Telefon Tavsiyesi 1000 Liraya Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
Şunlardan bahsediyorum ;
Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram, Youtube, Hepsiburada, Gittigidiyor, Sahibinden gibi uygulamalardan hangileri yüklü ?
Aga facebook hariç diğerleri benim s3 mini de de var kasma yapmıyor xjxjjxd onlar geride kaldı artık

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Twitter, Whatsapp, Instagram, Hepsiburada, Youtube yüklü. Arka planda çalışanlar Whatsapp ve Instagram. Bunu da çok takma sorun yaratmıyor çünkü.
Anladım hocam yardımların için çok sağol. Tekrardan Z2'ye yöneldim. Maalesef 2. el almak zorundayım, root ve açıklık dışında kontrol etmem gereken birşey var mıdır ?

byAndroid

byAndroid

Üye
Anladım hocam yardımların için çok sağol. Tekrardan Z2'ye yöneldim. Maalesef 2. el almak zorundayım, root ve açıklık dışında kontrol etmem gereken birşey var mıdır ?
Root dan ziyade açıklık servise gitmiş mi onarım görmüş mü ona bak. Bunlar daha önemli su yüzünden anakart vs. Değişmiştir sıkıntılı onlar tamir görmemiş cihaz al. Aslında önermem 2. El ama kendin bilin

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Root dan ziyade açıklık servise gitmiş mi onarım görmüş mü ona bak. Bunlar daha önemli su yüzünden anakart vs. Değişmiştir sıkıntılı onlar tamir görmemiş cihaz al. Aslında önermem 2. El ama kendin bilin
Arada 400 liralık fark olunca mecburen :) 1100 lirayı bile denkleştirebileceğim meçhul...

0MG90

0MG90

Üye
Daha önce servise gitmiş mi, sorunları var mı diye sor. Kasa açıklığı kontrol et. Root kontrol et. Kamera, oyun falan aç.
Bu arada internetten 1350'ye Z2 alabilirsin. Biriktir bence paranı.

byAndroid

byAndroid

Üye
1100 liraya 32 gb lg g2 sıfır alınır
Ne bilim o kadar sony istersen sıfır z1 999 tl

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Daha önce servise gitmiş mi, sorunları var mı diye sor. Kasa açıklığı kontrol et. Root kontrol et. Kamera, oyun falan aç.
Bu arada internetten 1350'ye Z2 alabilirsin. Biriktir bence paranı.
Güvenilir olarak en ucuz Webdenal.com buldum o da 1385 lira.
1100 liraya 32 gb lg g2 sıfır alınır
İşlemcisi bunlardan bir tık eski nesil ve güncelleme almayacak maalesef :)

0MG90

0MG90

Üye

Ben Bizdeuygun'dan aldım geçen sene 1350'ye. MDR-NC31EM gürültü engelleyici kulaklıkta çıktı içinden, memnunum.

byAndroid

byAndroid

Üye

O farkı hissedemezsin bile z2 de ki işlemci ile fark yok bile daha fazla ısınır overclock lu versiyon. Sadece güncelleme almayacak evet ama güncelleme istiyorsan Gm 4g al :D

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
SeLFISH

SeLFISH

Üye
Z2 muhteşem bir telefon gerçekten . Bi aralar bende çok araştırmıştım. Her yol Z2 ye çıkıyor. Umarım temiz 2.el bulursun :)

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Z2 muhteşem bir telefon gerçekten . Bi aralar bende çok araştırmıştım. Her yol Z2 ye çıkıyor. Umarım temiz 2.el bulursun :)
Arkadaşla konuştum, kasa açıklığı ve kronik görülen problemlerin hiçbiri yokmuş. Modeli D6503 olduğu gibi 18 ayda garantisi varmış.

ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Sıfır kilometre G2 al bence