Tüm Yeni Nesil N-Gage Oyunları ve Kurulum Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

cihanfatih

cihanfatih

Üye
cevap veren yokmu bana? N79 hackli telde ana modüle dosya bozuk diyor her dediğinizi harfiyen yaptım yardım kardeşlerim a

--------------- Ekleme ---------------

slm ben sizin söylediğiniz herşeyi tek tek uyguladım ama olmuyor.sizin verdiğiniz n-gage modulune bozuk dosya diyor orjinal n-gage modulunu kurdum hafıza kartında n-gage klasoru oluşturdum sizin verdiginiz oyunlardan hooked creatures of the deep oyununu kopyaladım patchı kurdum patchı seçtim sonra open4all ı kapattım rompatcherdan n-gage i açtım oyunu yüklerken corrupet delete yazısı cıktı mecburen sildim sonra patchı kurup unpatchı seçtim n-gage in orjinal trial oyununu indirdim kurdum sonra patchı kurdum n-gage i açtım oyun gözüküyordu girdim oyuna oyun trial oynadım biraz yine satın al menusune attı oyun yukarıda belirttiğim oyun aynı şekilde birkaç oyun denedim olmadi yani sanırsam n79 u bosuna hackledim gibi ümitsizlikler icındeyim lutfen yardım şimdiden çok teşekkürler

cihanfatih

cihanfatih

Üye
patchlediğim oyunlardan trial yazısı kalkıyor ama oyunlar hala trial

--------------- Ekleme ---------------

patchlediğim oyunlardan trial yazısı kalkıyor ama oyunlar hala trial

6600hane

Üye
Digital Legends One v1.25.4 N-GAGE SymbianOS9.1 -ed-BiNPDA
1. Gameloft Asphalt 3.v1.2.7 N-GAGE SymbianOS9.1.-ed-BiNPDA
5. Gameloft Brothers In Arms v1.2.3 N-GAGE SymbianOS9.1 -ed-BiNPDA

Yukarıdakiler yükleme hatası veriyor.

Konami Metal Gear Solid v2.0.0 N-GAGE SymbianOS9.1 -ed-BiNPDA

Bu da yüklendi fakat açıldığında bazı hatalar veriyor ve n-gage konsoluna dönüyor.

Çok teşekkürler diğerleri sorunsuz.

cihanfatih

cihanfatih

Üye
evet araştırmadığım site kalmadı bütün yorumları inceledim hiç bir yerde corrupet delete file yani oyunu yüklerken karşılastığım arızalı dosya silinsinmi hatasına verilen doğru bir cevap yok tüm sitelerde bu şikayete karsılık oyun arızalıdır falan diyip geçistirıyorlar ya bunu yapamıyorsanız şöyle olur böyle olur diye yorum yapmayın. Bu sayfalardada n79 yükledim diyen arkadaslar var nasıl becerdiniz şaşırdım.odpa size farklı bir sertifikamı verdi acaba ilginç. Sizin verdiğiniz oyunların hepsinde ve başka sitelerden indirdiğim oyunlardada aynı hatayı veriyor reis senin sitendede bu soruları yanıtsız bırakmışsın gerçekten bu n-gage muhabbetini n79 a yüklemiş bir kardeşim varsa nasıl yaptiğını anlatsın zaten kaç gündür yazıyorum ve cevap bekliyorum ama kimsenin ilgilendiği yok .neyse yardımcı olacak birisi olacak umuduyla ...bu arada telefon hackli tam anlamda open4all muhabbetinide kapattım açtım patchı kurdum ettim hikaye yani bu n-gage hikaye galiba fp2 cihazlarda :p

OğuzcanAbi

Üye
teşekkürler

kafkas_arslani

kafkas_arslani

Üye
çok tşkler emegine saglık..:oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
süper paylaşım

Perfect!

Üye
teşekkürler

kafkas_arslani

kafkas_arslani

Üye
patch yada unpatch yapamıyorum güvenli olmayan bir saglayıcıdan alınan korumalı dosya yüklenemez dio napmalıyım_? n95 8gb

Aziz™

Aziz™

Üye
teşekkürler Reis eline emeğine sağlık..:good:

CoDeYs

CoDeYs

Üye
teşekkurler oyunlar süper vala :oke:

destroy116

destroy116

Üye
Teşekkürler

^^Positive^^

Üye
teşekkürler emeğine sağlık...

the-vefasız

the-vefasız

Üye
valla ben daha kısa yoldan n gage kurup oynuyom ama n gage oyunlarının linkleri için saol hacııııııııııııı:aha::oke:

WaNTeD 1903

Üye
arkadaşlar ben opda üzerinden oyunları ve prog. sertifikalandırıyorum telefon kırık değil yani buna rağmen bu oyunları ve modülü yükleyebilirmiyim acaba ?

ankarali6600

ankarali6600

Üye
osrum ben zamında çok uğraştım bu işlere ve sadece slid diye bi oyun yüklyebildim o kadar uğraştan sonra fakat o zaman sertifikam yoktu.şimid var sadece modulu ve oyunu kursam yetmiyomu.

mu90

Üye
N86 Kullanıcısıyıım Ama nasil Oyun Yükliyecegimi Bilmiyorum Cihaz '0' Bilgi Verirseniz Sevinirim...

çam ağacı

Üye
süper

izbatur

Üye
arkadaşım oncelikle çok teşekkür ederim ama ben bütün oyunları çalıştırdım sadece brother in arms oyununu yükleyemedim error gb diye

gunay45

gunay45

Üye
slm lar samsun i550w kullanıcısıyım bu n-gage olayının herşeyini yükledim asphalt 3 oyununu sorunsuz kurdu ama oyunu açmaya kalktıgım zaman unable t start game (error 805306377) hatasını veriyo ne yapmam lazım lutfen yardım edin

Üst Alt