TELEFON AÇILMIYOR YARDIM LÜTFEN!!!

Sponsorlu Bağlantılar

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
TELEFON AÇILMIYOR YARDIM LÜTFEN!!!
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar..
Bi iki üç gün önce telefona root attım.Daha sonra flashify ile cwm.img adlı dosyayı yüklemeye çalıştım.Program benden reboot istedi ben de tıkladım ancak sonrasında üzerinde belirli talimatlar yazan mor bi ekran geldi sonra ben power tuşuna basılı tuttum baktım gitmiyo bu mor ekran ben de bataryayı çıkardım şu an telefon açılmıyor.Ne yapabilirim.Allah rızası için yardım edin,telefon açılmadı delircem..
Cevap veren herkese teşekkürler şimdiden
(Telefonum:LG L90)
Telefonu garantiye vermeyi düşünüyorum ancak rootlu şimdi garanti dışı mıdır bilmiyorum. Rootlu ancak içinde hiç bi custom rom yok yani stock romu kullanıyodum yine de garanti dışı mıdır?Garantiye vermekten başka yapılabilecek bişey var mı?

haqanguven

haqanguven

Üye
Odin ile en son sürüm olan orjinal yazılımı at açılır

• Beğen
Tepkiler: csbaz
byAndroid

byAndroid

Üye
Google'dan Lg L90 stock rom yükleme diye araştır denilenleri yap düzelir telefon

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Odin ile en son sürüm olan orjinal yazılımı at açılır
hocam konu hakkında pek bi bilgim yok varsa odin'in linkini atar mısınız bir de nasıl orjinal yazılımı yüklüycem.(Telefonu pc'ye takınca çıkarılabilir disk olarak görüyo dosyaları görüntüleye tıklıyorum içinde image ve verinfo diye iki klasör var sadece)
Ses açma + güçe basılı tutarak pc'ye bağlıyorum yine de download moda girmiyor.Telefon tepki vermez oldu resmen ya

haqanguven

haqanguven

Üye
lg telefonlarda nasıl bilmiyorum ama kilitlenen telefonları download moda alıp orjinal yazılımı atıp açıyoruz. pil çıkıyorsa pili 5 saniye bekle tak ses kısma + güç tuşunu basılı tut download moda girsin. daha sonra odin ile orjinal yazılımı at

odin:

orjinal yazılımı lg nin kendi sitesinden veya paylaşılmış sitelerden son sürüm olarak indir

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
lg telefonlarda nasıl bilmiyorum ama kilitlenen telefonları download moda alıp orjinal yazılımı atıp açıyoruz. pil çıkıyorsa pili 5 saniye bekle tak ses kısma + güç tuşunu basılı tut download moda girsin. daha sonra odin ile orjinal yazılımı at

odin:

orjinal yazılımı lg nin kendi sitesinden veya paylaşılmış sitelerden son sürüm olarak indir
hocam pili çıkarıp bekledim sonra ses kısma + güç,ses açma+güç,daha sonra bu kombinasyonlara menü tuşunu da ekleyerek basıp açmayı denedim ama ekrana hiç bir şey gelmedi

haqanguven

haqanguven

Üye
hocam pili çıkarıp bekledim sonra ses kısma + güç,ses açma+güç,daha sonra bu kombinasyonlara menü tuşunu da ekleyerek basıp açmayı denedim ama ekrana hiç bir şey gelmedi
şarjın var olduğundan emin ol. bi yarım saat şarja koy dursun sonra dene

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Kapanmadan önce vardı aslında %70 civarı ama şimdi yeniden takayım o zaman.Bir de telefonu bu haliyle garanti kabul eder mi rootlu ama herhangi bir custom rom yüklü değil

byAndroid

byAndroid

Üye

odin:

Samsung telefonlar için geçerli bu. Lg de böyle değil

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu şarja koydum %0 ekranı gelip gitti şu an şarj oluyo mudur acaba
Arkadaşlar bi cevap verseniz ya nolur telefon hala açılmadı

haqanguven

haqanguven

Üye
bekle dursun öyle. şarj yok diye girmiyor download moduna
Samsung telefonlar için geçerli bu. Lg de böyle değil
iyi okursan lg nasıl bilmiyorum dedim. yardım etmek için yazın yazmak için yazmayın şu konulara. konuları dağıtmaktan başka bişe olmuyor bu yorumlar

byAndroid

byAndroid

Üye
Tamam ben yapılacak şeyleri yazdım sen Samsung için yapılan şeyleri yazıyorsun yazı yazmak için yazan sensin

haqanguven

haqanguven

Üye
Tamam ben yapılacak şeyleri yazdım sen Samsung için yapılan şeyleri yazıyorsun yazı yazmak için yazan sensin
Sen orda görmüyorsun herhalde lg telefonlarda nasıl bilmiyorum dediğimi? Al konu senin olsun yardım et o zaman

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
bekle dursun öyle. şarj yok diye girmiyor download moduna

iyi okursan lg nasıl bilmiyorum dedim. yardım etmek için yazın yazmak için yazmayın şu konulara. konuları dağıtmaktan başka bişe olmuyor bu yorumlar
Hocam bi 10dkdır bekliyor öyle şarjda acaba ne kadar kalması gerekli bi de ara ara açmayı deniyim mi

byAndroid

byAndroid

Üye

Chrome dan sayfayı türkçeye çevir yaparsın bence

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi

Chrome dan sayfayı türkçeye çevir yaparsın bence
Yabancı dil okuyorum ingilizce pek sıkıntı değil de burda imei numarası istiyo ama benim telefon açılmıyo ki nasıl öğrencem

byAndroid

byAndroid

Üye
Telefonun kutusu duruyorsa kutunun üstünde yazar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Yabancı dil okuyorum ingilizce pek sıkıntı değil de burda imei numarası istiyo ama benim telefon açılmıyo ki nasıl öğrencem

IMEI yazılım için istiyosa buyur türkiye Stock ROM : ( ROM Reklamlı linkte ben koymadım reklamı geç diyince otomatik indiriyor )

edit : son sürüm mü değil mi bilmiyorum
edit : IMEI yi son sürüm ROM u tespit etmek için istiyor verdiğim ROM un kaynağıda linkteki ( bknz : ) ROM kaynağı ile aynıdır

kaanfb78

kaanfb78

Üye
    Konu Sahibi
IMEI yazılım için istiyosa buyur türkiye Stock ROM : ( ROM Reklamlı linkte ben koymadım reklamı geç diyince otomatik indiriyor )

edit : son sürüm mü değil mi bilmiyorum
edit : IMEI yi son sürüm ROM u tespit etmek için istiyor verdiğim ROM un kaynağıda linkteki ( bknz : ) ROM kaynağı ile aynıdır
Aynen imei girip baktım romlar aynı şu an kdz uzantılı bi dosya iniyor peki sonrasında ne yapıcam?
''Now connect your LG Device to PC in LG Software mode.'' diyo ben telefonu pc'ye bağlayamıyorum ki telefon açılmıyor nasıl olcak o iş

H0lligan

Üye
Ne kadardir sarjda telefon

Üst Alt