GM Discovery 2 [Lollipop Taklit ROM] Mediafire Upload! - ŞARJ SIKINTISINA SON!

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Indirrebilirsem bi deniycem güzeldir inş lalh

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
İşlemci ayarları karışık geldi birini isaretliyoruz öbürü kalkıyor olmuyor
Sarmalı orjinalinde e döndüm

Son düzenleme:

ecel227

Üye

Canimi sikan bu durum oldu orjinal romdaki aldigim puan 32 bin iken bu romda 28 bin gozle gorulur bi dusus var ancak oyunlarda fark ettirmiyor bunun nedenini bulamadim bir ikincisi 8 cekirdegide ayni anda calistirmiyor telefon. Acaba bi sikinti çıkarır mı

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye

Canimi sikan bu durum oldu orjinal romdaki aldigim puan 32 bin iken bu romda 28 bin gozle gorulur bi dusus var ancak oyunlarda fark ettirmiyor bunun nedenini bulamadim bir ikincisi 8 cekirdegide ayni anda calistirmiyor telefon. Acaba bi sikinti çıkarır mı
Ben begenmedim orijinal e döndüm

• Beğen
Tepkiler: ecel227
Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi

İşlemci frekanslarını düşürdüğünüz için olabilir.

• Beğen
Tepkiler: ecel227
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Romdaki kamera apk sını bulabilirmiyiz @Teknojix

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Romdaki kamera çince ama ben internetten galeriyle beraber kamera apksı bulmuştum çalışıyor istersen uploadlıyım.
Galeriyi romdan çekmiştim amackamerayı bulamamıştım sana zahmet upload edermisin

Teknojix

Teknojix

Üye
    Konu Sahibi
Galeriyi romdan çekmiştim amackamerayı bulamamıştım sana zahmet upload edermisin

Ben buradan indirmiştim lollipop için ayrı seçenek mevcut. Direk uygulama inmiyor aptoide uygulaması içinde indiriyor.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye

Ben buradan indirmiştim lollipop için ayrı seçenek mevcut. Direk uygulama inmiyor aptoide uygulaması içinde indiriyor.
:tşk: kamera lazım bana :oke:

sebo7

sebo7

Üye
bundan memnun olan varmı sıkıntısı varmı yada orjinal gibimi şuan çok sıkıldım orjinal romdan :D

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

xvoldemortx9

Üye

Kardeşim böyle bir hata veriyor ne yapcaz ?

Üst Alt