Tüm Yeni Nesil N-Gage Oyunları ve Kurulum Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

ua maho

Üye
çok zor abi bu ne yaww acaip karışık :S:S

silvestire

Üye
ii güzel de link calısmıyo

cozturk

cozturk

Üye
Linkleri yeniler misin.....

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
linklerin hepsi ölmüş:allalla:

kellkirpi

kellkirpi

Üye
ölü linkler...

USAForever

USAForever

Üye
rapid yüzünden sonunda çıldırdım ve parmağım kesildi

serkanacar25

serkanacar25

Üye
Google'de "ngage 1.40 s60v3 4shared" diye arattırsaydınız aradığınızı bulurdunuz :D Oyunlarıda dediğim şekilde bulursunuz.Bulamayan olursa istediginiz oyunu buraya yazın Ben yardımcı olurum :box: Ngage programı lazımsa Programlar aşagıda..!

N73 'te 1.20 olan versiyonunu kullanıyorum.Butun oyunlarıda oynuyorum sorunsuz.

N-Gage 1.20 (1459) N73,N95..

N-Gage 1.40 (1557) s60v3

benbabacan1

Üye
ii anlatım
:oke:

vodk@

Üye
teşekürler anlatım için... benm iki sorum olucak birincisi one ve asphalt 3 çalışmıyormu anlamadım hep oyun yüklenmiyor hatası alıyorum ... ikincisi ise eski n-gage oyunlarını nasıl oynayabilirm sonic-n tony hawk gibi telefon e71 yardımcı olursanız sevinirim ...

tektonik1907

tektonik1907

Üye
Opda üyeliği olupta .cer ve .ky dosyalarını indiremeyen benimle iletişime geçsin kendi adlarına indirilir ve istedikleri siteye upload edilir

worm1234

Üye
linkler kırık hacı

sefo

Üye
rapidsizi yokmu

oguzhan_n73

oguzhan_n73

Üye
ya arkadaşlar kuruyorum oyun bulunamadı diyor ya

ishak1234

Üye
Yardım arkadaşlar benim n-gage otomatik kurulu geldi n95 8GB aldığımda yüklüydü oyunu atıyorum my games te oyuna tıklıyorum ve oyun hata veriyor [h=2]''File is corrupted. Delete now ? " hata adı iste bu yardımcı olursanız mutlu olurum hackı anlatımları güzel ama tam kapsamlı bir video çekseniz insanlara daha iyi yardımcı olursunuz... Cevabını bekliyorum umarım derdime care olursur admin.[/h]

evereca

Üye
arkadslar kern exec hatasinin cozumu rom patceherdn open4alli kapatin ve autosunuda kaldirn halalur.iyi forumlar

onlinq

onlinq

Kapalı Hesap
:tşk:

atlantis2008

atlantis2008

Üye
ALLAH Rıazası için linkler yenilensin HACI lar :ehe

bitirimapo61

bitirimapo61

Üye
lınklerı yenıleyın ne olur bır cozum bulun su n-gage ye hala kuramadım bunu ne yaptıysam olmadı

evroo

evroo

Üye
ya olum şu linkleri yenileyin yada elinde olan siteye direkt yüklesin az nostalji yapalım dedik oyun bulamıyoruz

Üst Alt