MOBİL TV Star-Atv-Kanal D-TRT "VODAFONE CEPNET" ile sorunsuz açılır [50 KANAL]

Sponsorlu Bağlantılar

mahsunece

Üye
arkadaşlar ben avea kullanıyorum telefonum 5800 ve 3G internet hızı çok iyi ama yukarıda ki kanallardan sadece bi iki tanesini açtı. Kanal d atv show star açılmıyor. Show bazen açılıyor onda da sadece ses var. Lütfen yardımcı olun.

-Bu arada özür dileyerek soruyorum cepnet nedir?

cengizozyaprak

Üye
tesekkürler kardeşim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben avea kullanıyorum telefonum 5800 ve 3G internet hızı çok iyi ama yukarıda ki kanallardan sadece bi iki tanesini açtı. Kanal d atv show star açılmıyor. Show bazen açılıyor onda da sadece ses var. Lütfen yardımcı olun.

-Bu arada özür dileyerek soruyorum cepnet nedir?

cep için internet yani hızı az ama iş görüyor manasında :)

bahadır388

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

mahsunece

Üye
teşekkür ederim:)
Peki neden kanalları izleyemiyorum. Dediğim gibi avea hat kullanıyorum ondan olabilir mi

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

yoyofurkan

Üye
atv linklerini bulamadım eklermisiniz

yasir52

Üye
yaw star açılmıyor

sadoko1

sadoko1

Üye
teşekkürler

cezafb1234

Üye
İnmiyor linkler ölü

tiso

tiso

Üye
yaren dede arkadasa teşekkürler şu an da show tv çalışmıyor bide atv eklense muhteşem olur şimdiden teşekkürler çalişman çok başarılı ellerine sağlık

hakko66

Üye
elinize salık

yu_sa_14

Üye
Arkadaşlar Bende Hiçbir Kanal Açılmıyor . Yanıt Yok Tekrar Deneyin Diye Bir Hata Veriyor

karabekirli1453

Üye
müdür ben tıklayınca logolara boş sayfa çıkıyor url veya başka bir şey çıkmıyor yardımcı olur musun

necmettinyk

Üye
daha önce tum kanalları sorunsuz açıyordu son bir haftadır hiçbirini açmıyor yardımcı olur musun

sakikral

Üye
ben de samsung monte var vodafone cepnet ile başta bağlanıyordu ama sonra içerik bulunamadı diyor ne yapmalıyım

- - - Eklendi - - -

ben de samsung monte var vodafone cepnet ile başta bağlanıyordu ama sonra içerik bulunamadı diyor ne yapmalıyım

Yavuz__Selim

Yavuz__Selim

Üye
bahadir abi eline emegine saglik kanal d haric diger hepsi calisiyor abi cok sagol

Üst Alt