Sygic Navi v 16.0.8 Apk + teleatlas(ta) v 2015.12+HERE 2015.12 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sygic Navi v 16.0.8 Apk + teleatlas(ta) v 2015.12+HERE 2015.12 Maps

Sygic Navi v 16.0.8 Apk + (ta)+(nt)2015.12 Maps
Sygic klasörünü tlf,nun hafizasina yada sd karta atiniz Sygic apk yükleyiniz
ülkelerin mapsini indiriniz Sygic/Maps klasörüne atiniz..

Sygic tomtom teleatlas(ta) v2015.12 Maplari indirebilirsiniz.
arkadaslar Sygic 3D görüntüsüde eklenmistir elinizdeki mapslarida kullana bilirsiniz 3D icin indirmeniz gereken
OpenStreetMap 3D buildings indirme programi eklenmistir PC,de
indirdigniz 2dc teksi ya elinizdeki Ülkelerin Maplarin icine atiniz
yada yeni indirirseniz Mapslari onlarinda icine atiniz 3D görüntüsünü tam elde etmek isterseniz
Sygic 2015.12 Mapslar
Almanya,Andora,Arnavutluk,Avusturya,Belarus,Belcika,Bosna Hersek,Bulgaristan,Cebeli Tarik,Danimarka,Estonya,Finlandiya,
Fransa,Hollanda,Hirvatistan,Karadag,Kibris,Letonya,Livanya,Licenstayn,Lüksemburg,Macaristan,Makedonya,Malta,Moldovya,
Monako,Norvec,Polonya,Portekiz,Romanya,Rusya Federasyonu,San Marino,Slovakya,Slovenya,Sirbistan,Ukrayna,Vatikan,
Yunanistan,Cek Cumhuriyeti,Ingiltere,Irlanda,Ispanya,Isvec,Isvicre,Italya,Izlanda,
TÜRKiYE..

Sygic Navi v 16.0.6+Sygic v16.0.8 Apk + v 2015.12 Maps
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

yenilendi arkadaslar Sygic v16.0.8 Apk eklendi kullanmakta oldugunuz 16.0.6 üzerine yükleyiniz
kisa bir indirme yapacak..​

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Eren_ismail, kumpas19, bejum3 ve 1 kişi daha

kumpas19

kumpas19

Üye
adamin kralisin ahmet abi the best of ahmet emice
adamin kralisin ahmet abi the best of ahmet emice

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
Eren_ismail

Eren_ismail

Üye
güzemiş dostum lakin NT: haritasını bir kuramadım map klasörünün içine atıyorum.
sonra açtığımda harita yok diyor TA haritasını indiriyor navteq haritası nasıl çalışır

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
güzemiş dostum lakin NT: haritasını bir kuramadım map klasörünün içine atıyorum.
sonra açtığımda harita yok diyor TA haritasını indiriyor navteq haritası nasıl çalışır
arkadasim Maps klasörü ekledim onu indirirsin elindeki mapslari icine atar degisirsin ta maps klasörüyle
Sygic/Maps

Son düzenleme:
Eren_ismail

Eren_ismail

Üye
arkadasim Maps klasörü ekledim onu indirisin elindeki mapslari icine atar degisirsin ta maps klasörüyle
Sygic/Maps
sağol dostum şimdi deniyorum teşekkürler
şimdi ben bunu kurmuştum sildim.
Sygic_v15.6.7.n_2Go.apk premium senden almıştım.onu kurdum verdiğin maps klasörünü attım içinede tur.nt.2015.12 yi attım.
çalıştırdım.harita indir dedi indidim baktımki tur.ta.2015.09 indiriyor..

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
sağol dostum şimdi deniyorum teşekkürler
şimdi ben bunu kurmuştum sildim.
Sygic_v15.6.7.n_2Go.apk premium senden almıştım.onu kurdum verdiğin maps klasörünü attım içinede tur.nt.2015.12 yi attım.
çalıştırdım.harita indir dedi indidim baktımki tur.ta.2015.09 indiriyor..
arkadasim nt mapslarini kullanmak icin yeni kurdugun zaman cok kücük bir ülke indireceksin navi acildiktan sonra
cikis yap ondan sonra Maps klasörlerini degitir 0.8,de problemsiz calisir 6.7 denemedim ama ondada calismasi gerekir

Eren_ismail

Eren_ismail

Üye
hmm yani ilk kurduğumda yani maps içinde harita olmayacak mı?
küçük bir ülke indirip ondan sonra nt haritasını maps içine atıcam doğrumu?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
hmm yani ilk kurduğumda yani maps içinde harita olmayacak mı?
küçük bir ülke indirip ondan sonra nt haritasını maps içine atıcam doğrumu?
söyle arkadasim Sygic kendi üzerinden yeni yüklediginde indirmeye basladiginda otomatikmen tomtom yani teleatlas indirdigi
icin senin ilk kurdugunda kücük bir ülke indir acilsin ondan sonra kapat naviyi benim ekledigim nt Maps klasörüyle degistireceksin
sen yükledikten sonra olusan Maps klasörünü

Son düzenleme:
Eren_ismail

Eren_ismail

Üye
tamam dostum şimdi hallettik olmuştur teşekkürler.
peki nt ile ta haritası arasındaki fark nedir detaylı olan hangisi şimdi kurcalıyorumda anlamadım bir bilgin varmı?

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
tamam dostum şimdi hallettik olmuştur teşekkürler.
peki nt ile ta haritası arasındaki fark nedir detaylı olan hangisi şimdi kurcalıyorumda anlamadım bir bilgin varmı?
nt mapslar normalde Truck mapslar yani kamyoncularin kullandigi SygicTruck icin cok daha kapsamli oldugu icin ciktilar
tomtom mapslarla cok fazla fark yoktur ama bazi ülkeleri nt bazi ülkeleride ta mapslar daha kapsamli ama her ikisde
iyice kapsamli sekilde mapsalr cikarmanin pesindeler ta mapslari eski Sygic navilerde kullamazsin ama nt mapslari kullana bilirsin

hayirli geceler
Sygic Apk eklendi HERE mapslari icin
Sygic1608c_noreactivatetrial_useful_for_nt_maps_or_ta_maps.rar
HERE Maps klasörü yenilendi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Eren_ismail
ahmet meço

ahmet meço

Üye
Selamlar memoli kardeşim 2016 haritalarını bekliyoruz

Üst Alt