Faturasız Turkcell senyapdiye Davet Et Kazan kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
senyapdiye Davet Et Kazan kampanyası ile arkadaşını Turkcell'e davet et, o hattını Turkcell'e taşıdığında hem sen hem de arkadaşın toplam 4GB internet hediyesinden yararlanın.
  • BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalını takip eden Turkcell ses hattı müşterileri, 21 Ekim-21 Kasım’20 tarihleri arasında, #senyapdiye kanalından kendi hatlarına gönderebilecekleri davet mesajlarını kendi telefonlarından diğer operatördeki arkadaşları ile paylaşarak, arkadaşlarını Turkcell’e davet edebilecekler. Turkcell’li arkadaşlarından davet mesajı alan diğer operatör müşterileri, arkadaşları tarafından kendilerine iletilen davet mesajının içindeki linke tıklayarak açılan sayfada kampanya başvurularını 21 Kasım’20 tarihine kadar gerçekleştirdiklerinde ve 30 Kasım’20 tarihine kadar numaralarını Turkcell’e taşıdıklarında hem daveti gerçekleştiren Turkcell’li, hem de daveti kabul edip ardından da numarasını Turkcell’e taşıyan arkadaşı aşağıdaki fırsatlardan yararlanma şansına sahip olacaktır. Faturalı hatlar: Hangi tarifeyi kullandıklarından bağımsız 12 ay boyunca 2 defa kullanabilecekleri haftalık 2GB aşım korumasından faydalanabilecekler. Kampanya şartlarını sağlayan faturalı hatlar, kendilerine gönderilen bilgilendirme mesajı sonrasında 12 ay içerisinde istedikleri tarihlerde toplamda 2 defa kullanabilecekleri haftalık 2GB hediyeyi istedikleri tarihlerde paketlerindeki internet henüz bitmeden DAVETETKAZAN yazıp 2200’a sms atarak, aşım koruma paketlerini başlatabilirler. Haftalık 2GB aşım korumasından 30 günde 1 kez faydalanılabilir. Faturasız hatlar : 2 ay boyunca 35TL ve üstü paket yükledikleri aylarda, paketlerine ek haftalık 2GB internet hediyesinden yararlanacaklar
 
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve Mesut Aktaş

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt