Max 450 TL'lik Telefon Önerisi istiyorum ? ACİL!!

Sponsorlu Bağlantılar

kajmerX

Üye
    Konu Sahibi
Max 450 TL'lik Telefon Önerisi istiyorum ? ACİL!!
Arkadaşlar babama telefon lazım araştırdım çok bişey bulamadım maximum 450 tl lik telefon önerisi verir misiniz? Aradığım özellikler bunlar;
Android veya Windows Phone olursa İyi olur

ekran boyutu 3.5 inç den küçük olmaması lazım adamın elinde küçücük durmasın..

Fm radyo olmalı

kamera ve flaş olmalı

İlk kriterler bunlar sizin tavsiyelerinizin arasından elemek istiyorum

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
ikinci el olurmu?

nokia_belle

nokia_belle

Üye
benim kullandığımı önercem ama bütçende üstüne çıkarsan hiç bulaşma bile derim,ekranı 4.3 zaten bu yüzden aldım

Megandroid

Megandroid

Üye
Arkadaşlar babama telefon lazım araştırdım çok bişey bulamadım maximum 450 tl lik telefon önerisi verir misiniz? Aradığım özellikler bunlar;
Android veya Windows Phone olursa İyi olur

ekran boyutu 3.5 inç den küçük olmaması lazım adamın elinde küçücük durmasın..

Fm radyo olmalı

kamera ve flaş olmalı

İlk kriterler bunlar sizin tavsiyelerinizin arasından elemek istiyorum

O fiyata alabilecegin en iyi telefon in touch 2. Gunluk kullanim icin kullanabilirsin. Fakat o fiyata ust duzey bir performans bekleme.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
600 liraya kadar çıkabilirsen f/p kralı discoveryi öneririm ama arttıramam dersen de 2.ele yönelmen iyi olucaktır.

kajmerX

Üye
    Konu Sahibi
Babam kullanacak öyle performanslı bişey beklemiyorum almışkende işletim sistemi iyi olsun diye sizlerden tavsiye bekledim yani. Touch dediğin hangisi Avea intouchdan mi bahsettin ?

- - - Eklendi - - -

benim kullandığımı önercem ama bütçende üstüne çıkarsan hiç bulaşma bile derim,ekranı 4.3 zaten bu yüzden aldım

Hangi telefon o ? Pardon gec gördüm belle yi. Android veya windows phone 7, 8 olsa iyi olur aslinda

- - - Eklendi - - -

ikinci el olurmu?

Olmasına olurda temiz ikinci el bulmak zor ve netten ikinci el alınmaz.genelde alışveris icin gg ( site vermek yasak mi bilmiyorum o yüzden gg yazdim anlarsiniz) yi kullaniyorum

fk555897

fk555897

Üye
Babam kullanacak öyle performanslı bişey beklemiyorum almışkende işletim sistemi iyi olsun diye sizlerden tavsiye bekledim yani. Touch dediğin hangisi Avea intouchdan mi bahsettin ?

Hangi telefon o ? Pardon gec gördüm belle yi. Android veya windows phone 7, 8 olsa iyi olur aslinda

Olmasına olurda temiz ikinci el bulmak zor ve netten ikinci el alınmaz.genelde alışveris icin gg ( site vermek yasak mi bilmiyorum o yüzden gg yazdim anlarsiniz) yi kullaniyorum

Bence Nokia Lumia 520 al. Fiyat olarak 500 lira civarı.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
nokia 515 önerimdir yakında çıkacak alüminyum kasa
5mp flaşlı kamera radyo zaten vardır birde baban kullanacaksa nokia 515 daha iyi olur bence avea touch 2 falan babana gitmez bence

kajmerX

Üye
    Konu Sahibi
nokia 515 önerimdir yakında çıkacak alüminyum kasa
5mp flaşlı kamera radyo zaten vardır birde baban kullanacaksa nokia 515 daha iyi olur bence avea touch 2 falan babana gitmez bence

Güzel telefona benziyor internette satışa çıktı yazıyo ama tam olarak nerelerde bulabilirim acaba bunu ? Türkiye'de bu ay çıkacakmış bunuda inceleyim teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Bence Nokia Lumia 520 al. Fiyat olarak 500 lira civarı.

Listeye buda girdi aralarından seçerim duruma göre, sağol :)

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Güzel telefona benziyor internette satışa çıktı yazıyo ama tam olarak nerelerde bulabilirim acaba bunu ? Türkiye'de bu ay çıkacakmış bunuda inceleyim teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Listeye buda girdi aralarından seçerim duruma göre, sağol :)

rica ederim internette eylülde geliyor diyorsa bu ay içinde büyük tekoloji mağazalarında bulabilirsiniz :)

kajmerX

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim internette eylülde geliyor diyorsa bu ay içinde büyük tekoloji mağazalarında bulabilirsiniz :)

Babam için cidden hoş telefon bazı özelliklerini incelemem lazım yinede :) sağolasın tekrardan

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Lumia 520 de flaş yok. Bütçe artırılabilirse Lumia 620, GM Discovery gibi iyi modeller var. Ama öyle bi şansınız yok ise Nokia 515 iyi seçimdir. Kamerası da sağlam gibi :)

kajmerX

Üye
    Konu Sahibi
Saģolun arkadaşlar :) konu kilitlenebilir

katil_197

katil_197

Üye
Sen 520 incele bazı yerlerde 430 lira

OnurErtas

OnurErtas

Üye
GG'da ace var 340 lira. Pek performans yok hatta hiç yok ama tam bi baba telefonu :oke:

blood_angel

blood_angel

Üye
ben htc cha cha yı öneririm kulanıyorum ama bazı eksi özelikleri var yada git nokia 515 al

kajmerX

Üye
    Konu Sahibi
Ace yi begenmiyorum malesef. 515 cikana kadar baktigim bi kac telefonun fiyati dusmezse 515 alacagm