Vodafone 3G Mobil HD TV Soruna Son (Sadece MaxiceP'te) [Son Güncelleme : 20/09/2009]

Sponsorlu Bağlantılar

petro-24

Üye
PCKopaT™;1534277' Alıntı:
O kanallar paketlerin içinde yok vodafone kaldırmış .
Ona bakarsan paket içeriğinde TRT2 de yok ama linki yapıştırınca izleyebiliyorsunuz.Sanırım çok farklı kanallar ama bulmak lazım.Bence 3G teknolojisi için kanal sayısı yeterli değil.Ayrıca görüntü daha akıcı ve net olabilir.Turkcell'i deneme şansım olmadı ama(vodafone'dan daha kalitelidir diye tahmin ediyorum)

onatcan95

onatcan95

Üye
ya bende sony ericsson var normalar mpeg4 griyo da h264 tam açılrken dinletme başlatılamıyor hatası veriyor. napabilrim acaba?

--------------- Ekleme ---------------

Ona bakarsan paket içeriğinde TRT2 de yok ama linki yapıştırınca izleyebiliyorsunuz.Sanırım çok farklı kanallar ama bulmak lazım.Bence 3G teknolojisi için kanal sayısı yeterli değil.Ayrıca görüntü daha akıcı ve net olabilir.Turkcell'i deneme şansım olmadı ama(vodafone'dan daha kalitelidir diye tahmin ediyorum)

3G siz aynı kalitede hemen hemen. 3G li yi denemedim.

ardaaga

Üye
türkcell mobil tv daha kaliteli bence daha az donma oluyor (vodafonun linkini kaybetmeden önce ikisini de incelemistim) ama su aralar vodafona giremiyorum eskiden giriordum biri link gönderebilirmi girebilmem için lütfen

camyar89

Üye
ya bende sony ericsson var normalar mpeg4 griyo da h264 tam açılrken dinletme başlatılamıyor hatası veriyor. napabilrim acaba?

bende de aynı sorun var K750 i açılırken dinletme başlatılamıyo diyo

onatcan95

onatcan95

Üye

yok mu yardım edecek olan?? Sony Ericsson HD yayın isdiyoruz.........:deal:

KIRKYYY

Üye
evet bu linklerden görüntü almayı basarabildim sonunda ama sanırım sadece opera da izleniyo tarayıcının opera olması gerekiyo java teller için öylemi bide görüntü bozuk gibi yani kare kare sizde de öylemi ve bu olayda kontör düşüyomu bende kontör gitti acaba opera var diyemi ??

onatcan95

onatcan95

Üye
evet bu linklerden görüntü almayı basarabildim sonunda ama sanırım sadece opera da izleniyo tarayıcının opera olması gerekiyo java teller için öylemi bide görüntü bozuk gibi yani kare kare sizde de öylemi ve bu olayda kontör düşüyomu bende kontör gitti acaba opera var diyemi ??
opera dan vodafone live a bağlanınca her defasında 1 kontör düşer.

KIRKYYY

Üye
opera dan vodafone live a bağlanınca her defasında 1 kontör düşer.
tamam hallettim bookmark a ekle diyip kendi cebin internet tarayıcısından acarsak kontör düşümü olmuyo ama görüntü cok kötü bence

PCKopaT™

Üye

H264 Codec eksikliği var

onatcan95

onatcan95

Üye
PCKopaT™;1539656' Alıntı:
H264 Codec eksikliği var

ne kadar ümitsiz olsamda bi umut soruyorum yine de.. Codec yükelyebillyor muyuz??? belki patch yada elfler yükleyebiliriz. Flash duvarkağıdı patch gibi. yada albüm kapağı eklemek gibi....

bu sitede w810 h264 destekliyor diyor. mpeg4 açıyorum ama h264 açılmıyor

KIRKYYY

Üye
ne kadar ümitsiz olsamda bi umut soruyorum yine de.. Codec yükelyebillyor muyuz??? belki patch yada elfler yükleyebiliriz. Flash duvarkağıdı patch gibi. yada albüm kapağı eklemek gibi....

bu sitede w810 h264 destekliyor diyor. mpeg4 açıyorum ama h264 açılmıyor

benim telefon k810i ve SE sitesinde desteklediği uygulamalar içinde h264 maddesi de var yani desteklemiyor degil ve diger cogu SE modeli öyle.. bence bu konu üzerine gitmeliyiz çünkü desteklenmeyen bir model degil telefonlar ama işte java platformu için bu codecleri bulmamız lazım ben cok aradım sonuc yok ama devam ediyorum coreplayer ın java versiyonu falan yok baska bir oynatıcı içinde bu k264 codec paketiyle geliyor olabilir bunu arastırmak lazım..

onatcan95

onatcan95

Üye
benim telefon k810i ve SE sitesinde desteklediği uygulamalar içinde h264 maddesi de var yani desteklemiyor degil ve diger cogu SE modeli öyle.. bence bu konu üzerine gitmeliyiz çünkü desteklenmeyen bir model degil telefonlar ama işte java platformu için bu codecleri bulmamız lazım ben cok aradım sonuc yok ama devam ediyorum coreplayer ın java versiyonu falan yok baska bir oynatıcı içinde bu k264 codec paketiyle geliyor olabilir bunu arastırmak lazım..
ben de java player ları araştırıyorum. telefonda desteği varmış demekki java playerla açabilmemiz imkansız değil. yani 3gp ve mpeg4 formatlarını açabilen java playerlar varsa h264 niye olmasın? sonuçta sistemde h264 var. araştırmak lazım dediğin gibi.

KIRKYYY

Üye
ben de java player ları araştırıyorum. telefonda desteği varmış demekki java playerla açabilmemiz imkansız değil. yani 3gp ve mpeg4 formatlarını açabilen java playerlar varsa h264 niye olmasın? sonuçta sistemde h264 var. araştırmak lazım dediğin gibi.

bu linkte adamlar boşuna h264 yazısı koymamışlar sonucta yani catır catır destekliyo bu modeller
ama gel görki hd yayın izleyemeyip mpeg4 e mahkum oluyoruz :SS

panzehir_333

Üye
Bütün beşiktaşlılara saygılar.
Ayrıca paylaşım süper
bende trt2 yoktu ekledim sağol

ardaaga

Üye
lütfen biri cvp yazarsa çok sevinicem arkadaslar siz denmi giriyorsunuz yoksa bu kanalları tarayıcıya yazıpmı eskiden kullanıyordum simdi giremiyorum lütfen yardım edin

kurtulus1

kurtulus1

Üye
PCKopaT Arkadasım ellerine emegine saglık sayende seyrediyoruz,cok tesekkurler...

bumer26

Üye
arkadaslar 2 tane ayar yapılandırma gelıyor kaydet dıyorum buraya kadar tm ama daha sonra gelen lınkte yuklenıyor dıyor ama sonuc yok mobıl tv yukleyemıyorum yardım edebılcek bırı varmı :(

mrtr007

Üye
arkadaslar tv yı ındırdım fakat donma sorunu cok rahatsız edıcı bu bahsettıgınız HD kalıtesını nasıl yapıcaz yardım eden olrsa cok sevınırım ve dusen kntr ler ıcın musterı numarası nedır? saygılar

onatcan95

onatcan95

Üye
arkadaslar tv yı ındırdım fakat donma sorunu cok rahatsız edıcı bu bahsettıgınız HD kalıtesını nasıl yapıcaz yardım eden olrsa cok sevınırım ve dusen kntr ler ıcın musterı numarası nedır? saygılar
arkadaş orda yazmış görmedin mi??? adreslerin sonu bakarsan hep mpeg4.3gp onu sen h264.3gp olarak değştrcen. eğer açılmazsa biraz daha altında cover player var telefonun n95 miş galiba o programı telefonunda kur sonra onun içinden doğru adresi yaz. HD ayın açılır.:oke:

lütfen biri cvp yazarsa çok sevinicem arkadaslar siz denmi giriyorsunuz yoksa bu kanalları tarayıcıya yazıpmı eskiden kullanıyordum simdi giremiyorum lütfen yardım edin
arkadaşım ayarları yaptıktan sonra tarayıcıyı aç adres gire bas. oray adresi yaz. sonra o kendisi müzik playera bağlıycak. televizyon açılcak. eğer telefonun destekliyosa direk vodafone live a gir. orda kocaman yazıyo mobil tv lk 1 ay bedava filan diye ona tıkla. ordan kanalların üstüne tıklaınca açılır.:oke:

bir iki java player buldum h264 açan ama internneten yayın alamıyo malesef. eğer bir SE patch uzmanı bulabilirsek o yapabilir. Adminlere sesleniyoru burdan bi yardım etsinler el atsınlar konuya. Bi orochi arkadaş vardı o bilir belk adam sony ericssonlarda herşeyi yapmıştı walla. k750 yi walkman telefon bile yaptılar bi ara. onu bulabilirsem pm den sorcam bakam

aryscat

aryscat

Üye
Kaymağı yesinler , yakında ucuzlatırlar. Ben en fazla 10 kontöre fit olurum. 1 ay sonra iptal :)

Üst Alt