Telefon Tavsiyesi Sony xperia z1 mi yoksa lg g2 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

cakalcarlos1

Üye
    Konu Sahibi
Sony xperia z1 mi yoksa lg g2 mi ?
merhaba arkadaşlar kısmetse bayramda yeni bir telefon alıcam bütçem en fazla 1300-1400 arası. bu bütçeye uygun sony z1 var bide lg g2. g2lerde kasanın kalitesinden memnun değiller sanırım z1'i ise hiç kullanmadım denemedim de tam olarak ne nedir bilmiyorum. bütçem ancak bu kadar g3 z2 falan beni aşar. elimde s3 mini var onu kaç tl ye satabilirim ?

0MG90

0MG90

Üye
İnternetten mi alacaksın mağazadan mı?

Polymath

Polymath

Üye
Sony m4 aqua. Özelliklerine gorr fiyatida guzel. Fp ürünü

byAndroid

byAndroid

Üye
G2 daha iyi olur, onun yanında galaxy a5 falan şuan aklıma pek telefon gelmedi, m4 aqua falan
Zenfone 2 yi niye unutum ben :D

Son düzenleme:
TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
1300-1400 tl ye g2-z1 degil g3-z2 karşılaştırılır.Ama illa o ikisinden birisini alacaksan G2 derim.Ama G2 ye de o 1300 tl verilmez.

• Beğen
Tepkiler: cakalcarlos1

cakalcarlos1

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten mi alacaksın mağazadan mı?
mağazadan daha ucuza bulunuyorda garanti korkusu var içimde bişey olursa telefona ne yaparım diye..
m4 aqua annemde var ya alıştım o telefona :D samsung düşünmem işte aklımda lg g2 z1 var aslında z2 isterdimde bursada hep fiyatları 1699 tl falan. çok pahalı. ben telefonu çok yere düşüren biriyim birde sahile falan sık sık giderim pislenmemesi lazım yani

0MG90

0MG90

Üye
İnternette Z2-G3 1300 lira ondan daha iyi olur yani

cakalcarlos1

Üye
    Konu Sahibi
internet derken hangi site ? hepsiburada da uygun ama önceden internetten hiç telefon almadım sorun yaşar mıyım diye korkuyorum

TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
Hepsiburada da sikinti yasamassin bana gore en guvenilir site.Kendi telefonumu da oradan aldım.

• Beğen
Tepkiler: cakalcarlos1
0MG90

0MG90

Üye
TahtalıKöyünMarangozu

TahtalıKöyünMarangozu

Üye
G3 1349 Tl
G2 1159 Tl
Z2 1398 Tl
Z1 1149Tl
Hepsiburada fiyatlari boyle.

cakalcarlos1

Üye
    Konu Sahibi
internet derken hangi site ? hepsiburada da uygun ama önceden internetten hiç telefon almadım sorun yaşar mıyım diye korkuyorum
G3 1349 Tl
G2 1159 Tl
Z2 1398 Tl
Z1 1149Tl
Hepsiburada fiyatlari boyle.
kardeş bu siteden alıcamda garanti olayı nasıl oluyor bilmiyorum çekiniyorum

Death Punch

Death Punch

Üye
Garanti biraz sıkıntılı işde ben gittigidiyordan z3 aldım hoparlörü su aldı cızırdıyor şuan son seste adamları arıyorum açan yok nasıl garantiye göndercem bilmiyorum delta garantisi var ama telefon sıkıntısız geliyo o konuda için rahat olsun ama genede herşeyde olduğu gibi bunda da risk var

byAndroid

byAndroid

Üye
Delta garantisi varsa deltayla görüşme yaparsan daha iyi cihazı gönderirsen onlar bakar zaten

Death Punch

Death Punch

Üye
Orda sıkıntı yok zaten de internetten alınan cihaz herzaman daha riskli mağazadan alınana göre ama sırf fazla para vermemek için internetten almak daha mantıklı

furkankaya559758

Üye
İki telefon arasında Z1 ama Z2 alabilirsen çok daha iyi olur.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
merhaba arkadaşlar kısmetse bayramda yeni bir telefon alıcam bütçem en fazla 1300-1400 arası. bu bütçeye uygun sony z1 var bide lg g2. g2lerde kasanın kalitesinden memnun değiller sanırım z1'i ise hiç kullanmadım denemedim de tam olarak ne nedir bilmiyorum. bütçem ancak bu kadar g3 z2 falan beni aşar. elimde s3 mini var onu kaç tl ye satabilirim ?

G3 de bulabilirsin o fiyata arkadaşım 2-3 hafta önce kliksadan aldı 1300 TL ye 32 GB
edit : tüm renkleri tükenmiş

Luck Star

Luck Star

Üye
Z1 alma da ne alırsan al. Ekran ve kamera çöp. Kasanın ekrana oranı ise berbat.