Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: hasbac

scorpioali

Üye
Kurulumu karışık gibi ama dosyalar zippyshareden hem hızlı hem çoklu hem de beklemeden indirilebilirTeşekkürler memoli. Emegine saglik

• Beğen
Tepkiler: yandolcu ve memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

S&S

Son düzenleme:
by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
:tşk:

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar konu yenilenmistir.

Sygic v14.3.2 eklenmistir

S&Sarkadaslar burada yenisi var eski versionu yani Sygic v14.3.0 sildigim halde aralarda kalan ek
yapilan partlar indiriliyor gerek varmi be arkadaslar alin buradan yenisini keyfinize bakin

S&S

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: yandolcu
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
eski sürüm çok gezdiriyordu androide geçtiğimden beri gönlüme göre bir navigasyon programı bulamadım bakalım bu nasıl

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Tesekkurler dostum guzel paylasim

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

AdemOyuklu

Üye
ya kardeş rota ayarlaması yaptıktan sonra türkçe yol tarifi yapmıyor ? bunu nasıl ayarlaya bilirim . yabancı yapıyor yaa delirecem bulamadım gitti :)

fk555897

fk555897

Üye
İnternetsiz navigasyon özelliği var mı?

fk555897

fk555897

Üye
Bende çalışmadı bu hatayı alıyorum.

yaren_70

Üye
Ben apk dosyasını eskisinin üzerine kurdum gayet güzel çalıştı. Arkadaşım yeni versyonun eskisinden farkı varmı?TEşekkürler.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Ben apk dosyasını eskisinin üzerine kurdum gayet güzel çalıştı. Arkadaşım yeni versyonun eskisinden farkı varmı?TEşekkürler.
arkadas pek bir fark yok bütün özellikler ayani hic degisiklik yapmadan üzerinede yükleyebilirsin istersen..
cok daha yenisi var v14.5.1 ama inanki daha beta ne tam olarak Türkce nede radar ayarlama nede tam olarak
bu versiondaki gibi adres ayarlama imkani var 2 hafta önce denedim baktim su anda daha ne sunuma eklemeye deger nede denemeye deger ..

S&S
Bende çalışmadı bu hatayı alıyorum.
arkadas önce v14.3.1 yükle onun üzerine v 14.3.2 yüklersen problem cözülür zaman zaman o problemi cikabiliyor
ilk v14.3.2 yüklenmeye calisinca.

S&S
İnternetsiz navigasyon özelliği var mı?
var arkadas var internetsiz isstedigin ülkeye indirene kadar internet gerekir sana tek Türkiye haritasi yeterse
hic lazim degil ..

S&S
ya kardeş rota ayarlaması yaptıktan sonra türkçe yol tarifi yapmıyor ? bunu nasıl ayarlaya bilirim . yabancı yapıyor yaa delirecem bulamadım gitti :)
arkadas navi ac ayarlardan gir bülgesel ayarlara gir arabcami istersin Fransizcami dünyenin bütün dilleri var
sadece bölgesel ayarlara girdiginde ses dil hangisini istersen onun üzerine tikla istedigin dili ayarla
buraya yazana kadar partlari indirdiginde resim lere bakarsanda görürsün...
S&Sarkadaslar yeni mapslari indirebilirsiniz 2014.04
ayarlardan giriniz haritalari yönet bölümünden istediginiz
ülkenin mapsini indirebilirsiniz yada maps indirme programi var
asagiya ekledigim onunla indirebilirsiniz indirdiginiz mapsi Sygic dosyasinin
icindeki maps dosyasinin icine atacaksiniz..indirme isleri bittikten sonra eski mapsi silebilirsiniz..

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: fk555897
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadas ben senin buraya attigini 2 hafta önce denedim beta eskiyi yani benimsunuma attigim Sygici deliler gibi
arattirmakta vede sunumaya calistiginda baska bir üyelik ister maxicep alakali degil ben sunmaya calsitigin sayfayi
baya eskiden buyanada tanirim diger benim sayfada yazdigimi okursan anlarsin nicin buraya yeni konu olarak v14.5.1
acmadigimi.

S&S

Sygic Navi v 14.5.1 crk Beta geldi + Mapslar

arkadaslar Sygic Navi v14.5.1 geldi bir öncekindeki problemler giderilmis dil ayarlama problemi cözülmüs
istediginiz dile ayarliyabilirsiniz ayarlardan sonra naviyi acip kapatmaniz gerekmekte
elinizdeki mapslari kullana bilirsiniz ben yanliz Andora mapsini attim maps dosyasinin icine
ayarlardan girip istediginiz ülkeleri indirebilirsiniz
indirdiginiz dosyanin icinden cikn Sygic dosyasini atacaksiniz ya tlf,nun hafizasina yada extsd kartina

istiyen arkadasda buradan indirebilir

PW: memoli6767

arkadaslar yeni mapslari indirebilirsiniz 2014.04
ayarlardan giriniz haritalari yönet bölümünden istediginiz
ülkenin mapsini indirebilirsiniz yada maps indirme programi var
asagiya ekledigim onunla indirebilirsiniz indirdiginiz mapsi Sygic dosyasinin
icindeki maps dosyasinin icine atacaksiniz..indirme isleri bittikten sonra eski mapsi silebilirsiniz..

demo yapmak istiyen arkadaslar verdiginiz rotayi hesapladiktan sonrada ekrana tikladiginizda asagidaolusan
menü göstergesinde göstermekte demo yaptirabilirsiniz

Not: arkadaslar takdir edesinizki ne kadar crk,lida olsa beta oldugu icin bazi problemler cikarta bilir
bunun icin analyis göstirin cikan problemlerde.
benim tavsiyemi sorarsaniz asagiya ekledigim daha önceki sunumdaki Sygic 14.3.2,de kalmanizdir
beta malum bir önceki 14.4.2--14.5 nazaran belli problemler cözülmüs ama gösterdigi levhalar
disinda dikkat cekecek yönüde yok problemleri cözülene kadar beklemek cok daha iyi olacagini düsünüyorum.

burada arkadas bak benim sayfama eklemeye calsitigin ben bunu
baska bir sayfada sunuma atmistim ama burada kimsenin kafasini
karistirmak istemedigim icin eklemedim..........

Son düzenleme:

eemland

Üye
degerli kardesim emegine saglik

• Beğen
tayren

tayren

Üye
Tskler

• Beğen

recepofm

Üye
Eyvallah

• Beğen

dehliz

Üye
14.5 olanı ındırdım apk ve android klasoru var ıcınde tam olarak nasıl kurucaz sadece apk olanı mı atıcam telefonaapc den ındırdım rardan cıkan herseyı usb kablosuyla tele attım (hafıza kartı yok) program acılıyor sıyah ekran ustunde sygic yazısı ama tepki yok sonrada durduruldu hatası verip kapanıyor?????????

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
14.5 olanı ındırdım apk ve android klasoru var ıcınde tam olarak nasıl kurucaz sadece apk olanı mı atıcam telefonaapc den ındırdım rardan cıkan herseyı usb kablosuyla tele attım (hafıza kartı yok) program acılıyor sıyah ekran ustunde sygic yazısı ama tepki yok sonrada durduruldu hatası verip kapanıyor?????????
arkadas ben 14.3.2 olanini tavsiye ederim ama sen v14.5.1 olanini yüklemek istersen
benim sunuma attigim yerden indir odan cikan Sygic dosyasini kullan 14.5.1 yüklemek icin yada
14.5.1 yüklüyken 14.3.2 döne bilmen icin en bastan baslaman gerekiyor zaman zaman
14.3.2 dönmek icin 14.3.1 yükleyip ondan sonra 14.3.2 gecmek gerekebiliyor
sen indirdikten sonra ac Sygic klasörü cikacak bunu oldugu gibi atacaksin tlf,nuna
ondan sonra Apk yükleyeceksin.
ben senin buradan benim sunumumdan indirip denedigini düsünerek bu sekilde yaziyorum
Sygic Navi v 14.5.1 yeni +++ Beta geldi + Mapslar - MaxiCep

S&S

dehliz

Üye
tşk azonce ılk sayfadakı 14.3.2 yıde ındırdım tele atıyorum sona apk yı kuruyorum menuden uygulamayı acıyorum sıyah bı ekranda kalıyor olece!! anlıyamadım gercekten nerde hata yapıyorum.. 14.3.2 yı kullanmak ıstıyorum bende.

14.3.1 i hiç kurmadım dırek 14.3.2 yı attım tele
hafıza kartım yok usb ıle baglayıp note 2 de sdcard yazan yerde bı sygıc dıye klasor acıyorum herseyı onun ıcıne atıyorum

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
tşk azonce ılk sayfadakı 14.3.2 yıde ındırdım tele atıyorum sona apk yı kuruyorum menuden uygulamayı acıyorum sıyah bı ekranda kalıyor olece!! anlıyamadım gercekten nerde hata yapıyorum.. 14.3.2 yı kullanmak ıstıyorum bende.

14.3.1 i hiç kurmadım dırek 14.3.2 yı attım tele
hafıza kartım yok usb ıle baglayıp note 2 de sdcard yazan yerde bı sygıc dıye klasor acıyorum herseyı onun ıcıne atıyorum
arkadas sen klasör acmayacaksin benim sunuma attigin 2parti indireceksin acacaksin Sygic klasörü cikacak
bu Sygic klasörünü atacaksin sdkart yazan yere ondan sonrada yüklemeyi yapacaksin yükleme isi bittikten
sonra ayarlardaan gireceksin Haritalari yönet bölümüne gireceksin hihtiyacin varsa taabiki istedigin ülkenin
mapsini indireceksin.
önce yükledigin 14.5.1 sildiysen tlf, kapat ac ondan sonra 14.3.1,den basla yüklemeye normal calistiktan sonra üzerine yüklersin 14.3.2,yi..

S&S

Son düzenleme:

Üst Alt