Faturasız Dijitale Hoş Geldin Kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Dijital Operatör uygulaması ve turkcell.com.tr'den ilk kez paket veya TL yüklemesi yapın, anında Haftalık 2 GB ve Turkcell Pasaj'da geçerli 20 TL kazanın!
Üstelik müşteriler 2 ay boyunca dijitalden yapılacak her yüklemede Haftalık 2 GB kazanmaya devam edecektir.
Haftalık 2 GB hediyesinden yararlanmak için yapılacak yüklemenin 30 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare., fatihmenteş ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt