VODAFONE 3G Almayın...

Sponsorlu Bağlantılar

dejawu_61

Üye
Arkadaşlar 3g modem aldım yaklasık 6 aydır kullanıyorum en kücük bi sorunum yok download cok iyi bazı bölgelerde indirme hızında yavaşlama oluyor ama gayet kullanışlı ve internet pakati turkcele göre cok ucuz msn ve facede mükemmel bi kullanış sunuyor video izlerken dahi mükemmel bence tavsiye ederim ama dedimya 3g yi desteklemeyen bölgelerde belki sorun olabilir

the_nervous

the_nervous

Üye
affedersiniz ama saçmalıyosunuz resmen 3 aydır vodafone kullanıyorum nokia 5800 telefonumla birlikte aldım günlük cepnet paketi kullanıyorum 50 kuruşa gece 12'ye kadar sınırsız internet hız bakmındanda iyi sayılır ancak benim hattım faturalı değil ama bakiyemden bir eksilme yaşamadım

zaza

zaza

Üye
Ben yıllardır vodafone kullanıyorum ve sürekli net paket kullanıyorum. Bugüne kadar bir problem yaşamadım özellikle beni vodafone bağlayan cepnet aylık paketi kota derdim yok arada bakıom sms ile 1 aylık normal kotayı 3 katı kadar geçiom sağolsun valla sırf 8 liralık net için burda yıllarca kalırım üstelik test yaptık kardeşim türkcell kullandığı halde bulunduğumuz noktada iyi hizmet veremio. vodafone altyapısı 3 kat büyüdü üstelik net hızımı karşılaştırırsak şehirlerarası edge çekerken net hızım türkcellin 3g sine bedel bumu kalite?

--------------- Ekleme ---------------

Şunuda ekleyeyim ben saniye bazlı tarife kullanıom yüklesemde yüklemesemde heryöne dk 30 krş bu vodafone lumu avea lımı gibi bir derdim yok kaç saniye konuştun 20 saniye ise 10 krş gider tam ücret alınmaz yani kalite bu :)

ibunyamin

Üye
vodafonmu? gerçekten sözün bittiği yerdir.çağrı merkezini fatura sormak için 2-3 defa arasınız her seferinde müşteri temsilcisi telefonu suratınıza kapatır sonunda biri açar oda sırıtarak hattınız kesilmiştir suçlu sizsiniz der ve bu durum her seferinde tekrarlanır.ayın 28 inde abone olursanız 2 günlük kullanım için 75 tl alırlar geri kalan 26 günlük kullanım hakkınızı vermezler.bunu istersiniz her seferinde şikayet kaydı oluştururlar. 5 inci 6 ıncı şikayet kaydından sonra genede vermediklerini görünce siz bıkarsınız ve bırakırsınız.çünkü telefon parası bir okadar daha götürmüştür.otomatik ödeme talimatı verirsiniz hem bankadan çekerler hem size ödemediniz diye fatura gönderirler.bir bakmışsınız 3 aylık 3g vergisi için 46 tl fatura gelmiş müşteri temsilcisi illa 14 tl borcunuz var başka borcunuz yok diye ısrar eder siz bir faturaya bakarsınız bir müşteri temsilcisini dinlersiniz öyle ne diyeceğinizi şaşırır kalırsınız. yani ne desem boş.Sizlere tavsiyem düşmanınıza bile VODAFONE önermeyin.Çünkü kimse kimseye bu kadar düşman değildir.

ahmetunalcam

Üye
Umarım sorularımı acemice bulmaz yardım ve önerilerde bulunursunuz;
Vodafone cep net' nokia 6300 ile bağlandığımızdan çok yavaştı, 3g ile hızlı bağlanılabileceği söyleniyor ayrıca sürekli kablo bağlamak gerekiyor

-Bir kampanya denk gelirse VODEM alabilirsem, telefonumdan bağımsız 3G lullanabilir miyim

-VODEM belli bir kampanya dahilinde ise (3 ay abonelik vb.) kampanya sonunda CEP NET faturasızı bu VODEM ile kullanabilir miyim

-6300'ı çocuğum kullanıyor ama sanırım kablosuz olarak laptop'a bağlanılmıyor. Vodem işi olmazsa 3g ve bluetooth gerekiyor sanırım, en iyi + fazla pahalı olmayan hangi telefonların CEPNET'te iyi bir hız yakaladığına önerisi olan varsa rica ediyorum.

Şimdiden teşekkürlerimle
Ahmet Ünal ÇAM
Şair-Öykü Yazarı

mstf_l

mstf_l

Üye
Umarım sorularımı acemice bulmaz yardım ve önerilerde bulunursunuz;Vodafone cep net' nokia 6300 ile bağlandığımızdan çok yavaştı, 3g ile hızlı bağlanılabileceği söyleniyor ayrıca sürekli kablo bağlamak gerekiyor-Bir kampanya denk gelirse VODEM alabilirsem, telefonumdan bağımsız 3G lullanabilir miyim-VODEM belli bir kampanya dahilinde ise (3 ay abonelik vb.) kampanya sonunda CEP NET faturasızı bu VODEM ile kullanabilir miyim-6300'ı çocuğum kullanıyor ama sanırım kablosuz olarak laptop'a bağlanılmıyor. Vodem işi olmazsa 3g ve bluetooth gerekiyor sanırım, en iyi + fazla pahalı olmayan hangi telefonların CEPNET'te iyi bir hız yakaladığına önerisi olan varsa rica ediyorum.Şimdiden teşekkürlerimleAhmet Ünal ÇAMŞair-Öykü Yazarı
Sim kartını vodem e takarak telefonsuz girebilirsinKampanyan bittiginde cepnet alarak internete girebilirsinAma 3g yi cepnet ile kullanamazsın cunku ilk 100mb tan sonra cepnet paketinin hızı 96kpbs ye duser bu da zaten 6300baglantı hızının cok asagılarında.yeni telefon alsanda birsey degismez

phasan

phasan

Üye
en ıyısı vodafone

Kekosavar

Üye
Yazılım geliştirici olarak vodafone da çalışıyorum.Kimi arkadaşlar yok suratımıza kapatıyorlar yok bilmem ne demiş.Emin olun suratınıza kapatan bir MID (Musteri Iliskileri Danısmanı) tespit edildiğinde sorgusuz sualsiz iş akdinin fesh olacağını bildiği için size "başka bir isteğiniz varmı" ,"size yardımcı olabileceğim başka bir konu varmı" vs gibi bir onay cümlesi almadan telefonu kapatmaz , kapatamaz. İlla kapattı derseniz konustugunuz MID 'nin adnını soyadını , görüşme tarih ve zamanınızı yazıp bir mail atın bakalım neler oluyor görün

phasan

phasan

Üye
en iyisi vodafone ankara etimesgutta