telefonu güncellerken kapandı.telefon açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

dogukanka67

dogukanka67

Üye
    Konu Sahibi
telefonu güncellerken kapandı.telefon açılmıyor
iyi akşamlar.ben huawei p10 kullanıyorum.telefonu güncellerken kapattım boşluğuma gelince.sonra açtım erecovery kısmına geldim son sürümü indir ve kurtar diyordu yaptım indirdi yaklaşık 3 gb. yükleme kısmına gelince %0 da takılıp kalıyor gece bıraktım sabah aldığımda hala %0 dı.hiç yüklemedi indirdiği dosyayı. hard reset atmaya çalışıyorum firmware install failed hatası veriyor.

Symbianist

Symbianist

Üye
Muhtemelen bilgisayar araciligiyla rom atmak gerek. Telefona uygun orijinal romu yeniden atın
Hard reset ekrani yani wipe data ekrani mi gelmiyor

dogukanka67

dogukanka67

Üye
    Konu Sahibi
geliyor. ordan hard reset atmaya çalışıyorum atmıyor ! işareti geliyor .sd karta rom yükledim ancak onu da yüklemedi

smnckgzr

smnckgzr

Üye
Sıkıntılı bir durum geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: dogukanka67
Symbianist

Symbianist

Üye
Huaweilere hango programla yükleniyor bilmiyorum ama sizinkine de bilgisayar ile yüklemeyi deneyin. Mesela samsunga odin ile meizuya spflash toola ile atılır. Sizinkinkinin de uyumlu bir uygulaması ve yöntemi vardır.

Stock rom yüklemeye çalışın. Muhtemelen soft brick olmuş telefon.

• Beğen
Tepkiler: dogukanka67 ve v30xy
v30xy

v30xy

Üye
iyi akşamlar.ben huawei p10 kullanıyorum.telefonu güncellerken kapattım boşluğuma gelince.sonra açtım erecovery kısmına geldim son sürümü indir ve kurtar diyordu yaptım indirdi yaklaşık 3 gb. yükleme kısmına gelince %0 da takılıp kalıyor gece bıraktım sabah aldığımda hala %0 dı.hiç yüklemedi indirdiği dosyayı. hard reset atmaya çalışıyorum firmware install failed hatası veriyor.
Recovery yükler ama ya rootlu olduğundan yada sunucular kapalıdır aynısı bana da olmuştu baştan rom atmak gerek.

• Beğen
Tepkiler: dogukanka67
dogukanka67

dogukanka67

Üye
    Konu Sahibi
nasıl atacağım birsürü şey araştırdım hwota bilmem ne hepsinde ayrı ayrı sorunlar çıkıyor.telefonum rootlu değildi

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
Bu video belki yardımcı olabilir
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Buda olabilir

@Symbianist sizin dediğizde doğru

dogukanka67

dogukanka67

Üye
    Konu Sahibi
burda hard reset yapılmasını anlatıyor bende hard reset kısmına geliyor.format atmıyor hemen ünlem işareti geliyor yani telefon fabrika ayarlarına bile dönmüyor.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Bi telefoncuya gösterin derim. :oke:
Hayırlı forumlar.

Muhammed CR7

Muhammed CR7

Üye
O zaman Geçmiş olsun.
donanımsal bi sorunuda olabilir. Aynen tamirciye bırakman gerekir.
Ve telefon alırken iyi marka kullan. Samsung kullanıyorum iyi.

v30xy

v30xy

Üye
nasıl atacağım birsürü şey araştırdım hwota bilmem ne hepsinde ayrı ayrı sorunlar çıkıyor.telefonum rootlu değildi

Kardeşim Hatırlasam Anlatırım Çok Öncesen Olmuştu. Bi’ Site Vardı İspanyolca Orda Herşeyi Anlatıyordu. Bulabilirsem Atarım.

Üst Alt