Faturasız Turkcell Yeniden Başla 10 GB Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell ile iletişime yeniden başlamak için size özel Yeniden Başla 10 GB paketi! Yeniden Başla 10 GB paketi ile hattınızı tekrar aktifleyebilir, 10 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 500 dakika konuşup 500 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize internetleri içinde Dergilik de dahil.
Yeniden Başla 10 GB Paketi30 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika + 500 SMS + 10 GB internet+ Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 1GB10 TL
Kampanyadan Turkcell, yarı aktif, bireysel, faturasız, ses hatları faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında 11 ay ve üzeri aydır 10 TL üzeri yüklemesi yapmayan ya da paket almayan, yarı aktif ömrünün 5 veya üstü aylarında olan ve Ekim ya da Kasım ayında kapanacak olan kullanıcılar faydalanabilir.
 
  • Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş ve Mesut Aktaş

Benzer Konular

yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
665
yeumyang
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
254
yeumyang
yakup6203
Cevap
8
Görüntüleme
523
DarkredBlue61
yeumyang
Cevap
0
Görüntüleme
422
yeumyang
yeumyang
Cevap
2
Görüntüleme
325
yeumyang
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt