VODAFONE 3G Almayın...

Sponsorlu Bağlantılar

fodder

fodder

Üye
Türkiyede Türkcell kadar kaliteli hizmet sunan başka bir GSM firması yok bu bir gerçek ben genelde görüşmelerimi 3 kmlik bir çapta yaptığım içim vodofone dan memnunm vodofone ise bir dünya markası yanlız Türkiyede değil Çünkü Türkcell sabit hatlarda ve internette Türk Telekomu bile zorlamayı başladı sıfırdan başlayıp bu azim Türkcellde varken kimse tutamaz.....:)

Parti tutar gibi takım tutmaya takım tutar gibide GSm firması tutmaya gerek yok diye düşünüyorum çünkü kaliteli hizmet yaratan daha başarılı olacaktır Türkiyedeki 3 GSM şirketinin kim hangi kalitede olduğu aldığı ödüller v.s bellidir onu daha başarıılıymış gibi gösterip boşuna tartışmayın.

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
2

Son düzenleme:
mbemurat

mbemurat

Üye
bende vodafone sınırsız internet paketi var.hiç bir şekilde problem yaşamadım şimdiye kadar...

mkbiksi

mkbiksi

Üye
valla turkcell gibi soyguncu hat görmedim. 500 küsür kontürümü bir anda hüp etti aradık kaydınız alındı dediler, biz sizi arıyacaz dediler. Bekledik cevap gelmedi, Turkcelle sonsuza dek elvada dedim. Ben ayrıldıktan sonra türkcellden arayıp tekrar gel dediler, şu kadar kontör verelim dediler , ama nafile. Önemli olan tek şey kalite değil birazda dürüstlüktür. Vodafona devam....

3G çıksın bakacaz kim daha iyi

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Başlığı sonuna kadar destekliyorum! Neden mi?
internet e bağlanamıyorum, müşteri hizmetleri yanıt vermiyor! Bunlarla uğraşırken haliyle kntr gidiyor, vodafone.Com a başvuruyorum, adamlar 1gün sonra yaptık diyor, deniyorum olmuyor, yine müşteri hiz. Arıyorum ve tabii tümü hep ama hep meşgul(ne hikmetse) yine netten yazıyorum sorun bu diye, yine aynı dava ve sonuç hüsran!
Ben bunlarla uğraşırken adamlar dalga geçer gibi 5 mb. Deneme paketi hediye ediyor, gaza gelip yine çabalıyorum ve yine durum aynı! Yerimde başkası olsa yemin ediyorum sabrı taşar! Bu kadarda değil yaa! Ayıp denen bişey var, elin ingilizine telsimi satarsan onlarda yapmadığını bırakmaz! Bugünde arkadaşıma 5mb bedava yollamışlar, daha ne diyeyim yaa, daha ne diyeyim sorarım size???

Da®kness

Da®kness

Üye
Başlığı sonuna kadar destekliyorum! Neden mi?
internet e bağlanamıyorum, müşteri hizmetleri yanıt vermiyor! Bunlarla uğraşırken haliyle kntr gidiyor, vodafone.Com a başvuruyorum, adamlar 1gün sonra yaptık diyor, deniyorum olmuyor, yine müşteri hiz. Arıyorum ve tabii tümü hep ama hep meşgul(ne hikmetse) yine netten yazıyorum sorun bu diye, yine aynı dava ve sonuç hüsran!
Ben bunlarla uğraşırken adamlar dalga geçer gibi 5 mb. Deneme paketi hediye ediyor, gaza gelip yine çabalıyorum ve yine durum aynı! Yerimde başkası olsa yemin ediyorum sabrı taşar! Bu kadarda değil yaa! Ayıp denen bişey var, elin ingilizine telsimi satarsan onlarda yapmadığını bırakmaz! Bugünde arkadaşıma 5mb bedava yollamışlar, daha ne diyeyim yaa, daha ne diyeyim sorarım size???

konuda daha önce bende yazdım. 250mb paket aldım. Bir daha tövbe...:vur

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Haa msj konusunda Vodafone Bana göre turkcell ve avea'dan daha iyi kampanya veriyor arama yönündede bir o kadar iyi ama Müşteri memnuniyeti-ilgisi olmadıktan sonra bunlar bana göre hiçbir işe yaramaz..

Tcell müşteri hizmetleri çok hızlı ve çok güzel hizmet veriyor ama bu Türkiye'de sadece ne yazık ki tcell bu hizmeti veriyor... Bunu sunmak çok mu zor??? Benim teknolojime göre Hayır tabii ki..
Bana göre ilgi yok, adam giderinin büyük bir kısmını yeniliğe değil, reklama ayırmış... Haa belki kriz etkiledi ama bu şekilde bir çözümle nereye kadar...

Kısacası zor durumlarda derdimi anlatacağım bir müşteri hizmetlisine bile ulaşamıyorum... Bundan 4-5yıl öncede buna benzer bir sms durumu vardı, telefon her smsten sonra restart çekiyordu..
Uğraştılar yapamadılar telefondan dediler, aynı şekilde tcell hattında niye telefon hata yapmıyor?
Arızayı tam 1 ayda çözdüler ardından 2 özür mektubuyla kendilerine göre yırttılar...
Bakalım bu ne kadar sürecek..

Ben yine de 3G çalışmalarından olabilir diye düşünüyorum ama niye 5mb. saçmalığıyla milleti kandırıyor bunu anlamış değilim, telefonumda sorun olsa
1.si ayarı 2 kez yeniledim,
2.si telefondandır diye formattan sonra denedim,
3.si ise hazır format atıldı diye birşey yüklemeden versiyonu yeniledim... Sorun hala telefonda diyebilirlerse ne mutlu...:lol

Aferin Vodafone Hep böyle devam ediniz......

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
2.

Son düzenleme:

sebocu

Üye
arkadaşa katılıyorum vodafone müşteri hizmetleriyle işiniz varsa ayvayı yediniz benimde msn ile ilgili bi problemim oldu defalarca aradım daha çözemediler...

Da®kness

Da®kness

Üye
arkadaşa katılıyorum vodafone müşteri hizmetleriyle işiniz varsa ayvayı yediniz benimde msn ile ilgili bi problemim oldu defalarca aradım daha çözemediler...

Allah yazdıysa bozsun :D

metalwings

metalwings

Üye
    Konu Sahibi
2

Son düzenleme:

stbekmezci

Üye
Bugün 5 gb lik 3g paketi aldım fakat umduğum gibi çıkmadı. bağlandığım yerde 3g şebekesi var ve VADOFENE TR HSDPA olarak çok iyi derecede bağlanıyor, 3g modemi taktığımda şebekeye bağlanıyor fakat internet sayfası ve msn açılmıyor modemi çıkartıp geri taktığımda ya da bir kaç kez bağlantıyı kesip tekrar bağlandığımda internete girebiliyorum bunun için her defasında 15 20 dk uğraşmak gerekiyor ama bir süre sonra internet bağlantısı tekrar gidiyor:vur, tak kullan diyolar alakası yok direk tak hüsrana uğra, türkcellin 3g si şuan nasıl bilgisi olan yazsın lütfen.

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
Bugün 5 gb lik 3g paketi aldım fakat umduğum gibi çıkmadı. bağlandığım yerde 3g şebekesi var ve VADOFENE TR HSDPA olarak çok iyi derecede bağlanıyor, 3g modemi taktığımda şebekeye bağlanıyor fakat internet sayfası ve msn açılmıyor modemi çıkartıp geri taktığımda ya da bir kaç kez bağlantıyı kesip tekrar bağlandığımda internete girebiliyorum bunun için her defasında 15 20 dk uğraşmak gerekiyor ama bir süre sonra internet bağlantısı tekrar gidiyor:vur, tak kullan diyolar alakası yok direk tak hüsrana uğra, türkcellin 3g si şuan nasıl bilgisi olan yazsın lütfen.

Sana verilen sim kartın PIN kodunu bir telefona takarak iptal et ve tekrar bağlan.HSDPA denilen internet bağlantı hızı 3,5 G diye tabir ediliyor ve 3G den daha da hızlıdır.Bende 5 gb lık inernet paketi aldım gayet hılzı ve çok memnunum.

stbekmezci

Üye
Sana verilen sim kartın PIN kodunu bir telefona takarak iptal et ve tekrar bağlan.HSDPA denilen internet bağlantı hızı 3,5 G diye tabir ediliyor ve 3G den daha da hızlıdır.Bende 5 gb lık inernet paketi aldım gayet hılzı ve çok memnunum.

Evet HSDPA nın hızlı net olduğunu biliyorum ama bağlanamadıktan sonra hızlı olmasının önemi kalmıyor dediğini yaptım ama yine de değişen bişey yokk

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
sakıp abancını oğlunun reklamı varya orda bile tecrübeli ddiyor diğer ülkelerde uyguladı diyor madem bu kadar tecrübeli neden bu tür hatalar oluyor bak şimdi vodafone geçeceğim ama benim isteğimi kırıyorsunuz

stbekmezci

Üye
Arkadaşlar vodofone tecrübeli doğru ama diğer ülkelerde, umarım türkiyede de tecrübesini yakın zamanda göstermeye başlar ama bence, kullanımı yeni yaygınlaşan bir teknolojiyi ilk kullanmak istiyorsanız bunun cefasını çekmeye göze alacaksınız ya da biraz daha bekleyeceksiniz.

malik46

malik46

Üye
ben turkcell kullanıyordum..kendiliğinden download yapıyordu bunu aradım söyledim cevap bile veremediler şuan vodafone deyim ve 5gb kullanıyorum gayet hızlı ayrıca hiç biyerde olmayan özellik normalde 45 tl sabit ücret fakat sınırsız kullanırsanda 100 tl yani ötesi yok ben sınırlarımı kaldırdım sınırsız takılıyorum 100 tl geldiği olmadı daha

<~STaT!c-X~>

Üye
Bilgi için teşekkürler.

samsung22

Üye
Sevgili vodafone aboneleri abone kullanımlarına baglı olarak operatör baglantı hızınızı degiştirebilir bu sadece vodafone da degil tüm operatorlerde geçerlidir örnek olarak turkcell usb mobil modem kullanan bir abone 7.2 mb hızıyla baglıyken 3g şebekesinde aniden 1 mb hızına düşürülebilir haber verilmeksizin sabit hız garanti degildir teşekkürler