Telefon tavsiyesi ve Lg g2 Sony xperia z1 karşılaştırması

• 25 Temmuz 2014
  • 1964 Okunma
  • 30 Cevap

1. Lg g2 ve sony xpreia z1 arasında kaldım lg g2 daha agır basıyor gerek tip ve kalite bakımından.
    Sizin önereceginiz bunlar haricinde telefon var mı

Bütçe max 1200 tl
    Kamerası ve şarjı çok önemli benim için
    Çok oynamasamda oyun oynamak için gerekli işlemci vs

Yazan: AngvanLee
  2. z1 al lg g2 çok ısınıyor z1i test etmedim oda çabuk ısınıyorsa lg g2 al derim

3. Ne biçim öneri bu, bilgin yoksa yazma

Z1'in tek kötü yanı ekranı. Z2'ye göre daha soluk ama diğer telefonların yanında belli olur sadece. Kamerası, hızı da gayet iyi. G2'ye göre MicroSD avantajı da var yani Z1 alırsan daha iyi olur.

4. G2 kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olmazsın

LG ile gönderdi
    tatar1926 bunu beğendi.
  5. bildiği mi yazdım g2 baya ısınıyor ama harika bir kullanım deneyimi ve ekranı var z1de aynı şekilde ısınmıyorsa alsın ısınıyorsa uzak dursun ne biçim diye başlama sen asıl alıntına

mehsevim bunu beğendi.
  6. G2 kullanıyorum tavsiye ederim pişman olmazsin kamera ve saglamlik konusunda z1 biraz daha onde bunu goz önüne alarak secimini yap

Mobil cihaz ile gönderdi
    mehsevim bunu beğendi.
  7. Pil konusunda g2 öndedir

Nexus ile gönderdi
    tatar1926 bunu beğendi.
  8. İstediğim gibi başlarım sana ne, bilgin olmadığı konulara yazma millete yanlış bilgi verme

Bataryada da Z1 ve G2 kapışır

iPad ile gönderdi
  9. Pil konusun da G2
    Kamera konusun da ise Z1.

Kasa inceliği ve zarifliği bakımın dan G2
    Kasa kalitesi ve dayanıklılık bakımından ise Z1

DalvikCache ve fgbvhjk bunu beğendi.
  10. Kafiye lordu :D

0MG90 ve nsren bunu beğendi.
  11. Ayrıca G2 fiyatına Z1 de alınır Z1c de ve ikiside her türlü G2 den üstün (Z1c gece çekimi hariç)

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Senin üçün ekran önemliyse G2 al. diğer özellikler üçün hertürlü Xperia Z1 derim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Üçün :) (için)
    ---

LG ile gönderdi
  14. Z1 yoğun kullanımda 4.30 saat ekran süresi verirken g2 6.30 saat ekran süresi veriyormuş

Nexus ile gönderdi
  15. Düzeltme için teşekkürler fakat arkadaşımızın bulunduğu ülkeye göre Türkçe'si oldukça iyi.

Konuya gelirsek Z1 kullanıyorum, kasa kalitesi, kamerası ve bataryası oldukça başarılı. Isınma sorunu var ama telefon Reset atmadıktan sonra bütün cihazlarda bu ısınma sorun olmaz. Z1'in en büyük eksisi TFT ekranı.

LG G2 de hemen her konuda başarılı fakat kasa Kalitesi olarak Z1 çok daha iyi.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Penci Hoca bunu beğendi.
  16. ---
    Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

Nexus ile gönderdi
  17. Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Şöyle yardımcı olmaya çalışayım. Ortalamanın biraz üzerinde kullanımda batarya süresi ve ekran süresi.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. G2 daha iyi sanırım bu konuda

Nexus ile gönderdi
  20. Z1c ana konusunda 8 saat ekran süresi 3 gün şarj dayandığını gördüm Z1de de rahat yetiyordur diye tahmin ediyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
20/10/2018 - 11:11