Telefon Tavsiyesi Telefon Önerisi.

Sponsorlu Bağlantılar

parsing

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi.
Arkadaşlar bu konuları sık sık gördüğünüz biliyorum forumu araştırdım ancak yinede bir karara varmadım tekrar sormak istiyorum.

Öncelikle alacağım telefon ekranı 5' altı ve 4.3' üstü olmalı eğer mümkünse , dış görünüş , oyun , güncelleme , müzik konularında iyi olması lazım ve 1000 tl yi geçmemesi lazım benim aklımda şu telefonlar var.

Motorola Moto G ,General Mobile Discovery , Motorola Moto x( Türkiye'de yada avrupada satışa sunuldumu bilmiyorum bilen var söylerse sevinirim.) , LG Nexus 4 , hangi telefonu önerirsiniz ?

• Beğen
Tepkiler: Dede

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap

General Mobile Discovery:
729 Tl ancak o fiyattaki tüm telefonları tek geçer:
Özellikler sitede var.
Birde şu var:

Casper Via V4:
Tam 999 Tl (666 Tl'ye kadar bulabilmen mümkünmüş istanbul bilişim'de)

Karşılaştırmak için:
Bende baktım kıyaslamaya ama Gm yine geçti hem işlemcisi 4 çekirdekli 1200 mh sonra gorilla var iyi bu iyi

• Beğen
Tepkiler: parsing
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
625 1320 :oke:

• Beğen

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
625 ekran büyük ama kesinlikle tercih edilebilecek bir telefon değil ppi düşüklüğü en gereksizi olsa bile tercih edilmez en azından ben etmem. 1320 fiyatı tam sınırda ama 8 gb hafıza varken öyle bir telefon gereksiz olur 16 gb hafıza 4 çekirdekli turbo işlemci var gm'de

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Nexus 4, yada alabilirsen nexus 5. Listendeki bütün telefonlardan iyidir.

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
İmkanın varsa nexus 4 tabiki
Moto X 1200ün altında bulamazsın

Nexus 4 moto G den daha iyi :D
Nexus al nexus

• Beğen

parsing

Üye
    Konu Sahibi
[/QUOTE]

Karşılaştırmak için:

Bende baktım kıyaslamaya ama Gm yine geçti hem işlemcisi 4 çekirdekli 1200 mh sonra gorilla var iyi bu iyi
Öncelikle casper via v4 almayı düşünmüyorum. Gm olabilir teşekkürler.
Nokia'ya tahmin edersinizki büyük bir soğukluk var içimde hiç alasım gelmiyor :( ve 1320 6' bir telefon ben 5' altı ve 4.4'üstü istiyorum mümkünse yinede teşekkürler.
625 ekran büyük ama kesinlikle tercih edilebilecek bir telefon değil ppi düşüklüğü en gereksizi olsa bile tercih edilmez en azından ben etmem. 1320 fiyatı tam sınırda ama 8 gb hafıza varken öyle bir telefon gereksiz olur 16 gb hafıza 4 çekirdekli turbo işlemci var gm'de
Dediğim gibi 1320 ekranı çok büyük. Peki Gm güncelleme konusunda sanırsam kitkat verdi daha desteklermi ileriki güncellemeleri ? birde renkli kapak varmı gm' de ?
Nexus 4, yada alabilirsen nexus 5. Listendeki bütün telefonlardan iyidir.
Alabilirsen demişsin fiyat 1000 tl üstümü ?
İmkanın varsa nexus 4 tabiki
Moto X 1200ün altında bulamazsın

Nexus 4 moto G den daha iyi :D
Nexus al nexus

Moto x muhtemelen yurtdışından alıcam fiyat daha ucuz olma ihtimali varmı ?

Arkadaşlar Gm yada Nexus 4 için renkli kapak varmı kılıf olarak değil kapak olarak varmı ? başka arkdaşlarımızda telefon önerileri hakkında yorumlarını belirtirse sevinirim :)

Son düzenleme:
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kendin getirte bilirsen 800 felan getirtirsin :D
Ama burdan alcam dersen biraz zor

GM alma alma
Nexus al bak keyfine iste

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Nexus 4 e bütçen yeter 950 999 civarı aralarındaki en performanslı telefondur. Eğer gücün yeterse bi üst modeli olan nexus 5 i de öneririm 200 300 koyman gerekir

parsing

Üye
    Konu Sahibi
Kendin getirte bilirsen 800 felan getirtirsin :D
Ama burdan alcam dersen biraz zor

GM alma alma
Nexus al bak keyfine iste
Yurt dışından alcam avrupa bölgesinde. Peki Gm neden önermiyorsunuz bir de ben bir eksik gördüm GM de bazı oyunlarda sıkıntı çıkarıyor o sorunlar geçtimi ?
Nexus 4 e bütçen yeter 950 999 civarı aralarındaki en performanslı telefondur. Eğer gücün yeterse bi üst modeli olan nexus 5 i de öneririm 200 300 koyman gerekir
Nexus 4 veya 5 peki yurt dışı fiyatı daha ucuz olurmu avrupa bölgesi ?

Sarangni

Sarangni

Üye
1000 TL yurt dışından Moto X rahat gelir Optimus G Pro bakabilirsin ki kuvvetli bir cihaz 4.4.2 aldı. Nexus 5 getirebilirsin. Moto X tavsiye etmem burada bozulma parça sorunu yaşarsın rom Root desteği Türkçe kaynak bulamazsınız ingilizce varsa XDA işini görür ama. Eğer ki yurt dışından getirecekleri iyi araştırın G2 bile bulma ihtimalini var 1000 TL Ye.

• Beğen

parsing

Üye
    Konu Sahibi
1000 TL yurt dışından Moto X rahat gelir Optimus G Pro bakabilirsin ki kuvvetli bir cihaz 4.4.2 aldı. Nexus 5 getirebilirsin. Moto X tavsiye etmem burada bozulma parça sorunu yaşarsın rom Root desteği Türkçe kaynak bulamazsınız ingilizce varsa XDA işini görür ama. Eğer ki yurt dışından getirecekleri iyi araştırın G2 bile bulma ihtimalini var 1000 TL Ye.
Optimus G Pro ekranı 5.5' ben 4.8' fazlasını kullanmak istemiyorum. İngilizcede sıkıntı yaşamıyacağımı düşünüyorum. Nexus 5 tende vazgeçtim ekran nerdeyse 5' bana biraz büyük geldi konuda en fazla 5' dedim ancak o bile fazla bence en fazla 4.8' olsun yeter.

Sarangni

Sarangni

Üye
Ilk telefon 3.2 idi çok büyük demiştim 2. 4.0 dı daha büyüğünü almam demiştim 3. 4.7 o bile zaman zaman küçük geliyor. LG G kullanıyorum 4.7 bazen ufak geliyor emin olun 5.2 ve 5.5 çok büyük değil. Optimus G2 5.2 ama tam ele oturuyor çünkü tasarım çok iyi.

Nexus 4, GM alacaksınız o zaman direk LG G alın derim çok iyi bir cihaz rahat edersiniz. Ben çok memnunum ve iyi ki Nexus 4 almamışım diyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen

parsing

Üye
    Konu Sahibi
Ilk telefon 3.2 idi çok büyük demiştim 2. 4.0 dı daha büyüğünü almam demiştim 3. 4.7 o bile zaman zaman küçük geliyor. LG G kullanıyorum 4.7 bazen ufak geliyor emin olun 5.2 ve 5.5 çok büyük değil. Optimus G2 5.2 ama tam ele oturuyor çünkü tasarım çok iyi.

Nexus 4, GM alacaksınız o zaman direk LG G alın derim çok iyi bir cihaz rahat edersiniz. Ben çok memnunum ve iyi ki Nexus 4 almamışım diyorum.
LG Optimus G fiyat olarak nasıl bir güncelleme sıkıntısı varmı ? vede renkli kapak seçeneği varmı ?

Sarangni

Sarangni

Üye
LG Optimus G fiyat olarak nasıl bir güncelleme sıkıntısı varmı ? vede renkli kapak seçeneği varmı ?

G güncelleme geleceği LG tarafından duyurulmuş. Yalnız hem G, G2, Nexus 4 ve G Pro tek parça cihazlar kapak bulamazsınız kapağı bırakın cihaz pili bile çıkmıyor.

Kapak konusunda Moto G iyi bildiğim kadarıyla ve güzelde cihaz GM yerine Moto G almak daha mantıklı pil ve oyun performansı da iyi. Güncelleme sıkıntısı yok ve saf Android kullanması da ayrı bir avantaj.

• Beğen

parsing

Üye
    Konu Sahibi
G güncelleme geleceği LG tarafından duyurulmuş. Yalnız hem G, G2, Nexus 4 ve G Pro tek parça cihazlar kapak bulamazsınız kapağı bırakın cihaz pili bile çıkmıyor.

Kapak konusunda Moto G iyi bildiğim kadarıyla ve güzelde cihaz GM yerine Moto G almak daha mantıklı pil ve oyun performansı da iyi. Güncelleme sıkıntısı yok ve saf Android kullanması da ayrı bir avantaj.
İşte bu yüzden moto g almayı düşünüyordum ancak farklı düşünceler çıktı , birde gidip yakından inceleyeceğim eğer mümkün olursa peki moto g alsam yarı yolda kalırmıyım ?

Sarangni

Sarangni

Üye
İşte bu yüzden moto g almayı düşünüyordum ancak farklı düşünceler çıktı , birde gidip yakından inceleyeceğim eğer mümkün olursa peki moto g alsam yarı yolda kalırmıyım ?

Kalmazsın Moto G çok sattı hatta Motorola'nın beklediğinden daha fazla. Telefon alma süreci sıkıntılı bir süreç iyi düşünmek ve ilerisini de düşünmek gerek. İyi araştırın karar verin ve bütçenize en uygun en iyi cihazı alın. Alacağınız cihazı mutlaka gidip inceleyin.

• Beğen

parsing

Üye
    Konu Sahibi
Kalmazsın Moto G çok sattı hatta Motorola'nın beklediğinden daha fazla. Telefon alma süreci sıkıntılı bir süreç iyi düşünmek ve ilerisini de düşünmek gerek. İyi araştırın karar verin ve bütçenize en uygun en iyi cihazı alın. Alacağınız cihazı mutlaka gidip inceleyin.
Telefonu incelemek için çoğu yeri dolaştım ancak hiçbirinde yoktu olursa teknosada olur diyorda oraya akşama doğru bakıcam en azından bir elime alıp inceleyebilsem iyi olurdu , hem motog hemde nexus 4 ü inceleyeceğim.

Silinen Üye 2313801

Kapalı Hesap
Moto G bence iyi değil. Bana sormuşsunuz ya 4.4'den desteği olurmu diye. Gm kötü bir marka değil ayrıca ilerki sürümler içinde yeterli donanıma sahip bu telefon alır ama ne kadar ileri gider bilemem. Öteki yandan Nexus'lar direk Google anlaşması ile üretildiği için alır. Alabildiğine kadar. Nexus 5 ortalama 1399 tl Nexus 4 ise 949 Tl civarı.

• Beğen

parsing

Üye
    Konu Sahibi
Moto G bence iyi değil. Bana sormuşsunuz ya 4.4'den desteği olurmu diye. Gm kötü bir marka değil ayrıca ilerki sürümler içinde yeterli donanıma sahip bu telefon alır ama ne kadar ileri gider bilemem. Öteki yandan Nexus'lar direk Google anlaşması ile üretildiği için alır. Alabildiğine kadar. Nexus 5 ortalama 1399 tl Nexus 4 ise 949 Tl civarı.
Moto G sizce neden iyi değil ?