıldı @ 16:00:04 ----------

beğenmeyen gitsin hızlı internet alsın kardeşim neyin açıklamasını yapıosunuz siz.yavaş mavaş işimizi görüyor işte.nefret ediyorum bu tiplerden.git kardeşim 70 lira ver adsl kullan alla alla

Aynen kardeş. sana katıla katıla katılıyorum

Üst Alt