Telefon çalınca internet kesilmesi.

• 13 Ekim 2012
  • 1194 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Belki bileniniz, yardımcı olabilecek olanınız vardır.

Kablolar, modemler ve telefon değişmemesine rağmen 3-4 hafta önce ev telefonu çalınca internet kesilmeye başlar oldu konuşma bitene kadar.

Telefonla modem ayrı odada, direkt hatta giriyorlar. Kimisi demiş Splinter yok ondandır diye, e yıllardır sorunsuz çalışıyordu ?

Sorunu çözemeyince telefonu çıkarttım sade modem bağlı ama hala biri ev numarasını çevirince internet kesiliyor... Sinir bozucu bir durum, acaba sorun ttnet'te midir şikayet bıraksam ?

Yazan: Lenneth
  2. Aynı sorun bizdede başlamıştı splinterdan hacım. Al bi tane tak.

3. Telefonu çıkarttığım halde kesilmesi normal mi peki ? Sizde aynısını yaşamış mıydınız ?

Telefonla modem splinter takamayacağım kadar alakasız yerlerde, nasıl olduda birden bu sorun çıktı anlamıyorum.

4. Siplinter, alıp denemelisin. Mecbur yakınlaştıracaksın ikisini.

5. Telefon Çalınca internet gidiyor?

Şöyle bir şey buldum, 2. mesaj

Harika, 78.x.x dışında ip gelmiyor. Sorunun ttnet kaynaklı olması güzel en azından.. Pazartesi şikayet bırakacağım.

6. Ttnet kaynaklı sorundan şüpheleniyorsan bi yardım destek hattını aramalısın önce. :)

7. Önce bir emin olmak istedim, sonra bazi ttnet calisanlari insani delirtiyor..

8. Al benden de o kadar. Hatırlıyorum bir keresinde internet kesilmiş, aradım destek hattını, ne dese beğebirsin;
    "xxx.com sitesine girin, bağlantı ayarlarını yapın" (ip adresli olan siteler değil) e arkadaşım benim internetim yok nasıl yapayım. :ehe

9. xxx.com ha :hmmm

10. xxx değil ordaki x internet sistesinin adresi, adresi hatırlayamadığım için x yazdım. :zzz:

11. bende de aynısı oluyordu splinter paslanmış, değiştirdim düzeldi

12. bende de aynı sorun vardı fakat turkcel superonline ye geçince sorun kalmadı

13. Bizde olmadı böyle bir şey, ilginç.

14. Neden dir bilemem ama genelde bozuk ckiyir o kucuk kutu onu degis sen

15. kesinlikle splinterdan kaynaklı aynısı banada olmuştu değiştirmiştim ve bir daha sorun olmamıştı :oke:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 18:29