Sygic Navi v 15.5.9 Apk + tomtom teleatlas(ta) v 2015.06 Maps

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar kullanmakta oldugunuz Sygic üzerinede yükliye bilirsiniz

Sygic tomtom teleatlas(ta) v2015.06 Maplari indirebilirsiniz.
arkadaslar Sygic 3D görüntüsüde eklenmistir elinizdeki mapslarida kullana bilirsiniz 3D icin indirmeniz gereken
OpenStreetMap 3D buildings indirme programi eklenmistir PC,de indirdigniz 2dc teksi ya elinizdeki Ülkelerin Maplarin icine atiniz yada yeni indirirseniz
Mapslari onlarinda icine atiniz 3D görüntüsünü tam elde etmek isterseniz

Sygic tomtom (teleatlas) ta 2015.06
Almanya,Andora,Arnavutluk,Avusturya,Belarus,Belcika,Bosna Hersek,Bulgaristan,Cebeli Tarik,Danimarka,Estonya,Finlandiya,
Fransa,Hollanda,Hirvatistan,Karadag,Kibris,Letonya,Livanya,Licenstayn,Lüksemburg,Macaristan,Makedonya,
Malta,Moldovya,Monako,Norvec,Polonya,Portekiz,Romanya,Rusya Federasyonu,San Marino,Slovakya,Slovenya,Sirbistan,Ukrayna,Vatikan,
Yunanistan,Cek Cumhuriyeti,Ingiltere,Irlanda,Ispanya,Isvec,Isvicre,Italya,Izlanda,
TÜRKiYE..

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mhmtkrtp, ostsee, senol2006 ve 3 diğerleri

SHS

SHS

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
asgz

asgz

Üye
apk yı zippyshare e yükleyebilir misiniz ?

AktivasyoneL

Üye
Yükleme sırası nasıl
Yükler iken hata veriyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Yükleme sırası nasıl
Yükler iken hata veriyor
arkadasim hangi tlf,na deniyorsun yüklü olan varmi bunlari yazmamissin normalde sygic apk yüklediginde kendisi indirir
Sygic klasörü olusturur istedigin ülkeleride indirip kullana bilirsin indire bilmesi icin internetin olacak daha sonra lazim degil
tek süreli olursa conten info var Sygic/Maps klasörünün icinde onu degisirsen süresiz olur tabiki ilk yüklemelerde
play store,yede kayitli olman gerekir yoksa yüklenmez yüklediginde inidrmezse bir kac defa Sygic kapatip acmanda gereke bilir
bunlari göz önünde bulundurarak yüklersen problem olmamasi gerekir...

AktivasyoneL

Üye
Lenovo a 7000 var bende. İlk defa kuracaktim apk kurarken hata verdi neyse Google Play Dan indirdim haritaları da indirdim ama harita boş gözüküyor indiriyorum hala boş gözüküyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Lenovo a 7000 var bende. İlk defa kuracaktim apk kurarken hata verdi neyse Google Play Dan indirdim haritaları da indirdim ama harita boş gözüküyor indiriyorum hala boş gözüküyor
arkadasim indirmesi gerekleri indirsin mapsida benim ekledigim maps indirme programiylada indire bilirsin internet olacak yanliz indrmesi
gerekenleri indirmesi icin ondan sonra gerek yok play storeden indirdgi süreli olur Sygic klasörünün icindeki Maps klasörünü benim ekledigimle
degisirsin yükledigin sygic bunuda kaldir benim ekledigim crk,li apk yükleyip kullana bilirsin bu yazdigim sekilde yap problem olursa ne oldugunu
yazarsan yardimci olmaya calisirim normalde zor degil yüklemeside ilk oldugu icin öyle gelmistir sana yada diger sunuma attigim Sygic,lardan
icinde TR mapsida attigim olmasi lazim ordan indirirsin onu atarsin hic bulamazsan eklerim Türkiyeyi

AktivasyoneL

Üye
Tamam usta deneyeceğim ilk defa android kullanıyorum o yüzden hiç bilmiyorum bunu da ilk yükleyeceğim

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Tamam usta deneyeceğim ilk defa android kullanıyorum o yüzden hiç bilmiyorum bunu da ilk yükleyeceğim
ayarlardan girip güvenlik ayarlarinda bilinmeyen kaynaklar ayarlarini yapmayida unutma yoksa crk,li hic bir programi yükliyemezsin..

AktivasyoneL

Üye
Şimdi usta önce play den indirip sonra uygulama içinde harita indirSem sonra senin harita ve apk ile değiştirsem olay tamam olur demi
Yada sen bana adım adım söyle öyle yapayım

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim senin indirmen bittikten sonra yani Sygic navi normal acildiktan sonra kapat yükledigin sygic bunu kladir
benim sunum bölümüne ekledigim content info var onu senin Sygic/Maps klasörünün icndekiyle degistir mapslarida
indirdiysen degismene gerek yok sygic crk,li apk yükle normal calisir...

Son düzenleme:

AktivasyoneL

Üye
Tamam usta sağol

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim istersen bu hazir sygic klasörünü indirip sygic apk yükle icinde tek maps ypk onuda indirirsin S5,de hazirlayip baska bir arkadasa göndermistim dil Almanca cikar onuda ayarlardan
istedigin dile degise bilirsin ben yurt disinda oldugum icin
Sygic.rar

Sifre:memoli6767

AktivasyoneL

Üye
Oldu usta tamamdır :)
Usta pc yok 2dc dosyaları yükleye bilir misin

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Oldu usta tamamdır :)
Usta pc yok 2dc dosyaları yükleye bilir misin

arkadasim indirdigin Türkiye mapsinin icine atacasin var der yinede üzerine yazmasini ok,leyeceksin
tur.2dc

AktivasyoneL

Üye
Sayende öğrendim usta hepsini

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Sağol usta sayende. Bir de Türkiye de kullanabilen en iyi harita bu mu
arkadasim ben Türkiyede yasamiyorum iki sene önce tek iGO,yu denedim basarsoftu onun haricine deneedim her kes degisik
yorumluyor bir diyor Navigon biri diyor Navitel var biri Sygic tomtom ben kesin bir sey diyemem istersen hepsini dene buraya attim hepsi var
kisacasi senin gönlüne kalmis...

Son düzenleme:

Üst Alt