Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

mertcan01

mertcan01

Üye
Sonuc olarak suan sorun yok tek sorun tarih. 10.08.2014. Yoksa sorunsuz calisiyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sonuc olarak suan sorun yok tek sorun tarih. 10.08.2014. Yoksa sorunsuz calisiyor
arkdas yazdigim gibi tarih dolana kadar bekle tek ses ayarlari isterse isteyecek kafani yorma
baktinki olmuyor hepsini silersin indirdigini yeniden atarsin ama bekle gerek kalmayacak. bir yerde
hata yapmadiysan ki oda zor ihtimal. Diger sunuma gelincede yani Sygic v14.5.3 bunu tavsiye etmem
crk,lida olsa beta asamasinda bu yükledigin kadar kullanisli degil...
burdada tomtom var yenisi 930_5611 bir bak istersen yanliz kitkat 4.4.xxxx
olan tlf,larda tlf,nun hafizasinda kullanirsan hic bir degisiklik yapilmadan
calsir Ext SD karta calistirmak icin bazi degisiklikler yapilmasi gerekiyor
ona göre...
Turkey tt Android v1.3.2 APK + Türkiye Maps [930_5611] - MaxiCep

S&S

Son düzenleme:
mertcan01

mertcan01

Üye
yanlıs birsey yapılsa sonucta kullandırmaz. part 1 ve part 2 yı indirip klasoru sd cartın ıcıne attım. 14.3.1 betayı yükledim kapattım 14.3.2 i yukledım. türkcelestirdim. sadece store de tarih yazıor baska sıkıntı gozukmuor bakalım bekleyelim

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
rk1406

rk1406

Üye
Teşekkürler samsung grand 2 sorunsuz çalışıyor
Yalnız 2014 tr haritasını zipyshare eklesen diger taraftan indirilmiyor

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler samsung grand 2 sorunsuz çalışıyor
Yalnız 2014 tr haritasını zipyshare eklesen diger taraftan indirilmiyor
arkadas Sygic navi ac ayarlar, haritalari yönet buradan gir yenile TR mapsini..

S&S

• Beğen
Tepkiler: mertcan01

aksu0035

Üye
arkadaşlar herşeyi kurduktan sonra google'dan sygic lisans kodu yazıyoruz oradan lisans kodunu yazın bir yere proğramdaki lisans kodu girilen yere girin

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar seyyar vede sabit TR radarlari eklenmistir
Syg...TR radarlari.

S&S

Son düzenleme:

kasapmaster

Üye
arkadaslar mapslar yenilendi bilginize

yapmaniz gereken hicbir degisiklik yapmadan Sygic naviyi acin ayarlar , haritalari yönet bölümüne girdiginizde

güncelle yazdigini göreceksiniz indirmis oldugunuz 2014.03 olan mapslarin 2014.04 olan mapslarla günceleyebilirsiniz güncelleme tamamlandiktan

sonra Sygic maps dosyasinin icinde eski mapslarin bos dosyasi kalmakta bunlarida kendiniz kaldirirsiniz

S&S
anlamadığım yüklü olan 14.03 sürümünde haritaları silip tekrar indir dediğimde 2014.03 sürümünü indiriyor. harita indirme programı bilgisayarda 2014.04 sürümünü indiriyor??

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
anlamadığım yüklü olan 14.03 sürümünde haritaları silip tekrar indir dediğimde 2014.03 sürümünü indiriyor. harita indirme programı bilgisayarda 2014.04 sürümünü indiriyor??
arkadas Sygic dosyasinin icindeki Maps dosyasinin icinde content-info var
content info yeni mapslari kapsamadigi icin onun maps tarihleri 2014.03 olanlara ayarli
buradaki benim sunumdan 2parti indir versionuda yeni 14.3.1 olanin üzerine
14.3.2 yükleye bilirsin veya indirdgin zaman partlari Sygic dosyasinin icindeki
Maps dosyasiyla ya senin maps dosyasini degistir yada content-info yazilimini degistir
dene olmazsa degisirsin yeni indirdiginle...

S&S

iamsure

Üye
Teşekkurler, herşey gayet anlaşılır, 14.3.2 yaptım. Haritası cok iddialı olmuş.

• Beğen
hasoli66

hasoli66

Üye
Çok teşekkür ederim ellerine emeğine sağlık kardeşim

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar yeni Türkiye haritasi (maps) 2014.06 eklenmistir elinizdeki Türkiye haritasiyla degisebilirsiniz
sunum sayfasinda
Sygic maps v 2014.06 Türkiye haritasi

S&S

armozgur

Üye
Tesekkurler

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
tesekkürler

dogukan-

dogukan-

Üye
Abi konuyu biraz duzenlesen...

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Abi konuyu biraz duzenlesen...
düzenlesen derken yapamadigin yerler varsa yardimci olayim ben yeni ciktiginda sunuma atiyorum
14.5.5,de nasil olduysa sunuma actilar 14.3.2 ne olduysa bir kac defa sunuma attim sunuma acmadilar
ben onun icin buraya ekledim yapman gerekn sadece iki part indireceksin yeni mapsi haritayi yani degiseceksin
yüklediginde bazi seyleri yeniden indirir kisa süre ondan sonra normal sekilde calisir
birde benim oturdugum sokakda 6000,den yukari internet cekmedigi icin sunum yerlerine yüklemesi cok uzun
zaman aliyor yoksa sayfayi hepden coktan yenileyecegim ama yapamadigin yerlerde veya anlayamadigin yerde yardimci olmaya calisirim..

S&S

• Beğen
Tepkiler: dogukan-
dogukan-

dogukan-

Üye
Biz 9. Ayda degilmiyiz neden harita 6 ayda acaba?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Biz 9. Ayda degilmiyiz neden harita 6 ayda acaba?
haritalari ay olarak degilde her firmanin yenileme yazilimi var onla alakli mesela 3ayda bir yeniler bazisi 4ayda bir yeniler
onun icin 6.ayla alakali degil kacinci version olarak sunuma attiginin aclimi oluyor genelde mesela navteq haritasi var
yenisi daha cikmadi 6ay önce cikti 2013.09 kisacasi son cikan haritalarda hepsinin sunum aciklamasi farki
Navigonun yeni haritasi cikti ama Androidler icin sunuma atmadilar daha kensi navisinde
6aydir kullanilmakta andiroidlere nazaran daha cok kapsamli IGO kullaniyor 2014,Q1 navteq yeni adiyla Here haritalari cok fazla kapsamli basarsoft dersen cok daha kapsamli
hepsi degisik degisik benim sunuma attigim Navtel Navigator var istersen onu bir dene
762Mb harita bilmiyorum deneyemedim yurt disinda yasadigim icin belki okumussundur
istersen bir dene Apk yükleyeceksin indirmeye baslayacak indirme isi bittiginde haritayi
atacaksin maps dosyasinin icine....
Navitel Navigator 9.1.0.0 + Türkiye maps2014.07.30 (Harita Uygulaması) - MaxiCep
burada gördügün gibi..

S&S

Son düzenleme:
dogukan-

dogukan-

Üye
haritalari ay olarak degilde her firmanin yenileme yazilimi var onla alakli mesela 3ayda bir yeniler bazisi 4ayda bir yeniler
onun icin 6.ayla alakali degil kacinci version olarak sunuma attiginin aclimi oluyor genelde mesela navteq haritasi var
yenisi daha cikmadi 6ay önce cikti 2013.09 kisacasi son cikan haritalarda hepsinin sunum aciklamasi farki
Navigonun yeni haritasi cikti ama Androidler icin sunuma atmadilar daha kensi navisinde
6aydir kullanilmakta andiroidlere nazaran daha cok kapsamli IGO kullaniyor 2014,Q1 navteq yeni adiyla Here haritalari cok fazla kapsamli basarsoft dersen cok daha kapsamli
hepsi degisik degisik benim sunuma attigim Navtel Navigator var istersen onu bir dene
762Mb harita bilmiyorum deneyemedim yurt disinda yasadigim icin belki okumussundur
istersen bir dene Apk yükleyeceksin indirmeye baslayacak indirme isi bittiginde haritayi
atacaksin maps dosyasinin icine....
Navitel Navigator 9.1.0.0 + Türkiye maps2014.07.30 (Harita Uygulaması) - MaxiCep
burada gördügün gibi..

S&S
Bir bakabilirim 2014.06 haritasiyla eskiden gorebildigim bazi poiler gitmis acaba nicin silmisler sitemiz yok artik haritada

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Bir bakabilirim 2014.06 haritasiyla eskiden gorebildigim bazi poiler gitmis acaba nicin silmisler sitemiz yok artik haritada
bazilarinda isim degisikligi kapsadigi bölüm degismis olabilir sende söyle bir dene
senin daha önce kullandigin mapsi ac icndeki tur poi yazan yazilimyla yeni tur poi bir degistirde dene nasil gösterecekmi senin
siteyi en kestirme olarak bakmis olursun

S&S

Üst Alt