teleservice telefon verdim vermez olaydim yardim edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meme4

meme4

Üye
    Konu Sahibi
teleservice telefon verdim vermez olaydim yardim edin
teleservice nokia 603 verdim yazilim guncelledi sorun cozulmedi tekrar verdim bukez istanbula yolladilar servis onarimi tamamlayinca almak icin gittim telefon acilmiyordu sordum sarj yoktur dediler eve gittim 10 saat sarj ettim calismadi sonra kargo ile tekrar yolladim bugun sikayet ettim cevabi soyle onarimi bitti on buromuzdan aliniz kargoyla yolladigim telefonu evraksiz nasil alcam sizce 2.servis kaydinami bakiyorlar yoksa dogrumudur ariyom acmiyolar cihazdurumu error veriyor oruc tutuyom bosuna gitmeyim

hakan_710

hakan_710

Üye
kargoyla yolladında sende telefona ait hiçbir belge yok mu? faturası falan ? gidip onunla alırsın problem olmaz

akinorta

Üye
sorun olmaz bence dertlenme

meme4

meme4

Üye
    Konu Sahibi
kargoyla yolladında sende telefona ait hiçbir belge yok mu? faturası falan ? gidip onunla alırsın problem olmaz
telefonun bataryasi degiscegi icin fatura istediler bu yuzden elimde hicbir belge yok sadece kargo faturasi var benim bildigim kargoyla bana yollanmasi lazim bu servis kesin 2.servis girisi ile karistiriyorlar

- - - Eklendi - - -

sorun olmaz bence dertlenme

sorun etmiyorum yarin servise gidecem yok parca bekliyor diyecek zaten oruca zor dayaniyom o sicakta disari ciktim diye kavga ederim diye korkuyom

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
kardes gecmis olsun. sonucu merak ettim. Tel eline gecince haber ver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt