Telefon çalınca internet kesilmesi.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lenneth

Üye
    Konu Sahibi
Telefon çalınca internet kesilmesi.
Belki bileniniz, yardımcı olabilecek olanınız vardır.

Kablolar, modemler ve telefon değişmemesine rağmen 3-4 hafta önce ev telefonu çalınca internet kesilmeye başlar oldu konuşma bitene kadar.

Telefonla modem ayrı odada, direkt hatta giriyorlar. Kimisi demiş Splinter yok ondandır diye, e yıllardır sorunsuz çalışıyordu ?

Sorunu çözemeyince telefonu çıkarttım sade modem bağlı ama hala biri ev numarasını çevirince internet kesiliyor... Sinir bozucu bir durum, acaba sorun ttnet'te midir şikayet bıraksam ?

Mert045

Mert045

Üye
Aynı sorun bizdede başlamıştı splinterdan hacım. Al bi tane tak.

Lenneth

Üye
    Konu Sahibi
Aynı sorun bizdede başlamıştı splinterdan hacım. Al bi tane tak.

Telefonu çıkarttığım halde kesilmesi normal mi peki ? Sizde aynısını yaşamış mıydınız ?

Telefonla modem splinter takamayacağım kadar alakasız yerlerde, nasıl olduda birden bu sorun çıktı anlamıyorum.

Placebo-

Placebo-

Üye
Siplinter, alıp denemelisin. Mecbur yakınlaştıracaksın ikisini.

Lenneth

Üye
    Konu Sahibi
Siplinter, alıp denemelisin. Mecbur yakınlaştıracaksın ikisini.

Şöyle bir şey buldum, 2. mesaj

Harika, 78.x.x dışında ip gelmiyor. Sorunun ttnet kaynaklı olması güzel en azından.. Pazartesi şikayet bırakacağım.

Placebo-

Placebo-

Üye
Ttnet kaynaklı sorundan şüpheleniyorsan bi yardım destek hattını aramalısın önce. :)

Lenneth

Üye
    Konu Sahibi
Placebo-

Placebo-

Üye
Al benden de o kadar. Hatırlıyorum bir keresinde internet kesilmiş, aradım destek hattını, ne dese beğebirsin;
"xxx.com sitesine girin, bağlantı ayarlarını yapın" (ip adresli olan siteler değil) e arkadaşım benim internetim yok nasıl yapayım. :ehe

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
xxx.com ha :hmmm

Placebo-

Placebo-

Üye
xxx değil ordaki x internet sistesinin adresi, adresi hatırlayamadığım için x yazdım. :zzz:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
:oke:

:teslimol:

ecel54

ecel54

Üye
bende de aynısı oluyordu splinter paslanmış, değiştirdim düzeldi

uğur e

uğur e

Üye
bende de aynı sorun vardı fakat turkcel superonline ye geçince sorun kalmadı

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Bizde olmadı böyle bir şey, ilginç.

phasan

phasan

Üye
Belki bileniniz, yardımcı olabilecek olanınız vardır.

Kablolar, modemler ve telefon değişmemesine rağmen 3-4 hafta önce ev telefonu çalınca internet kesilmeye başlar oldu konuşma bitene kadar.

Telefonla modem ayrı odada, direkt hatta giriyorlar. Kimisi demiş Splinter yok ondandır diye, e yıllardır sorunsuz çalışıyordu ?

Sorunu çözemeyince telefonu çıkarttım sade modem bağlı ama hala biri ev numarasını çevirince internet kesiliyor... Sinir bozucu bir durum, acaba sorun ttnet'te midir şikayet bıraksam ?
Neden dir bilemem ama genelde bozuk ckiyir o kucuk kutu onu degis sen

codblackops2

codblackops2

Üye
kesinlikle splinterdan kaynaklı aynısı banada olmuştu değiştirmiştim ve bir daha sorun olmamıştı :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt