Tüm Yeni Nesil N-Gage Oyunları ve Kurulum Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Tüm Yeni Nesil N-Gage Oyunları ve Kurulum Kılavuzu
===> Yeni Nesil N-Gage Oyunları Kurulum Kılavuzu <===

Oyunların hepsi çalışmaktadır. Anlatımları harfiyyen yerine getirirseniz hiç1 hata veya sorunla karşılaşmazsınız. Benim oyun dosyalarımın uzantısı .n-gage biçimde ve direkt kurulum yapabilirsiniz.

Adım-1: Gerenkli Dosyalar
1-)
2-)
3-) İmzasız Uygulamaları Yükleme Dosyaları (Eski ve Yeni FW'lere göre değişir.)

Adım-2: Kurulum ve İşlemler
1-) Öncelikle cihazınızım sürümüne göre imzasız uygulamaları yükleme anlatımımı uygulayın.
2-) N-Gage Installer v1.40.1557 dosyasını yükleyin.
3-) Kartınıza ya da yığın hafızanıza (yazıldığı gibi) n-gage adlı 1 klasör oluşturun ve .n-gage uzantılı oyun dosyasını n-gage klasörünün içine kopyalayın. (PC Suite ile bağlıysanız N-Gage uygulaması açıkken çift tıklayarak yükleme yapabilirsiniz.)
4-) Daha sonra N-Gage'i açın. Yükleme otomatik başlayacaktır.
5-) Sonra N-Gage Patch-UnPatch dosyasını kurma işlemini başlatın. Sadece Patch'i işaretleyin ve kurumumu bitirin.

Çok Önemli Not: Daha sonra başka zaman oyun yüklemek isterseniz yine N-Gage Patch-Unpatch dosyasını kurma işlemini başlatın. Bu sefer Un-Patch'i işaretleyin ve kurulumu bitirin. Oyunları yükledikten sonra tekrar N-Gage - dosyasını kurma işlemini başlatın ve bu sefer de "Patch"i işaretleyin ve kurulumu bitirin.

Yani olay; 1-) N-Gage Modülü 2-) Oyunlar 3-) N-Gage Patch-UnPatch Dosyası (Patch işaretli) adımlarını izlemekte.

Çok Önemli Not: Sistem dosyalarına erişim açıkken oyunlar açılmaz. Yeni FW' kullananlar RomPatcher'dan Open4All yamasını disable etmeniz gerekiyor. Eski FW kullananlar ise SecMan'den "Turn Off Sec." diyerek erişimi kapatıp oyunu açabilirler.

Çok Önemli Not: n-gage klasörüne 1den fazla oyun atmanız dahilinde uygulama ön yükleme yapacak, siz uygulamadan üzerine tıklamadıkça yüklenmeyecektir.

İyi eğlenceler...

Tüm Yeni Nesil N-Gage Oyunları | .n-gage uzantılı

Kurulum bilgisi için tıklayınız.

Tüm oyunlar: 211mb (111mb+100mb) | Yeni 8 Oyun Hariç (İlk 8)

Tek Dosya:

Team15 Worms v1.00

Digital Legends One v1.25.4

Capcom Resident Evil Degeneration v1.00.05

Konami Metal Gear Solid v2.0.0

Vivendi Games Crash Bandicoot Nitro Kart 3D v0.9.13

EA Mobile Boom Blox v0.0.69

EA Sports FIFA09 v0.5.5

Digital Chocolate Café Solitaire 12-Pack

THQ Wireless Star Wars The Force Unleashed v1.00

BLT Snakes Subsonic v1.11

EA Sports FIFA 2008 v1.0.30

Electronic Arts Tetris v4.21.41

Electronic Arts The Sims2 Pets v1.0.27

Gameloft Asphalt 3 v1.2.7

Gameloft Block Breaker Deluxe v1.0.3

Gameloft Brain Challenge v1.1.4

Gameloft Brothers In Arms v1.2.3

Gameloft Dogz v1.3.6

Gameloft Midnight Pool v1.2.4

Glu World Series of Poker v1.5.0

Ideaworks 3D Mile High Pinball v2.58

Ideaworks 3D System Rush Evolution v2.53

Infinite Dreams Hooked on Creatures of the Deep v0.74

Jadestone Dirk Dagger And The Fallen Idol v0.99

Method Solutions Space Impact Kappa Base v1.16.104

Mineshaft Pro Series Golf v1.39

RedLynx Reset Generation v1.00

Rovio Bounce Boing Voyage v1.00

©2004-2010 Reis-i Eagles&#8482; Her hakkı gizli saklıdır. İzinsiz çalıp-çırpmak ayıptır, günahtır. Lütfen izinsiz kopyalamayınız.

• Beğen
Tepkiler: d3l!a$k, frk uzn, korhan06tr ve 138 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Tesekkürler çok iyi anlatım güzel paylaşım dost..

yegoadam

Üye
tesekkurler reis :oke:

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
çok iyi olmuş ya diğer konuda yeni gelen arkadaşlar baya sorun yaşıyordu inşallah burda bi sıkıntı çekmezler

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
yeni update leri var n-gage in konuya onları eklemeyi düşünür müsün?

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
yeni updateleri derken abi?

oyunların yeni ilaçlı sürümleri mi?

ckuruoglu

Üye
Beceremedim arkadaşım."Öncelikle imzasız uygulamaları yükleme anlatımını uygulayın. Ve (her ihtimale karşı) SecMan uygulamasından seçeneklerden Install Root Certificate'e tıklayın."kısmını anlatırmısın lütfen

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
yok n-gage programının

emre1802

Üye
dostum link calısmıyo bi el atarsan gusel olucak düzeltecegını bıldıgım ıcın sımdıden emegıne saglık:oke:

"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Tesekkürler çok iyi anlatım güzel paylaşım

ramaknisnan

ramaknisnan

Üye
Konunun toparlanması ve tek bir link çok iyi olmuş. Eline sağlık Reis..Sanırım yeni oyunlar eklendikçe sen de buraya eklersin :oke:

umutdur12

Üye
Eline sağlık sömürüyorum inşallah kurulmda sorun çikmaz. Ben daha önce garmini yüklemek için imzasız setifikasız olayını yapmıştım şimdi tekrar yapmama gerek varmi ?

kandemirhasan

Üye
Ya arkadaş öncelikle teşekkür ediyorum bu iş için.
ben bu imzasız işlemden anlamadım hangi programlar gerekiyo size zahmet bi açıklama yaparmısınız?

BaDThings

BaDThings

Üye
abi elimde N73 var ngage in programını yüklerken telefonu desteklemediğini sölüyo ne yapabilirim??

GOLDENPARK

Üye
Süper işçilik süper anlatım ve süper hizmet eline sağlık

ders62

ders62

Üye
Arkadaşlar bu imzasız uygulamaları yükleme kısmında hellocarbideyi telefona kurdum aynen denildiği gibi yaptım installserver.exe dosyasını nasıl telefona atıp x-ploreden bulup nasıl c:sys.bin e kopyalayacaz bu kısmı anlatırsanız çok sevinirim.

OSMAN_BEDIR87

OSMAN_BEDIR87

Üye
Arkadaşlar bu imzasız uygulamaları yükleme kısmında hellocarbideyi telefona kurdum aynen denildiği gibi yaptım installserver.exe dosyasını nasıl telefona atıp x-ploreden bulup nasıl c:sys.bin e kopyalayacaz bu kısmı anlatırsanız çok sevinirim.

installserver.exe Dosyasını bluetoothla Telefona At Sonra x-plore Programını Aç menü tuşuyla programı geri plana alın.HelloCarbide programını çalıştır ve Menüden Seçenek -> Menu1 'i seçin - Size 18 adet onayınızı isteyen soru soracak hepsine "Yes" cevabını verin.
(Bazılarında 1 defa da sorabiliyor)
- Bu cevaplarınızdan sonra program kapanacak

Arka planda çalışan dosya yöneticisi programınıza (x-plore) Çalıştır Ve 4 Tuşuna Bas ve installserver.exe dosyasını Göreçeksi simdi onu ordan Kopyalayıp (Kopyalamak İçin Üzerine Gelip 1 Tusuna Basa Bilirsin) "c:\sys\bin" klasörüne Yapıştır (Yapıstırmak İçin Bin Klasörünün Üstüne gelip joistiğin Orta Tusuna BAs ) Sonra Teli Resetle İşlem Bu Kadar

asdfghha

Üye
çok teşekkürler hepsini indirdim

fakat brother in arms trial çıktı..gerçi diğerlerinin yanında da trial yazıyorda...sadece brother in arms this is trial version purschase now falan yazılar çıktı

BaDThings

BaDThings

Üye
ya bnm sorumu cvplıcak biri yokmu elimde N73 var n-gage programını yüklediğimde telefona uygun olmadığını yazıyo ne yapabilirim?

Üst Alt