VODAFONE 3G Almayın...

Sponsorlu Bağlantılar

seronet

seronet

Üye
Firmanızın Taksim şubesinde 5 Gb’lık bir internet paketi aldım. Tabiki Vodafone 3G modem ile birlikte. Yaptığınız reklamlarda bu 3G modem ile her yerde 3G hızıyla internete bağlanılabilineceğini söylüyordunuz. Bende bu reklamlarınıza kanıp aldım ancak bırakın 3G’yi Edge hızıyla bile internete bağlanamıyorum.
Bu arada oturduğum yer ise İstanbul-Başakşehir-Onurkent .Yani Türkiye’nin kalbi olan İstanbul’da bile bu hizmetinizden yararlanamıyorsam ne diye her ay 55 TL cebimden vereyim ki size.
Ayrıca bu konuyla ilgili Vodafone müşteri hizmetlerini bir kaç kez aramama rağmen onlarda konuyu geçiştirdiler. Aboneliğimin iptalini istedim olmaz dediler.18 aylık tüm bedeli öderseniz ancak o şekilde aboneliğiniz iptal olur diyorlar. Böyle komik bir şey mi olur.
Üstelik aboneliğimi yaptırdığım şubenizde bana bu konuyla ilgili hiçbir şey söylemedi. Lütfen bu konuyla ilgili gerekli çalışmaları yapın ve beni Vodafone 3G’nin şu kaplumbağa hızından kurtarın.”

Arkadaş burayı Vodafone sandı galiba :ehe :ehe :ehe

hursitguz

Üye
Arkadaş ben bu 3G modem işini çıktığı günden beri anlamsız buluyorum. Neden mi?
Bence gsm şirketleri milletin bilgisizliğinden faydalanıyor. 3G telefonlar ilk çıktığında yanında bilgisayar için 3G modem de hediye ediyorlardı. ama ben gprs döneminden bu yana cep telefonlarının modem olarak kullanılabildiğini biliyorum. şimdi 3G li telefonlar çıktı, onlar daha iyi bağlanıyorlar, vodafondan sınırsız internet paketrine üye oldum, aylık 8 TL ödüyorum hem telefonumdan bağlanıyorum nete, hem de telefonu bilgisayara bağlayıp bilgisayarı 3Gli kullanıyorum... hız 460 kps gözüküyor ama tahmin ettiğim kadarıyla telefonun veri aktarma hızından olsa gerek 90-15 kps arasında değüişiyor. sonuçta gayet güzel iş görüyor... şimdi böyle bir avantaj varken millet neden hem 3G modem ücreti hemde ayda 45 TL verip 5GB sınırlı 3G internete abone oluyor anlamıyorum... hayır sorun 3Gli telefon olmamasıysa aylık 45 Tl taksitle telefonun en iyisini alabilirsiniz. ? eğer sorun internetin hızı ise 45TL veripte 5GB ta çok hızlı bağlanacağıma, 8 TL verip sınırsız internete normal hızda bağlanırım (hem de istediğin anda üyeliğini iptal edebiliyorsun)... bunun açıklamasını yapacakl olana var mı?

mgilik

mgilik

Üye
Ben de Vodafone 3g mobil modem aldım. 99 tl ye. Yanında 1 gb net hediye.
Fakat ben kampüsteki stanttdan aldıgım için farklı bir kampanyadan da yararlandım. 3 ay 4er gb daha net hediye:)
yani türk telekomun verdiği kotalı adsl fiyatına aldım 3 aylık internet. modem de bedava ya geldi...

Bu CEPNET paketleri gerçekten süper,tabi vodafone fiyat artışı yada kampanya koşullarını değiştirmezse...
Fakat Herkesin 3G li cep telefonu yok. Yada olsa bile telefonumu neden sürekli pc ye bağlı tutayım ki?
Ha bunları şuna dayanarak söylüyorum, bazı forumlarda okuduğum kadarıyla be cepnet paketleri VODEM lerde de kullnılıyormuş. Aslında mantıklı gelmiyor, eğer cepnet paketleri VODEM lerde çalışabilecekse neden VODEM NET PAKETLERİ çıkarsınlar ki?
Daha deneyemedim, çünkü zaten vodafone' ma tanımlı net paketi oldugundan başka bir vodafone hattı bulmam gerekecek...
Sonucu alır almaz burada yazarım...
Eğer dedikleri gibi VODEM ile CEP NET paketinden yararlanabileceksek, artık ayda sadece 8 tl ye, hızı düşükde olsa (bi zamanlar çevirmeli bağlantı kullananlar bu hızları iyi bilir:) ), sınırsız internet hizmeti alabileceğiz...

Arkadaş ben bu 3G mdem işini çıktığı günden beri anlamsız buluyorum. Neden mi?
Bence gsm şirketleri milletin bilgisizliğinden faydalanıyor. 3G telefonlar ilk çıktığında yanında bilgisayar için 3G modem de hediye ediyorlardı. ama ben gprs döneminden bu yana cep telefonlarının modem olarak kullanılabildiğini biliyorum. şimdi 3G li telefonlar çıktı, onlar daha iyi bağlanıyorlar, vodafondan sınırsız internet paketrine üye oldum, aylık 8 TL ödüyorum hem telefonumdan bağlanıyorum nete, hem de telefonu bilgisayara bağlayıp bilgisayarı 3Gli kullanıyorum... hız 460 kps gözüküyor ama tahmin ettiğim kadarıyla telefonun veri aktarma hızından olsa gerek 90-15 kps arasında değüişiyor. sonuçta gayet güzel iş görüyor... şimdi böyle bir avantaj varken millet neden hem 3G modem ücreti hemde ayda 45 TL verip 5GB sınırlı 3G internete abone oluyor anlamıyorum... hayır sorun 3Gli telefon olmamasıysa aylık 45 Tl taksitle telefonun en iyisini alabilirsiniz. ? eğer sorun internetin hızı ise 45TL veripte 5GB ta çok hızlı bağlanacağıma, 8 TL verip sınırsız internete normal hızda bağlanırım (hem de istediğin anda üyeliğini iptal edebiliyorsun)... bunun açıklamasını yapacakl olana var mı?

atek59

Üye
Ben de Vodafone 3g mobil modem aldım. 99 tl ye. Yanında 1 gb net hediye.
Fakat ben kampüsteki stanttdan aldıgım için farklı bir kampanyadan da yararlandım. 3 ay 4er gb daha net hediye:)
yani türk telekomun verdiği kotalı adsl fiyatına aldım 3 aylık internet. modem de bedava ya geldi...

Bu CEPNET paketleri gerçekten süper,tabi vodafone fiyat artışı yada kampanya koşullarını değiştirmezse...
Fakat Herkesin 3G li cep telefonu yok. Yada olsa bile telefonumu neden sürekli pc ye bağlı tutayım ki?
Ha bunları şuna dayanarak söylüyorum, bazı forumlarda okuduğum kadarıyla be cepnet paketleri VODEM lerde de kullnılıyormuş. Aslında mantıklı gelmiyor, eğer cepnet paketleri VODEM lerde çalışabilecekse neden VODEM NET PAKETLERİ çıkarsınlar ki?
Daha deneyemedim, çünkü zaten vodafone' ma tanımlı net paketi oldugundan başka bir vodafone hattı bulmam gerekecek...
Sonucu alır almaz burada yazarım...
Eğer dedikleri gibi VODEM ile CEP NET paketinden yararlanabileceksek, artık ayda sadece 8 tl ye, hızı düşükde olsa (bi zamanlar çevirmeli bağlantı kullananlar bu hızları iyi bilir:) ), sınırsız internet hizmeti alabileceğiz...

Evet arkadaşım cepnet paketleri vodem le kullanılıyor neden cepnet kullanıyorsa vodemnet var diysoun ondu açıklayayım sana eğer cepnet satın aldığısan 3g alanında olsada 3g hızından yararlanamıyorsun edge hızınla nette devam 3g olsa bile hzı kotası var cepnette hama vodemnet paketlerde hız kotası yok ve 3g hızında nette girion ama benim bulunduğum bölgede 3g olamdığı için cepnet paket kuulanıyorum

onur ahmet

Üye
Ben de niye olmuyor dedikleriniz

rusyali

Üye
sen ne diyosun kardesim :D vodafonedan baskasini tanimam ayda 8 tl'ye sınırsız internete giriyorum cepten çoğu zamanda pc'ye bağlayıp geziyorum . tamam indirme hızı yavaş ama sayfa açılış hızı süper :D diğer operatorlerde sınırsız internet yok bilginize :p

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
ben VODAFONE kullanıyorum gayette memnunum size tavsiyem TURKCELL KAZIĞI yemeyin :)

furkan1414

Üye
Aynen Turkcell Kazığı Yemeyinnn.Vodafone En İyisi.
Sınırsız Günlük , Aylık İnternet Paketleri Veren Tek Operatör.
Bence Herkez Vodafone'lu Olsun

ltnl

Üye
Vodafone 3G almayın demiş süzüğün birisi ama paneldeki ayarları yapmayı bilmiyorsa Vodafone Mobil Connect'in, M.H. ne yapsın? Suç M.H. de mi??? Zorlanan arkadaşlar bana mail atsınlar, gerisi çözülecektir.
TeknoKent

bobo222

Üye
nasıl yapacaz bendede var haftalık cok yawas 5mb lı dosyayı 15 dkda ındırıy

epson81

epson81

Üye
ben vadofoneden memnunum

OMENXXXRAIN

Üye
konuyla ilgili olarak ben şunu söyleyim her şeye rağmen vodafone insaflı faturan yüksek geldiyse ve bunun vodafoneden kaynaklandığını biliyorsan zaten senin faturandan kesinlikle indinrim yapılıyor ama turkcell ve avea da kesinlikle yapma şansın sıfır siz hiz 350 tl vınn faturası ödemediniz galiba gelin turkcell e ödeyin yada en güzeli hiç bulaşmayın vodafone den aylık cepnet paketi alan vınn mın vodem modem uğraşmayın ayda 7.99 tl ye biraz yavaşta olsa sınırsız internete bağlanın konuyla ilgili vodafone internet sitesinden yardım alabilirsiniz teşekkürler

mertimce

Üye
Arkadaşlar ben vodafone kullanıcısıyım. hem konuşma paketleri hem sundugu hizmet gayet iyi. Ne Turkcell deki gibi sürekli kazıklanıyorum ne de neyi düğü belli olmayan Avea gibi korsan bir şirketle uğraşıyorum. (ben avea yı gecekonduya benzetiyorum. internet sayfaları bile garip) . Bir kere uluslararası şirket. 2003 de yurt dışındaydım. İtalya ve Fransa da ağırlıklı Vodafone kullanılıyo. Türkiye yüzölçüm olarak büyük ve dağlık bir ülke o yüzden Turkcell e yetişmesi zaman alıyo. Unutmayın boynuz kulağı her zaman geçer.
İnternete gelince,
1 ay kadar kısa süredir vodem kullanıyorum. O kadar memnunum ki. süper bişey. Cüzdanınıza kimse elini sokamıyor. Ne yaptıgınızı biliyosunuz en azından. Ne bileyim Turkcell den bir faturalı hat aldım ve bir hafta sonra da kapattırdım. inanın 3 aydır 15-20 cıvarı fatura gonderip azar azar tırtıklıyolar. Neymiş iyi çekiyomuş.. Yahu taş devrindemiyiz. Her GSM çekiyo. Unutmayın sınırsız görüşme ve sınırsız net yalnızca VODAFONE dadır. Turkcell in kazıkladıgına örnek olarak hiçbir zaman TURKCELL DEN TURKCELL e sınırsız hat olmadı. Bırakın dığer hatları. Ne olur aklınızı başınıza alın tepki verin ve almayın şu üç kağıtçıları..

thevahsi

Üye
kim ne derse desin vodafone nette çok ucuz bence çokda rahat 8 tl sınırsız net daha ne istiyorsunuz anlamadım hangi operator veriyor bunu aveamı ben çok çektim ondan aman türkcell i kullanmadım yalan söylemeyeyim bilgim yok kardeş sanada geçmiş olsun...

borakazim

borakazim

Üye
Arkadaşlar ben vodafone kullanıcısıyım. hem konuşma paketleri hem sundugu hizmet gayet iyi. Ne Turkcell deki gibi sürekli kazıklanıyorum ne de neyi düğü belli olmayan Avea gibi korsan bir şirketle uğraşıyorum. (ben avea yı gecekonduya benzetiyorum. internet sayfaları bile garip) . Bir kere uluslararası şirket. 2003 de yurt dışındaydım. İtalya ve Fransa da ağırlıklı Vodafone kullanılıyo. Türkiye yüzölçüm olarak büyük ve dağlık bir ülke o yüzden Turkcell e yetişmesi zaman alıyo. Unutmayın boynuz kulağı her zaman geçer.
İnternete gelince,
1 ay kadar kısa süredir vodem kullanıyorum. O kadar memnunum ki. süper bişey. Cüzdanınıza kimse elini sokamıyor. Ne yaptıgınızı biliyosunuz en azından. Ne bileyim Turkcell den bir faturalı hat aldım ve bir hafta sonra da kapattırdım. inanın 3 aydır 15-20 cıvarı fatura gonderip azar azar tırtıklıyolar. Neymiş iyi çekiyomuş.. Yahu taş devrindemiyiz. Her GSM çekiyo. Unutmayın sınırsız görüşme ve sınırsız net yalnızca VODAFONE dadır. Turkcell in kazıkladıgına örnek olarak hiçbir zaman TURKCELL DEN TURKCELL e sınırsız hat olmadı. Bırakın dığer hatları. Ne olur aklınızı başınıza alın tepki verin ve almayın şu üç kağıtçıları..
aynen vodafone dan şaşmayacaksın..!

ByHaCkO

ByHaCkO

Üye
aynen bende katılıyorum Nalet olsun bu vodafon 3g modeme ben alalı 5 ay oldu adam akıllı hıc gıremedım devamlı hata verıyor musterı hızmetlerını aradım 3g yerıne edge den baglan dedıler onunlan baglandıgım zamanda faturaya fazla yanısıyor kesınlıkle tavsıye etmıyorum kapatttırmak ıstıyorum bana 350 tl fatura kesıyorlar cıhaz ucretınıde alıyorlar bendenn

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye
yanlis anlamiyorum degilmi arkadaslar.bu 8"liralik sinirsiz net paketini teli modem niyetine kullanip,bilgisayardan da nete baglana biliyoruz?herhangi bir fiyat farkida yokmu??

ahmet422869230

Üye
en iyisi cepnet günlük 50 krş a sınırsız. ilk 10 mb 7.2 mb hız ama sonra biraz düşüyo.

rapman

rapman

Üye
Turkcell kullanmadığın için boş boş konuşuyorsun ! Turkcell benim de liralarımı yiyor.geçen gün sms paketimi iptal edeyim dedim iptal haftalık yazıyorum gelen mesaj şu : ayda 7.8 liraya 10.000 sms alın. sadece iptal yazıyorum : hamilelik paketine üye olmak için tıklayın.
bırakıp vodafone a geçeceğim.anı yaşayacağım..

x_type

Üye
ben vodafone mobil net kullanıyorum.. vodafone mersin merkezde bircok yerde cekim yok... 3g acıksa eger tlf sebekesi tamamen kayboluyor. evimde baglantı kurdugumda hız cok ama cok yavas. ve daha da ilginc ve sinirlerimi bozan olay, internet baglantısı sırasında kimse bana ulasamıyor ya da attıkları sms ler gelmiyor. internetten cıktıktan sonra ard arda arayan bil sms leri geliyor.. vodafone mu lanet olsun!!!