4 inch üstü Telefon Önerisi

• 20 Temmuz 2014
  • 515 Okunma
  • 15 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar konu kirliliği yapmak istemiyorum olabildiği kadar cevap gelirse çok iyi olur konu açma gereğinde bulunmam. Yakın zamanda bir telefon alacağım ekranı büyük olsun istiyorum. Bütçe 1000 -1300 arası gibi birşey. Müzik dinlerim (kulakılka ve hoparlör) Kamera iyi olmalı olabilirse 4g olsun
    aklımda birkaç model var

-Nexus 5
    -General Mobile Discovery Elite
    -LG G2 (4.4 kitkat aldıktan sonra cıvıtmış doğru mu bu ?)

dediğim gibi
    müzik kamera önemli sizce hangisi benim için uygun ?

Yazan: gamlı.byks
    Son düzenleme: 20 Temmuz 2014
  2. Discovery Elite harika dostum ozellikolarak ama lg hakkinda bi bilgim yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. G 2

HTC ile gönderdi
  4. Tesekkurler ama gmde de guncellm destegi olur mu ?

HTC ile gönderdi
  5. 4.4.2de ısınma ile birlikte samsunglar da cıvıttı ama note2 gayet akıcı 4.3e kimse döndüremez beni[DOUBLEPOST=1405861747,1405861701][/DOUBLEPOST]eliteyi ele bir kere fiyattan dolayı pek tutulmadı gibi duruyor

6. Nexus 5 nasl peki bazlar androidin iphnsi diyrlar

HTC ile gönderdi
  7. Cogu kisi 4.4 kitkat aliyo demis

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. müzik ve kamera önemliyse nexus 5 elenir g2 veya ucuza bulunurrsa note2 çünkü note2 ye 1300falan verilmez artık

9. Haklısın 1300 veilmez galaxy y den sonra nexus a gecmek iyi olur

Son düzenleme: 20 Temmuz 2014
  10. bence g2 en mantıklı seçim gibi duruyor aralarındaki.

Asus Tablet ile gönderdi
  11. LG G2 daha iyi bir seçim olur. Özellikle kamerası çok iyi. Snapdragon 800 işlemcisi ve 2 GB RAM'i var. Seçeneklerin arasında en iyi rakibi Nexus 5 onunda kamerası G2 kadar iyi değil diye biliyorum. Nexus 5'in de güncelleme desteği iyi.

Samsung ile gönderdi
  12. g2 onerrim ayrca kitkat var sapitma fln yok takir takir vlla

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Arkadaşlar nexus 5 in kamera performansı benim için yeterli ama ne biliyim aklım bi g2 de bi n5 bi gmde de bide sony xperia z de hala kararsızım :bangin::vur

14. Bence nexus 5 al.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Bende g2 kullanıyorum kitkatda herhangi bir sorun yok cihazi tavsiye ederim tek kötü yani kasası pek saglam değil

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Discovery Elite Kesinlikle Alma Tasarımı Berbat Tasarım Çok Dik Tutarken Canını Bile Acıtıyor Kamerasıda O Kadar İyi Değil Baktım Benim Tavsiyem Nexus 5 Alman :)

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
18/12/2018 - 22:33