Vodafone 3G Mobil HD TV Soruna Son (Sadece MaxiceP'te) [Son Güncelleme : 20/09/2009]

Sponsorlu Bağlantılar

KIRKYYY

Üye
evet olay bizim sony ericsson da bitiyo vodofone un suan yapacagı bişey yok ben telefon yagmuruna tuttum vodafone u ve bana SE ile bu konuda görüştüklerini ve onları uyardıklarını söylediler yani top SE de.. sony ericsson h264 destekli yamalar cıkarması ve bunu kendi resmi sitesinde duyurması lazım anca bööle olur yoksa işimiz yaş.. operatörden cıktı olay sonucta hd yayın veriyolar ama bizim SE bu modellerin h264 destegi oldugu halde bunun patch ini cıkaramıyo SE sınıfta kaldı nokia karsısında yazıklar olsun

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
bende bağlanamıyorum linki yazıyorum vodafon live ile bağlanıyorum real player mobiltv ayarlı ama olmuyor

real player a gel seçenek de bağlatı de sonra erişim noktasını seç (vodafone live gibi) dene belki olur ..

amon35

amon35

Üye
beyler nasıl donma varmı acaba?

selin25

Üye
ya ben n73 kullanıyorum da dediklerinizi yaptım(mpeg4 yerine h264 Yazdım) ama fox-atv-trt2 falan açmıyo (bağlanırken dosya bulunamadı diye yazı çıkıyo)
diğer kanalları izliyorum zaten ama bu 4 kanalı açamadım bir türlü(galiba vodafone bu kanallarla anlaşmalı değiil ondan dolayı mı bilmiyorum)
bu konuda yardım edbilir misiniz?şimdiden teşekkürler

onatcan95

onatcan95

Üye
ya ben n73 kullanıyorum da dediklerinizi yaptım(mpeg4 yerine h264 Yazdım) ama fox-atv-trt2 falan açmıyo (bağlanırken dosya bulunamadı diye yazı çıkıyo)
diğer kanalları izliyorum zaten ama bu 4 kanalı açamadım bir türlü(galiba vodafone bu kanallarla anlaşmalı değiil ondan dolayı mı bilmiyorum)
bu konuda yardım edbilir misiniz?şimdiden teşekkürler
arkadaşım trt2 yi yzarken TRT2 olarak yaz büyük harfle o zman açılır:oke: atv fox gitti maalesef artık girilmiyo:allalla: keşke önceki yorumları okusaydın bu konu konuşuldu burda

blue1910

blue1910

Üye
Pckopat arkadaşım çok güzel bir konu açmışsın ellerine sağlık sayende trt 2 yi de izleyebiliyorum. Neyse bende iki telefon var n95 ve n96. N95 de vodafone mobil tv uygulamasıni takır takır indirdi kurdu çok da güzel izleniyo hatta bazı kanalların yayın akışı bile var çok güzel ama N96 ya inmiyo desteklemiyo diyo böyle bir saçmalık olabilir mi yaa N95 in desteklediği uygulamayı N96 niye desteklemesin o uygulamayı bulup ta buraya koyarsan beni ve çoğu arkadaşımı mutlu edebilcegine inanıyorum şimdiden sağol kolay gelsin

onatcan95

onatcan95

Üye
arkadaşlar url ler değişti. ya ben w810 dan giremiyorum. Destekleyen telefonu olan biri bize adresleri verebilir mi? eğer adres nerde bulamıyorum filan diyorsanız:
wapamama.net/veziroglu buna cepten girin. orda opera miniye girin. herhangi birini indirin. 1 kontöre. sonra ordan mobil tv ye girin. kanala tıklyın. akışı başlat yazısı çıkan sayfada menü sonra da adres girin e basın. orda çıkan adresi buraya aktarın. ben yapamıyorum çünkü destekleyen bir cihaz yok. Ya elimde 4 farklı tel var. 3ü 3Gli bir w810, üçüde destek listesinden çıkmış. Saçmalığa bak. Telefonda 3G var streaming var ama desteklemyor. :bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann:

--------------- Ekleme ---------------

http://www.maxicep.com/vodafone/w810-da-artik-herkes-gibi-ugrassiz-mobil-tv-246889.html ben kendi sorunumu çözdüm.:)

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaslar linkler ölmüş konu sahibinin isteği üzerine en azından simdilik konuyu kapatıyoruz linkler sonra yenilenirse açarız.

muspeh06

Üye
arkadaşlar mobil tv kesildi giren var mı

ısland

Üye
gereksiz die düşünüyorum haber için diyecekseniz o radyoda dizi diycekseniz en yarım saate varan özetler maçlar için de statyum ve benzeri programlar

kaan2222

kaan2222

Üye
arkadaşlar ben 6630 kullanıyorum şu mobiltv olayını bi türlü yapamadım.Core player dan url aç diyorum url yi yazıyorum core player kapanıyor yada donuyor.Lütfen yardım edin arkadaşlar.

balza

Üye
arkadaşlar mobil tv kesildi giren var mı

ben de aboneliğimi başlatamıyorum mtv ac yazıp 3636 ya gönderdim şu mesaj geldi

Değerli abonemiz yanlis giris yaptiniz. Mobil TV servisine abone olmak icin MTV PAKETADI AC yazip bu mesaji cevaplayabilirsiniz.Mobil TV paketleri sunlardir: STANDART,SPOREGLENCE,SUPER

duvak

duvak

Üye
tşkrlrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

xenophanes

xenophanes

Üye
Arkadaşlar real player ayarlarından vodafone live yapın diğer bağlantılarla bağlanmıyor şu anda galatasaray maçını izliyorum gayet iyi yani ilk 5 dakika ağırlık olabilir sonradan düzelir teşekkür ederseniz sevinirim

teğmen

Üye
arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz tüm ayarları yaptım tv izleyemiyorum telefonumun modeli n70 şimdiden allah razı olsun yapacağınız yardımlar içinn

serhatbjk

serhatbjk

Üye
ka kontor gidiyor

bozkurt__2323

bozkurt__2323

Üye
ellerine sağlık sağol....

Üst Alt