Vodafone yeni cepnet paketleri..

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Vodafone bu paketler ile ne kadar faydalı olmuştur?

• Kullanılan toplam oy
    206

perminda

Üye
Vodafona hattınızı taşıdığınız da tüm bunların aslın da KOCA BİR YALAN OLDUĞUNU anlıyorsunuz.Olduğunuz yerde kalın.Vodafone bulaşmayın.

stainless steel

stainless steel

Üye
arkadaş cep günlük paketinde 50kr 100mb bir günde veri indirdim daha ucuzu varsa bul gel ona geçeyim.:bye2:

deliahme

deliahme

Üye
Ya hacilar bende 1 gb hızla bağlaniyom zuhaha ha ha

atabey444

Üye
bu tarife akıllı telefonlar için birebir. radyo dinleyin yutub mobil sitesinden video izleyin yüz binlerce uygulama arasından istediğinizi indirin silin sınırsız nette online olun sörf yapın acil download gereken bi durum olursa modemnet paketlerinden saatlik 1 tl alın yine yarı yolda bırakmıyor vodafone sizi.aylık en azından 8 gb data kullanıyorsunuz ve 8 tl veriyorsunuz . diğer gsm operatörleri gibi 100 mb 5 tl 200 mb 12 tl demiyorlar yani.

srooyunu

Üye
10kb/sn hız bu pingle bu sayfayı zor açtı kaldıki download yapıyorsunuz :D daha doğrusu yapmaya çalışıyorsunuz

AlpReis

AlpReis

Üye
bir süre sonra yavaşlasa da sınırsız olduğunu bilmek bir sınırı olmamak mükemmel bir duygu, hesap tutmuyorsun, cep teleonu için 10 numara. Daha iyisi çıkana kadar en iyisi bu:oke::oke::oke::oke::oke::oke::oke:sırf bu yüzden yani sınırsız olduğu için vodafone geçtim, 1 yıldır kullanmaktayım. ADSL kesildiği zaman vodafoneden giriyorum.

cellmanbash

cellmanbash

Üye
bence aylık cepnet süper 8 tl 100 mb dan sonra hız düşüyor ama telefonun aldığı veri ile pc aynı değil tabii ki

farox15

Üye
Tşk

phasan

phasan

Üye
bence güzel bana yetiyor çok indirme yapmadıgım için

vivaz47

Üye
Vodafone da durmamın tek sebebi şu anda sınırsız internet paketi. SE Vivaz la laptop a bluetooth üzerinden bağlanıyorum. Modem gibi sınırsız interneti 8 tl ye kullanıyorum. Yalnız internet yavaş olduğundan video seyredeniyorum. Yinede süper.

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
eyvallahhh

matrax_43

Üye
bence 100mb olunca yavaşlamayı kaldırırsanız güzel olur.

selimcekin

Üye
arkadaşlar bir sorum olacak
ben bu aylık cepnet tarifesine 4-5 aydır üyeyim
telefonum samsung corby s3653 GPRS den online video izleyemiyorum fakat wifi den nete girdiğim zaman
izleyebiliyorum bunun nedeni operatörmüdür yoksa telefon mudur?

lgkg300

lgkg300

Üye
arkadaşlar bir sorum olacak
ben bu aylık cepnet tarifesine 4-5 aydır üyeyim
telefonum samsung corby s3653 GPRS den online video izleyemiyorum fakat wifi den nete girdiğim zaman
izleyebiliyorum bunun nedeni operatörmüdür yoksa telefon mudur?

Dostum 4-5 aydır üyeyim diyorsun hızın yavaş olduğunu fark edemedin mi? Hızın yavaş olduğu için GPRS den video izleyemezsin

cellmanbash

cellmanbash

Üye
ben aylık cepnet kullanıyorum süper bir tarife... akıllı telefon kullanıyorum ve akıllı telefon kullanıcısıysanız internet paketiniz olmalı...

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Ne yüzü geçen 60 mb hız düştü turkcell de bir gb 10 tl olsa hemen geçeceğim

phasan

phasan

Üye
yavaşlamasa iyi olur

atlgan

atlgan

Üye
İNTERNET 100MB 96 DÜŞYO OLSUN O DA İYİ VIN KULLANYOM :alkis(h)

ismntr

ismntr

Üye
tesekkurler bilgi icin
arkadaslar dikkat
gunlukte sinir 5mb
Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB� tır.

--------------- Ekleme ---------------

bu durmda avea aylik 100mb 8tl daha iyi

+1 liraya sınırsız devam bence 9 tl sınırsız daha avantajlı

----------Eklendi @ 17:15:48 ---------- Yazıldı @ 17:14:04 ----------

ben aylık cepnet kullanıyorum süper bir tarife... akıllı telefon kullanıyorum ve akıllı telefon kullanıcısıysanız internet paketiniz olmalı...

ewet katılıyorum ben yaklaşık 5 aydır kullanıyom 100 mb 1 günde bitiriyorum ama sonraki günlerde de pek bi fark olmadı bende

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
bende yakında alcam bedava internet bitsin :)

Üst Alt