MOBİL TV CEPNET HIZINDA tıkla izle [LINLER YENİLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

Harun6754

Üye
Yaren ne yensı ne eskısı calısmıyo

parkan

Üye
bendede calismiyor tel x6

parkan

Üye
evet haklısın suan symbian 3 de ama konu ilk acıldıgında s60v5 bölümpndeydi ve kanallar acılıyordu x6 da şimdi acılmıyor o yüzden yazma gdregi duyydum kusura bakma

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
evet haklısın suan symbian 3 de ama konu ilk acıldıgında s60v5 bölümpndeydi ve kanallar acılıyordu x6 da şimdi acılmıyor o yüzden yazma gdregi duyydum kusura bakma

o bölüm için açılan konu farklıydı bu farklı oyuzden başlığa dikkat çektim :)

na2619

Üye
admin bende çalışmıyorrr

magın

Üye
açmıyor kanallar

memolim83

memolim83

Üye
android tablet te süper

• Beğen

xqz5

Üye
en ustteki linklere trt sporla star tv ekleyebilrmsn. Çözunurlugu duşuk olanlar

• Beğen

xqz5

Üye
çok teşekkur edrm. h264.3gp yazan formatlilar cok guzel. Bulabilrsn trt spor uda eklersn cok svinirm. İnan tv yi cepte en kolay izleyebildgm konu bu

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkur edrm. h264.3gp yazan formatlilar cok guzel. Bulabilrsn trt spor uda eklersn cok svinirm. İnan tv yi cepte en kolay izleyebildgm konu bu

pek vakit bulamıyorum araştırmaya hidayetin konuyuda takip et oda güzel kanal linkleri ile güncelliyor konusunu

sadoko1

sadoko1

Üye
teşekkürler , çok güzel süper

- - - Eklendi - - -

android lerede böyle 3G hızında tv kanalları yokmu

ahmetovazan

Üye
kardeş ben kanalları izleyemiyorum bağlanıyor diyor bekliyorum ama bir türlü kanal açılmıyor telefonum 5800 internetede wifi den giriyorum bu neyden kaynaklanıyor biliyormusun

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben kanalları izleyemiyorum bağlanıyor diyor bekliyorum ama bir türlü kanal açılmıyor telefonum 5800 internetede wifi den giriyorum bu neyden kaynaklanıyor biliyormusun

konu symbian3 bölümünde olduğu için olabilir dostum

ahmetovazan

Üye
peki hangi konuda girmem gerekiyo

çömez

Üye
emeğine sağlık bu linkleri içeren bi proyu uygulama olarak oviden yayınlayabilirsen destek olmak isterim teşekkürler.

umitbahadir

Üye
Arkadaşlar linkler çalışmıyor yardım edebilirmisiniz

Üst Alt