Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

asgz

asgz

Üye
Yükleme işlemi tamamdır teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: memoli6767

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
iGO 9.6.29.583618 Europa + Türkiye tomtom 2015.03 maps

arkadaslar indirdiginiz iGO klasörünü tlf,nunzun hafizasina yada sd kartina atiniz iGO apk,yi yükleyiniz
Android 4.3 vede Android 4.4.2,de denedim problemsiz calismakta radarlarda icinde gereki ayarlari
isediginiz sekilde ayarlarsiniz elinizde varsa Here (Navteq) maslarinida BasarsoftTürkiye mapsinida
kullana bilirsiniz..

Albania,Andorra,Austria,Belarus,Belgium,Bosnia Herzegovina,Bulgaria,Croatia,Czech Republic,
Denmark,Eastern Europe,Estonia,Finland,Former Yugoslav Republic,France,
Germany,Gibraltar ,Greece,Hungary,Iceland,Ireland,Italy,Kazakhstan,Kosovo,Latvia,
Liechtenstein,Lithuania,Luxembourg,Malta,Moldova,Monaco,Montenegro,
Netherlands,Norway,Poland,Romania,Russia,San Marino,Serbia,Slovakia,Slovenia,Spain,
Sweden,Switzerland,Ukraine,United Kingdom,Vatican,
Türkiye

iGO 9.6.29.583618 Europa + Türkiye tomtom 2015.03 maps

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

iGO navi icinde ister bütün ülkeleri isterseninz tek ihtiyaciniz
olan ülkeleride birakip digerlerini silebilirsiniz
iGO/content/bölümüündeki bulding/map/poi icindekileri
ayiriniz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: nur04
veliyavas

veliyavas

Üye
eline saglık kardeşim teşekkurler

• Beğen
ahmet meço

ahmet meço

Üye
Selamlar memoli 1434 sürümüne 2015 06 yükleyince haritayı görmüyor nasıl yapabilirim bana takma akıl verirmisin

01kubi

01kubi

Üye
eline sağlık sorunsuz çalıştı (samsung s6 edge)

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar memoli 1434 sürümüne 2015 06 yükleyince haritayı görmüyor nasıl yapabilirim bana takma akıl verirmisin
a.slm
malasef arkadasim 14.3.4,de 2015.03 mapslardan yukarisi calismiyor yeni mapslar digestirildi icin...

ahmet meço

ahmet meço

Üye
Eyvallah kardeşim sağolasın Discovery 1gb ram oldugundan bazen sygic kapanıyor 1434 daha stabil

slasherz

Üye
merhaba kardeşim şöyle bir problem var

adres girip yakın poileri tüm poileri göster deyince kapanıyor program .bununla ilgili bir çözümün mevcut mu ?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
merhaba kardeşim şöyle bir problem var

adres girip yakın poileri tüm poileri göster deyince kapanıyor program .bununla ilgili bir çözümün mevcut mu ?
merhabalar kardeş
kullandıgın Sygic hangisi onu bilmediğim için tam bir açıklama eklemek zor fakat belli versionlarda
genelde senin yaşadıgın problemler oluyordu eski sygic üzerine yüklendikce tlf,nunda kapatisetesi
yetmeyince olabiliyor ben son sygic üzerinde okuyunca denedim problem olmadı ama bilirsinki
tekrar bakarsın senin yazdıgın şekilde problem çıka bilir istersen birde sen denersin v15.5,4 denersin..

scm

Üye
Sygic-NQ -Here yi birlikyte yüklemek mümkünse, haritalar arasında geçiş yapmak için sygic e hangi (map changer türü) program yükleniliyor.

kempa

Üye
Memoli üstat, telefonda Sygic14.3.4 yüklü. Haritayı googleplay den indirmiştim.Nasıl güncelliycem. Googleplayde harita
yüklendi diyor. Sizden forumdan indirdiğim tur.ta.2015.09 u görmedi. Yardım lütfen.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Memoli üstat, telefonda Sygic14.3.4 yüklü. Haritayı googleplay den indirmiştim.Nasıl güncelliycem. Googleplayde harita
yüklendi diyor. Sizden forumdan indirdiğim tur.ta.2015.09 u görmedi. Yardım lütfen.
arkadaşım 14,3,4 son çıkan mapsları okumuyor onun için son çıkan mapsları ekliyemezsin hatırladığım 03.2015 mapslarını okuyordu sanırım onun için
ya yeni Sygic 15.6.6 çıkacaksın yada HERE mapsları deniyeceksin yada
SygicTruck 13.6.1 serisinde çalışıyor son çıkan maplar senin Sygic 9.00
mapsları okur son çıkanlarda 9.01 gösterir değiştirildiği için okumaz.

• Beğen
Tepkiler: kempa

kempa

Üye
Memoli hocam, cevabınız ve bilgilendirme için teşekkür ederim. O zaman yeni sürüm sygic yüklerim artık. Kolay gelsin, iyi akamlar.

• Beğen
bulentcan91

bulentcan91

Üye
Teşekürler
Mi6 çalışırmı acaba
Saygılarımla

Üst Alt