Faturasız Türktelekom Faturasız Mobil Wi-Fi Paketleri


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türktelekom Faturasız abonelere özel sadece internete giren kullanıcılara özel paketler duyurdu bol gb li paketlere bir göz atalım
İhtiyacınıza uygun paketi seçerek özgürce bilgisayarınızdan, tabletinizden, telefonunuzdan ya da aynı anda birden fazla cihazınızdan internete erişebilirsiniz.
Mobil Wi-Fi 20GB30 Gün20 GB İnternet59 TL/AYMOBIL 20GB yaz 5555'e gönder
Mobil Wi-Fi 30GB90 Gün30 GB İnternet79 TL/3 AYMOBIL 30GB yaz 5555'e gönder
Mobil Wi-Fi 50GB180 Gün50 GB İnternet109 TL/6 AYMOBIL 50GB yaz 5555'e gönder
Paketlerden yalnızca Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesini kullanan müşteriler faydalanabilir. Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesi hakkında bilgi almak için .
Mobil Wi-Fi 20GB paketi son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesi’ne gelen müşteriler için geçerlidir.
Not:Faturasız Mobil Wi-Fi Tarifesi sesli görüşmelere kapalıdır; sadece veri bağlantısı, SMS ve MMS kullanımına açıktır.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve TheNightMare.

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt