Çoklu Paylaşım Nokia N73 N-Gage Programı ve Oyunları


KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
N73'ü olan ve N-Gage oyunlarını oynamak isteyipte oynayamayanlar için burada anlatacaklarımdan sonra artık tüm kırılmış N-Gage oyunlarını sorunsuz oynayabileceksiniz.

Link:


Linkteki dosyaları varsa hafıza kartına atın. Ardından sırası ile şu işlemleri yapın:

1-Secman'i kurun. Dosya içinde 2 tane secman var farketmez ikisinden birini kurun. Kurulumu bittikten sonra telefona reset atmak isteyecektir. Kabul edin.
2-N-Gage Installer'i kurun. Çıkan her soruya evet diyerek devam edin.
3-Patch'i kurun.
4-N-Gage oyunlarını telefon hafızası veya hafıza kartındaki n-gage isimli klasöre atın ve N-Gage programını çalıştırın. N-Gage programı Uygulamalar klasörünün içerisinde Games olarak yer almaktadır.
5-N-Gage programından attığınız oyunun kurulumunu yaparak oyunları oynayabilirsiniz.

N-Gage Oyunlarını İndirebileceğiniz İnternet Sitesi:


Oyunları konuya ekleyeceğim. Konu güncellenecektir.

N73'ün donanımı düşük olduğundan dolayı bazı oyunları oynamak için telefonunuza reset atmanız gerekmekte. Fifa 09 ram sorunundan dolayı N73'te çalışmamaktadır. Age Of Empires'te yalnızca N-Gage programının 1.40 sürümünde çalışmaktadır, 1.40 sürümünü denedim ancak N73'e kuramadım.

Konu ve tüm dosyalar bana aittir. Teşekkür etmeyi unutmayın ;)

 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Teşekkürler emeklerin için. Umarım eski ve klasik takılanların tercihi olur.
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
    Konu Sahibi
Öteki konuyu da yarın güncelleyeceğim. Elimde Angry Birds paketi var. Symbian 3'e çıkmış olan tüm Angry Birds'ler var onları zippyshareye yükledikten sonra konuya ekleyeceğim. Ben bu oyunları şu anda N73'te oynuyorum. Güzel oyunlar.
 
  • Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Fırsatım olursa bir ara yüklerim. ;)
 
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Teşekkürler
 

Benzer Konular

Bertan_371
Cevap
8
Görüntüleme
414
Bertan_371
KomiserMemoli_12
Cevap
11
Görüntüleme
566
Eren Değerli
KomiserMemoli_12
Cevap
0
Görüntüleme
567
KomiserMemoli_12


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt