Telefon Tavsiyesi 1000 Liraya Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Meizu 5 Pro veya Casper v9
GM'den çıkıp Meizu'ya geçmem. Casper, Vestel gibi markaları para verseniz almam zaten.
Ben söylentileri söyledim yoksa hiç kullanmadım. Ama 2 k ekran dediğimiz şeyi sırf ilk bizde olsun diye sundu lg.tabi donanımda kaldırmayınca ısınma sorunu normal.baya alay konusu olmuştu üstüne yumurta kıran filan vardı
Eğer Facebook, Instagram falan kullanırken elimi rahatsız edecek kadar bir sıcaklık artışı varsa sıkıntı. Hele ki Asphalt 8 falan oynarken kapanıyorsa...

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
g3 sıkıntıları neler?
İnternette araştırdım biraz, bazı modellerde çok büyük sıkıntılar var. 90 dereceye çıktığı falan söyleniyor. Telefonu güneş ışığında arabada bırakmış birisi telefon yüksek ısı uyarısı verip kapanmış gibi..

emin054

Üye
İnternette araştırdım biraz, bazı modellerde çok büyük sıkıntılar var. 90 dereceye çıktığı falan söyleniyor. Telefonu güneş ışığında arabada bırakmış birisi telefon yüksek ısı uyarısı verip kapanmış gibi..
bir kaç kullanan arkadaşım var sade birisinden gördüğüm şikayeti rehberi açarken çok az bekliyor.

0MG90

0MG90

Üye
Sorunsuz bi cihaz yok o yüzden istediğini al bir şey olmaz, diğer kullanıcılar abartıyor

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Sorunsuz bi cihaz yok o yüzden istediğini al bir şey olmaz, diğer kullanıcılar abartıyor
Telefonu almak için buluşmaya gittiğimde telefona A1 Cpu Tool gibi sıcaklık ölçme programları yüklemeli miyim sizce ? @0MG90

0MG90

0MG90

Üye
Telefonu almak için buluşmaya gittiğimde telefona A1 Cpu Tool gibi sıcaklık ölçme programları yüklemeli miyim sizce ? @0MG90
Sen bilirsin ama root atılmış mı falan onlara bak ilk.

0MG90

0MG90

Üye
Peki sen Xperia Z2'den memnun musun, ne gibi sıkıntıları var ?
Bende kasa açıklığı var sadece. Onu da ben pek takmıyorum görmek için baya yakından bakman lazım. Onun dışında oyun oynarken falan ısındığını hissedebilirsin cam kasadan kaynaklanıyor. Kılıf alırsan sorun değil o. Onun dışında sorunu yok cihazın ses kalitesi olarak ve güncelleme olarak bir numara zaten.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Bende kasa açıklığı var sadece. Onu da ben pek takmıyorum görmek için baya yakından bakman lazım. Onun dışında oyun oynarken falan ısındığını hissedebilirsin cam kasadan kaynaklanıyor. Kılıf alırsan sorun değil o. Onun dışında sorunu yok cihazın ses kalitesi olarak ve güncelleme olarak bir numara zaten.
Peki sosyal uygulamaları çok kullanan birisi misin ? Yani Facebook, Instagram, Twitter gibi telefonun RAM'ini sürekli yiyen uygulamalar yüklü ise, telefonun menüler arasında ki akışı nasıl ? Çünkü biliyoruz ki bu tarz uygulamalar yüklendiğinde bariz yavaşlama oluyor bazı telefonlarda.

0MG90

0MG90

Üye
Peki sosyal uygulamaları çok kullanan birisi misin ? Yani Facebook, Instagram, Twitter gibi telefonun RAM'ini sürekli yiyen uygulamalar yüklü ise, telefonun menüler arasında ki akışı nasıl ? Çünkü biliyoruz ki bu tarz uygulamalar yüklendiğinde bariz yavaşlama oluyor bazı telefonlarda.
3gb ram var dolduğunu hiç görmedim. Sony telefonlarda kasma yaşamazsın.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
3gb ram var dolduğunu hiç görmedim. Sony telefonlarda kasma yaşamazsın.
Peki alan konusu ? 32GB'lik hafıza kartım var ancak telefonda uygulamalar hafıza kartına atılabiliyor mu ?
Ekstradan bu açıklıktan bahsettiğiniz şey tam olarak nerede ? bu ilanda var mı mesela ?

0MG90

0MG90

Üye
Peki alan konusu ? 32GB'lik hafıza kartım var ancak telefonda uygulamalar hafıza kartına atılabiliyor mu ?
Ekstradan bu açıklıktan bahsettiğiniz şey tam olarak nerede ? bu ilanda var mı mesela ?
Yarısı atılabiliyor ama Android M güncellemesi ile hepsi atılacak.

Fotoğraftan bakıp söylemesi zor ama genelde alt ve üst köşelerin yanlarında oluyor.

CsWqIve34

Üye
aynen arkadaslar z3 ve z2 kullanan birisi olarak z2 de z3 ten pek bi farki yok sadece oyun oynarken isiniyor oda z2 nin metal caminin isiyi iyi iletmesinden dolayi

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Yarısı atılabiliyor ama Android M güncellemesi ile hepsi atılacak.

Fotoğraftan bakıp söylemesi zor ama genelde alt ve üst köşelerin yanlarında oluyor.
Ben Z2'yi 2GB RAM olarak biliyodum o yüzden hep dışa atıyodum, daha yeni öğrendim 3GB olduğunu. Açıklık ve sıcaklıktan başka bir sıkıntısı var mı? Donma, dokunmatikte sapıtma falan?

0MG90

0MG90

Üye
Ben Z2'yi 2GB RAM olarak biliyodum o yüzden hep dışa atıyodum, daha yeni öğrendim 3GB olduğunu. Açıklık ve sıcaklıktan başka bir sıkıntısı var mı? Donma, dokunmatikte sapıtma falan?
Yok ben sorun yaşamıyorum. Dediğim gibi sadece kasa açıklığı var bende biraz.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
0MG90

0MG90

Üye
Peki son olarak telefonunda RAM yiyecek hangi uygulamalar yüklü ?
One Drive, Clean Master gibi uygulamalar arka planda sürekli çalışıyor ama ram dolumu veya şarjda etkisini görmedim.

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
One Drive, Clean Master gibi uygulamalar arka planda sürekli çalışıyor ama ram dolumu veya şarjda etkisini görmedim.
Şunlardan bahsediyorum ;
Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram, Youtube, Hepsiburada, Gittigidiyor, Sahibinden gibi uygulamalardan hangileri yüklü ?

0MG90

0MG90

Üye
Şunlardan bahsediyorum ;
Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram, Youtube, Hepsiburada, Gittigidiyor, Sahibinden gibi uygulamalardan hangileri yüklü ?
Twitter, Whatsapp, Instagram, Hepsiburada, Youtube yüklü. Arka planda çalışanlar Whatsapp ve Instagram. Bunu da çok takma sorun yaratmıyor çünkü.