Telefon Tavsiyesi Telefon tavsiyesi ve Lg g2 Sony xperia z1 karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

DalvikCache

DalvikCache

Üye
İşin ilginç tarafı iki cihazdada hemen hemen aynı donanım ve aynı pil var ama g2 daha iyi gidiyor genelde, yazılım kaynaklımı acaba?

berkoto38

berkoto38

Üye
kalite bakımındanmı g2 daha iyi saçmalama sony nin kalitesini hiçbir markada bulamazsın

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Güncelleştirme olarak hangi marka daha önde.
Yorumlarınızın hepsini okudum sonuç %50 ye %50 oldu :)
Bu cihazlar sanırım birbirine çok benziyor.
Bir sorum daha z1 i satma konusunda bir sıkıntı olur mu fiyat düşme yada alıcı bulma konusunda. Çünkü xperia z 'nin bir sürü serisi var.

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
Bir sorum daha z1 i satma konusunda bir sıkıntı olur mu fiyat düşme yada alıcı bulma konusunda. Çünkü xperia z 'nin bir sürü serisi var.

0MG90

0MG90

Üye
Sorun olmaz ama distribütör garantili mi yoksa ithalatçı garantili mi alacaksın? Ona göre fiyatı değişiyor çünkü

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
Sorun olmaz ama distribütör garantili mi yoksa ithalatçı garantili mi alacaksın? Ona göre fiyatı değişiyor çünkü

Açıkçası ben bu telefonu batumdan alıcam yarı fiyata denk geliyor benim için sağlamlıgıda çok önemli

0MG90

0MG90

Üye
Açıkçası ben bu telefonu batumdan alıcam yarı fiyata denk geliyor benim için sağlamlıgıda çok önemli
Daha iyi o zaman, Sony Eurasia garantisi burada geçerli olur mu bilmiyorum ama olur sanırım

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
z1'in kamerası lg 2 nin şarjı ve tipi daha ön planda
z1 bayagı agır telefonmus 170 gr lg2 130 gr z1 in 20 mp kamerası kulaga hos geliyor sanırım z1 in tipi kötü ve ekranı lg2 den kucuk oldugu için g2 yi seçecegim