GM Discovery 2 [Custom Rom] Discovery II - Discovery II+ Lollipop Görünümlü Kitkat Rom

Sponsorlu Bağlantılar

delooo

Üye
romu yükledikten bir saat sonra falan ekran renkleri titremeye ve pikseller kararmaya başladı bide ekran geçişlerinde önceki ekranın gölgesi kalıyor neden olabilir acaba yardımcı olur musunuz?

• Beğen
Tepkiler: muratayozen23
tayfur422

tayfur422

Üye
Selamun Aleykum Kardeşlerim cihaza cyegaen mod 5.1.1 v2 romunu yükledim tel kapandı bida acılmadı pcye taktıgımda bildirim ısıgı yanıyor driverlar kurulu flash tool görmüyor ses acma+power tusu ile denedeim yine olmadı önceden okumustu yüzde 84 e kadar geldi sonra telin bildiirm ısıgı yandı bende stop a bastım cıkarttım teli
birde telpaya göndermiştim cihaz takibine ekran ve sub sıvılı onarım bedeli yazmıslar benm cihazım su almadı ve ekranında hasar yok sikayette bulunmayı düşünüyorum

nazkomm11

nazkomm11

Üye
Hocam romu hala kullanıyomusunuz varsa eksi yönlerini söyleyebilirmisiniz
Ya arkadaşlar ben romu yükledimde rom rootsuz galiba yada ben bulamadım bi yardımcı olsanız bide xposed deneyenşer varmı ?

yaytas

yaytas

Üye
Hocam romu hala kullanıyomusunuz varsa eksi yönlerini söyleyebilirmisiniz
Ya arkadaşlar ben romu yükledimde rom rootsuz galiba yada ben bulamadım bi yardımcı olsanız bide xposed deneyenşer varmı ?
root checker indirip bakınız rootsuz ise iroot programı ile kolayca rootlayabilirsiniz iki ay önce kullanmıştım sanırım xposed ve modüller çalışıyor ama emin değilim

• Beğen
Tepkiler: nazkomm11

schalke84

Üye
Güzel bir rom gibi ama bu patch 4 ve 5 ne işe yarıyor anlatılmamış sanırım...
Ön kamera çalışmıyor
Kamera hafıza kayıt yeri de telefon hafızası...

Son düzenleme:
Ekoslar

Ekoslar

Üye
telefon açılışta kaldı alcatel one touchidolx+ yazıo gmd II+ yarım

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Yaptim suan 2+ ama acilista 2 yazio

Açılışta 2 yazması bir şey fark etmez discovery 2 nin boot.imgsi kurulmuş forumda 2+ twrp yedek konusunun altında 2+a ait boot.img var onu flashlarsınız.

Ekoslar

Ekoslar

Üye
Açılışta 2 yazması bir şey fark etmez discovery 2 nin boot.imgsi kurulmuş forumda 2+ twrp yedek konusunun altında 2+a ait boot.img var onu flashlarsınız.

İste ben onu nasil yapicam bilmiorum kardeşim

Üst Alt