Sygic v16.3.4 Apk tomtom(ta)2016.03 Maps+Here(nt)2016.03 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Sygic tomtom (ta)2016.03 Maps+Here(nt)2016.03 Maps
Sygic klasörünü tlf hafizasina yada sd karta atiniz
Sygic apk,yi yükleyiniz
Android 4.4.2 ve üzeri tlf,larda ext. sd karta kullanmak istiyen arkadaslar
Sygic klasörünü ext.SD karta atiniz Sygic apk. yükleyiniz istediginiz ülkelerin mapslarini
indiriniz Sygic navi actildiginda Sygic klasörünü
Android/data/com.sygic/files / Sygic klasörü olusturur
ext.SD karta kalan Sygic klasörünü silebilirsiniz

yada yeni ayarlardan giriniz ext.sd karta tasitiniz
Cezayir, Andorra, Angola, Arjantin, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan,
Bahreyn, Belçika, Benin, Botsvana, Brezilya, Brunei, Bulgaristan,
Burkina Faso, Kamerun, Kanada, Kanarya Adaları, Kolombiya, Hırvatistan,
Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Danimarka,
Mısır, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gabon, Almanya, Gana, Cebelitarık,
Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, Şili, Endonezya, İran, Irak,
İrlanda, İtalya, Kenya, Kuveyt, Letonya, Lesotho, Liechtenstein,
Litvanya, Lüksemburg, Makau, Malavi, Malezya, Mali, Malta, Moritanya,
Mauritus, Mayotte, Meksika, Monako, Fas, Mozambik, Namibya, Hollanda,
Yeni Zelanda, Nijer, Nijerya, Norveç, Umman, Pakistan, Filipinler,
Polonya, Portekiz, Katar, Kongo Cumhuriyeti, Reunion, Romanya, Rusya,
San Marino, Suudi Arabistan, Senegal, Sırbistan, Singapur, Slovakya,
Slovenya, Güney Afrika, İspanya, Svaziland, İsveç, İsviçre, Tayvan,
Tanzanya, Tayland, Togo, Tunus, , Uganda, Ukrayna, Birleşik Arap
Emirlikleri, Birleşik Krallık, Uruguay, ABD, Vatikan, Zambiya,
Zimbabve, Venezuela, İsrail, Hindistan, Vietnam,
Türkiye

tlf,nun int.hafizasina yüklediyseniz ext.sd karta ayarlardan tasiya bilirsiniz resimlerdede gördügünüz gibi
cesitli yenilikler var.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: karapasa55, naydin36, bulentcan ve 2 diğerleri

'Şeref'

Emekli Yönetici
Teşekkürler:oke:

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

necati45

Üye
Apk ve hazır sygic.rar dosyalarını indirim fakat rarlar açılmıyor

necati45

Üye
rarlar acilmiyor deken arkadasim
sifre vermiyormusun
Sifre:memoli6767
Sonradan açtım, şimdi de kurduğum halde tekrar harita indirmek istiyor. Sizin yüklediğiniz hazır sygic isimli klasörde harita yokmuydu. Yoksa 2 rar dosyasından oluşan tur.nt indirmem mi gerekiyor
Apk'yı kurdum fakat tekrar harita indirmek istiyor. Sizin hazır sygic isimli rar dosyasında harita yok mu? Tekrar tur.nt isimli rar dosyalarını indirmem gerekli mi
Sabah yola çıkacağım. Lütfen yardım ediniz

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sonradan açtım, şimdi de kurduğum halde tekrar harita indirmek istiyor. Sizin yüklediğiniz hazır sygic isimli klasörde harita yokmuydu. Yoksa 2 rar dosyasından oluşan tur.nt indirmem mi gerekiyor
Apk'yı kurdum fakat tekrar harita indirmek istiyor. Sizin hazır sygic isimli rar dosyasında harita yok mu? Tekrar tur.nt isimli rar dosyalarını indirmem gerekli mi
Sabah yola çıkacağım. Lütfen yardım ediniz
arkadaşım benim eklesiğimde harita yok ya kendi üzerinden indir yada benim eklediğim ta Türkiye haritasını inidirip
Sygic/Maps klasörünün içine at çalışır
Yolun açık olur inşaallah

necati45

Üye
Uygulama kuruldu maps klasörünün içine tur.nt.16 dosyasını attım. Açınca hâlâ harita indirin yazısı çıkıyor. Ne yapmalıyım
Yok olmuyor. Neler yaptım neler olmuyor. Sygic apk dosyasını, sygic klasörünü, tur.nt, here nt maps hepsini kurdum. Açıyorum ilk önce nereye kurmak istersiniz diyor, sonra harita olduğu halde harita indirin diyor. Çıldıracağım artık

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama kuruldu maps klasörünün içine tur.nt.16 dosyasını attım. Açınca hâlâ harita indirin yazısı çıkıyor. Ne yapmalıyım
Yok olmuyor. Neler yaptım neler olmuyor. Sygic apk dosyasını, sygic klasörünü, tur.nt, here nt maps hepsini kurdum. Açıyorum ilk önce nereye kurmak istersiniz diyor, sonra harita olduğu halde harita indirin diyor. Çıldıracağım artık
arkadaşım sen indirdiğin Sygic klasörünün içine here maps armaya çalışmışsın ben yazdım tomtom (ta) maps atacaktın yada kendi üzerinden indirecektin hepsi bu
Eğer here mas yani nt mapsı kullanmak istersende hazır nt için olan maps klasörünün içine nt maps ekliyecektin
Sygic/Maps klasörlerini değişecektin
Sen ısrarla nt mapsı atmışsın oda olmadı
kendi üzerinden ayarlardan girip mapsı indirecektin yapman gereken buydu.
problem yasayan arkadaslar icin Orginal Apk eklendi
Sygic v16.3.4 Orginal APK

necati45

Üye
Sygic orjinal apk indirdim, kurdum, harita yüklendi. Apk kaldırın demissiniz sygic bu maps dosyasını nereye indiriyor. Onu nereden bulabilirim. Data'nın içine mi atıyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sygic orjinal apk indirdim, kurdum, harita yüklendi. Apk kaldırın demissiniz sygic bu maps dosyasını nereye indiriyor. Onu nereden bulabilirim. Data'nın içine mi atıyor
arkadaşım sormakta int.hafızayamı ext. Sd kartamı bunlara dikkat etmediysen int.hafızaya yani tlf.nun hafızasına atar
ext.sd hafızasındada Android/data klasörüne
com.sygic diye açışan klasörün içine Sygic klasörü atar
bunları kontrol et kardeş.

• Beğen
Tepkiler: necati45

necati45

Üye
Telefon hafızasına kurmuştum. (Hafıza kartına kurmadı nedense) Dediğiniz gibi com.sygic/aura içine atmış. ***** dosyayı da indirdim. Şimdi yapılacakları sırasıyla tekrar izah eder misiniz? (Hakkınızı helal edin, sıkıntı veriyorum)

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hafızasına kurmuştum. (Hafıza kartına kurmadı nedense) Dediğiniz gibi com.sygic/aura içine atmış. cra ck dosyayı da indirdim. Şimdi yapılacakları sırasıyla tekrar izah eder misiniz? (Hakkınızı helal edin, sıkıntı veriyorum)
helal olsun arkadasim
calisir durumdaysa vede crk,li sygic apk yüklediysen yapman gereken ayarlar var bak bir sey yok
eger crk,li apk yüklemediysen yükledigini kaldir crk,li apk yükle Maps klasörünün icindeki content info ile
benim ekledigim Sygic/Maps klasörünün icindekiyle degiseceksin
tlf,nun hafizasina yüklemek derken Apk yüklemeyse tlf,nun ayarlarinda yükledigini kaldirdigin bölüme girip sd karta tasiya bilirsin
ama ne kadar saglikli calisir bu seri bilmiyorum eski serileri deniyordum normal calisiyordu
Sygic klasörünü sd karta tasimak istersen sygic naviyi actiginda ayarlarda sd karta tasima bölümüne tikladiginda
sd kartina Android/data bölümüne tasir

yeni version,da burada
YENi Sygic v16.3.5 Apk tomtom(ta)2016.03 Maps+Here(nt)2016.03 Maps

necati45

Üye
Com.sygic teki klasörlerin kopyasını alayım mı? Orjinal sygic'i kaldır deyince sonuçta hepsini silecek. Doğru mu
Bir de
Sygicv16.3.5c_useful_for_ta_maps_only.rar
Dosyası yüklemişsin bunu ne yapmalıyız

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Com.sygic teki klasörlerin kopyasını alayım mı? Orjinal sygic'i kaldır deyince sonuçta hepsini silecek. Doğru mu
Bir de
Sygicv16.3.5c_useful_for_ta_maps_only.rar
Dosyası yüklemişsin bunu ne yapmalıyız
hepsini silmemesi gerekir content info,yu degismen gerekir
Sygic v16.3.5 ta buna gectiginde kendisi hepsini indirir kendi üzerindende mapslari indire bilirsin
sana secme sorar nereye Sygic klasörü acilmasi icin secersin hepsini yeniden kendisi olusturur
gec 3.5 daha rahat hepsini kendisi olusturur problem cikarsada hepsini silersin apk yüklersin indirmesi gerekenleri tamamlasi
acilir bakarsin content info degismesi gerekiyormu ona göre degisirsin
bunlar daha deneme üzerinde oldugu icin her biri degisik problemler cikarta bilir
istersen bunlar tam olarak calisir duruma gelene kadar 16.2.15,de kal yanliz buda mapslari kendi
üzerinden indiremezsin benim ekledigin hazir Sygic klasörünü alirsin atarsin tlf,nun hafizasina yada
sd karta mapslarida eklersin

necati45

Üye
Memoli kardeşim yardımların ve uzun uğraşların sonucunda orj sygic ile senin *****'lı dosyayı birleştirdim ve çalıştı. Allah razı olsun.
Senin cracklı dosyayı yükledim. Hala premiuma geç diyor.
Ver 16.3.4 yazıyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Memoli kardeşim yardımların ve uzun uğraşların sonucunda orj sygic ile senin cra ck'lı dosyayı birleştirdim ve çalıştı. Allah razı olsun.
Senin cracklı dosyayı yükledim. Hala premiuma geç diyor.
Ver 16.3.4 yazıyor

arkadaşım content info bunu değişmen gerekiyor .

Üst Alt