f/p açısından telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
f/p açısından telefon önerisi
merhaba arkadaşlar şuanki telefon iphone 5 ve miladını doldurmak üzere yandan kasası açılıyor ekrandan ışık sızıyor pilide yarım günü zor çıkarır oldu ölmek üzere neredeyse yeni bi telefon alıcam kendime göre bi listeleme yaptım sizdenden seçim konusunda yardım istiyorum ve telefonu taksitle alıcam ucuz en fazla 1500 olur diye düşünüyorum sizinde görüşlerinize açığım fakat lg serisi asus ve samsung önermeyin lütfen o markaları düşünmüyorum

oyun hiç oynamam yalnızca whatsapp telefon görüşmesi tarayıcı ve navigasyon kullanırım telefonda alıcağım telefonda istediğim şeyler şarjı 1 günü rahatlıkla çıkarabilmeli kamerasının iyi olması ve iphonedaki stabilliği aratmayacak bir sistem olmalı

1.önceliğim meizu mx4 32 gb şuanda alıcağım yerde fiyatı 1200 tl
2.lumia 1520 sadece 2.el olarak buldum 1000-1300 arası satılıyor
3.htc m8 kırmızı renk 1599 a buldum sıfır ama paralel ve şarjı iyi gidermi diye ve kamerası hakkında şüphelerim var
4.z3 compact paralel 1400-1600 arası buldum z3 compactında ekranı ufak gelir diye ve 720 p diye sıkıntı olabilir diye düşünüyorum

bana şuanda en mantıklı gelen cihaz meizu gibi geldi kamerası işlemcisi bataryası falan çok cazip fiyatına göre

sizlerinde görüşünü bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

Üst Alt