Telefon Tavsiyesi Telefon tavsiyesi ve Lg g2 Sony xperia z1 karşılaştırması

Sponsorlu Bağlantılar

AngvanLee

AngvanLee

Üye
    Konu Sahibi
Telefon tavsiyesi ve Lg g2 Sony xperia z1 karşılaştırması
Lg g2 ve sony xpreia z1 arasında kaldım lg g2 daha agır basıyor gerek tip ve kalite bakımından.
Sizin önereceginiz bunlar haricinde telefon var mı

Bütçe max 1200 tl
Kamerası ve şarjı çok önemli benim için
Çok oynamasamda oyun oynamak için gerekli işlemci vs

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
z1 al lg g2 çok ısınıyor z1i test etmedim oda çabuk ısınıyorsa lg g2 al derim

0MG90

0MG90

Üye
z1 al lg g2 çok ısınıyor z1i test etmedim oda çabuk ısınıyorsa lg g2 al derim
Ne biçim öneri bu, bilgin yoksa yazma

Z1'in tek kötü yanı ekranı. Z2'ye göre daha soluk ama diğer telefonların yanında belli olur sadece. Kamerası, hızı da gayet iyi. G2'ye göre MicroSD avantajı da var yani Z1 alırsan daha iyi olur.

nsren

nsren

Üye
G2 kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olmazsın

• Beğen
Tepkiler: tatar1926
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Ne biçim öneri bu, bilgin yoksa yazma

Z1'in tek kötü yanı ekranı. Z2'ye göre daha soluk ama diğer telefonların yanında belli olur sadece. Kamerası, hızı da gayet iyi. G2'ye göre MicroSD avantajı da var yani Z1 alırsan daha iyi olur.
bildiği mi yazdım g2 baya ısınıyor ama harika bir kullanım deneyimi ve ekranı var z1de aynı şekilde ısınmıyorsa alsın ısınıyorsa uzak dursun ne biçim diye başlama sen asıl alıntına

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
G2 kullanıyorum tavsiye ederim pişman olmazsin kamera ve saglamlik konusunda z1 biraz daha onde bunu goz önüne alarak secimini yap

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Pil konusunda g2 öndedir

• Beğen
Tepkiler: tatar1926
0MG90

0MG90

Üye
bildiği mi yazdım g2 baya ısınıyor ama harika bir kullanım deneyimi ve ekranı var z1de aynı şekilde ısınmıyorsa alsın ısınıyorsa uzak dursun ne biçim diye başlama sen asıl alıntına
İstediğim gibi başlarım sana ne, bilgin olmadığı konulara yazma millete yanlış bilgi verme

Bataryada da Z1 ve G2 kapışır

messevim

messevim

Üye
Pil konusun da G2
Kamera konusun da ise Z1.

Kasa inceliği ve zarifliği bakımın dan G2
Kasa kalitesi ve dayanıklılık bakımından ise Z1

• Beğen
Tepkiler: DalvikCache ve fgbvhjk
0MG90

0MG90

Üye
Ayrıca G2 fiyatına Z1 de alınır Z1c de ve ikiside her türlü G2 den üstün (Z1c gece çekimi hariç)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Senin üçün ekran önemliyse G2 al. diğer özellikler üçün hertürlü Xperia Z1 derim :)

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Z1 yoğun kullanımda 4.30 saat ekran süresi verirken g2 6.30 saat ekran süresi veriyormuş

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Düzeltme için teşekkürler fakat arkadaşımızın bulunduğu ülkeye göre Türkçe'si oldukça iyi.

Konuya gelirsek Z1 kullanıyorum, kasa kalitesi, kamerası ve bataryası oldukça başarılı. Isınma sorunu var ama telefon Reset atmadıktan sonra bütün cihazlarda bu ısınma sorun olmaz. Z1'in en büyük eksisi TFT ekranı.

LG G2 de hemen her konuda başarılı fakat kasa Kalitesi olarak Z1 çok daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: Penci Hoca
DalvikCache

DalvikCache

Üye
Düzeltme için teşekkürler fakat arkadaşımızın bulunduğu ülkeye göre Türkçe'si oldukça iyi.
Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?
Konuya gelirsek Z1 kullanıyorum, kasa kalitesi, kamerası ve bataryası oldukça başarılı. Isınma sorunu var ama telefon Reset atmadıktan sonra bütün cihazlarda bu ısınma sorun olmaz. Z1'in en büyük eksisi TFT ekranı.

LG G2 de hemen her konuda başarılı fakat kasa Kalitesi olarak Z1 çok daha iyi.
Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Şarj konusunda g2 daha onde bence ortalama 6.30-7 saat ekran suresi veriyor buda benim g2 deki rekorum

DalvikCache

DalvikCache

Üye
G2 daha iyi sanırım bu konuda

0MG90

0MG90

Üye
Z1c ana konusunda 8 saat ekran süresi 3 gün şarj dayandığını gördüm Z1de de rahat yetiyordur diye tahmin ediyorum