TELEFON AÇILMIYOR YARDIM LÜTFEN!!!

Sponsorlu Bağlantılar

H0lligan

Üye
Ahahah yok ya recovery işine bidaha bulaşmam
Bu konuda bi bilgin varsa yardım edebilir misin ya: Twitter Video Açılmaması Sorunu Yardım!! - MaxiCep
Bakıyorum bekle
Ahahah yok ya recovery işine bidaha bulaşmam
Bu konuda bi bilgin varsa yardım edebilir misin ya: Twitter Video Açılmaması Sorunu Yardım!! - MaxiCep
cevap yazackken elektrikler gitti be sanssizligin bu kadari :) bilgim yok bu konu hakkinda bayaa bi uzun zamandir pc kullanmadigim icin ne desem boş olacak

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Bakıyorum bekle

cevap yazackken elektrikler gitti be sanssizligin bu kadari :) bilgim yok bu konu hakkinda bayaa bi uzun zamandir pc kullanmadigim icin ne desem boş olacak
Anladım yine de teşekkürler

snapdroid

snapdroid

Üye
cpu-z kurunca root varmi belli olur. Evet tringle away
Bakıyorum bekle

Bem odin ile cm12.1 kurarken laptop kapaniyodu. Bi baktim "ALLAAAAAAH pil %2 koş lan koşş!"

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

H0lligan

Üye
cpu-z kurunca root varmi belli olur. Evet tringle away

Bem odin ile cm12.1 kurarken laptop kapaniyodu. Bi baktim "ALLAAAAAAH pil %2 koş lan koşş!"
Suan bende stock aticakdim tam mobile odin le. bi bakim dedim foruma, inşallah gitmez yine :D

androfilex

androfilex

Üye

konudaki mesajları okumanızı tavsiye ederim. İyi forumlar

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Garanti dahili yazıyor galiba bi sorun yok rootlu olup olmadığı konusunda

• Beğen
Tepkiler: H0lligan
snapdroid

snapdroid

Üye
Hayırlı olsun cihazı alınca haber ver. Bide chip online'da gordum bi ara knox aosp'de varsayılan olacakmış (beceremediler herhalde eski bi haber 2013)

H0lligan

Üye
Ben recoverynin ne işe yaradığını unuttum hgjskdsjksdsk
Biz yeni rom veya .zip uzantili rom eklentileri vs. Kurmak icin kullaniyoruz sende xposed frame work kurmak icin recovery kurmaya calisdik ama sen de cokertmeye yariyomus :D

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Biz yeni rom veya .zip uzantili rom eklentileri vs. Kurmak icin kullaniyoruz sende xposed frame work kurmak icin recovery kurmaya calisdik ama sen de cokertmeye yariyomus :D
xposed framework de lazım şimdi ya doğru bir şey olmasa bari bu sefer :D flashify ekranında reboot istiyo orda reboot yazısına tıklamadan kendim yeniden başlat yapsam olur muydu?
Telefonun son durumu:

• Beğen
Tepkiler: H0lligan

H0lligan

Üye
xposed framework de lazım şimdi ya doğru bir şey olmasa bari bu sefer :D flashify ekranında reboot istiyo orda reboot yazısına tıklamadan kendim yeniden başlat yapsam olur muydu?
Telefonun son durumu:
Simdi bi defa daha denicekmiyiz yoksa oylece mi kullanacaksin :)

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Simdi bi defa daha denicekmiyiz yoksa oylece mi kullanacaksin :)
Denerim ama öncesinde işi tam olarak çözmem lazım bidaha aynı şey olsun istemiyorum.
(telefonumu özledim laannnn)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu video iyi mesela.Ben salak gibi reboota tıkladım sonra olanlar oldu.Meğer basitmiş.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Bu videoyu izle.Adam burda flashify falan kullanmıyo ben de böyle yapabilir miyim?

Üst Alt