Haber Meizu MX4 Türkiye Resmi Satış Sitesi Duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Meizu MX4 Türkiye Resmi Satış Sitesi Duyuruldu
Ülkemizde bir lansman gerçekleştirecek olan Çin’li firma Meizu, MX4 modelinin online resmi satış sitesini açıkladı.

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Meizu‘nun ülkemize MX4 modeliyle giriş yapacağını ve bu modelin fiyatını sizlerle paylaşmıştık. Meizu MX4 modelinin ülkemizde 21 Ocak günü lansmanını gerçekleştirecek olan Çinli firma Meizu, Online satış sitesini açıkladı.

Meizu uzun zamandır beklenen Türkiye pazarına girişine kısa bir süre kala Meizu MX4 modelinin resmi online satış sitesini açıkladı. Çin pazarında ciddi satış rakamlarına ulaşan modelinin ülkemize ekonomik fiyat avantajı ile girmesi bekleniyor. Meizu Türkiye sosyal ağ hesabından yaptığı duyuruda, online olarak da satışı gerçekleştirilecek cihazın ilk resmi satış adresini açıkladı.

adresi üzerinden satışların gerçekleştirileceği duyurusundan sonra meraklı bekleyiş başladı. Ülkemizde oldukça yüksek fiyatlara satılan amiral gemisi modellere karşı rekabet etmesi beklenen Çin’li firmaların şansı oldukça fazla olarak görünüyor. Zira segmentlerindeki telefon modellerinin 2 bin TL ile 2 beşyüz TL arası satıldığı bir gerçek. Ayrıca Meizu modellerindeki Türkçe dil desteği çalışmalarının da sona erdiğini duyurmuş vaziyette.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve Dede

KayraBey

KayraBey

Üye
Bu ilk adım...

• Beğen
Tepkiler: Nextman
KayraBey

KayraBey

Üye
Eyvah eyvah... Şimdi siteye girdim de bu adamlar zopo felaketinin mimarı... Daha gelmeden bitti gibi...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Dede
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Abi bu zopo imei kayıt muhabbeti yüzünden millet ne çekti. Umarım bu sefer böyle olmaz.
Az önce de dedim ya böyle bir durumu göze alabilirlerse kendileri bilir kardeşim. Zira daha Sırada Asus var, xiaomi var , varda var :cool

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Az önce de dedim ya böyle bir durumu göze alabilirlerse kendileri bilir kardeşim. Zira daha Sırada Asus var, xiaomi var , varda var :cool
Abi zaten Asus zenfone 2 kesinlikle yabana atılacak bir cihaz değil. :eller:

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Açıkçası ben intel işlemcinin performansını merak ediyorum. Tabi 64 bit oyun ve uygulamaları da merak ediyorum. Ne derece kaliteli olacaklar acaba ? Bu Asus Zenfone 2 Türkiye'de ne kadara satılır acaba ? Eğer 1100 lirayı geçmeyen bir fiyat etiketine sahip olursa sokaklarda Asus görmeye hazır olalım.

• Beğen
caps6

caps6

Üye
hangi modeli gelecekmiş belli mi? işlemcisi ve hafızası düşük olanı da var.Kamerası iyiymiş sony sensör var

• Beğen
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Xiaomi :eller:

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
Sırf iphone benzetmek için ortaya tuş koymuş. Ama tek tuş olduğundan yine sanal tuş var. Bence tasarım olarak en büyük eksisi bu. Her 2 tarafa görünmeyen tuşlar koyabilirdi
Ayrıca fiyatı rekabetçi olması için 1500 lira olması şart. G3, Z2 gibi telefonlar ucuza alınabiliyor.
Elite zamanında dünyanın en hızlı telefonuydu. O bile 1200-1300'e tutunamadı.

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
  • Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Güzel haber rekabet iyidir :ehe hep samsung falan mı satacak birazda pastadan payını onlarda alsınlar :oke: :good:

• Beğen
caps6

caps6

Üye
bunun gibi markalar uygun fiyatlarla gelsede diğerlerinin koltuğunu sallasa:kirbac:

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
İlk bilgiler gelmeye başladı

caps6

caps6

Üye

buda grisi gold rengine göre 50 lira ucuz 32 gb getirselerdi iyi olurdu digitalmarket işte yinr aynı

Üst Alt