Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

yeni09

Üye
Sygic de favorilerimizi yedekleme yapabiliyor muyuz.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim Sygic/Res/db klasörünün icindeki items.dat yedelersen yeni yüklediginde geriye atarsan gittigin yerleri
silip atmadiysan geriye yüklemis olursun eger hic bir degisiklik yapmadan kullanmakta oldugun Sygic üzerine yüklersen
gittigin yerler zaten durur..

Son düzenleme:

yeni09

Üye
arkadasim Sygic/Res/db klasörünün icindeki items.dat yedelersen yeni yüklediginde geriye atarsan gittigin yerleri
silip atmadiysan geriye yüklemis olursun eger hic bir degisiklik yapmadan kullanmakta oldugun Sygic üzerine yüklersen
gittigin yerler zaten durur..

Teşekkür ederim. Ben son iki sürümde bu sorunu yaşıyorum. Kurulum tamamlandıktan sonra açılışta Başlat harita güncelle Vb açıklamalara uyduğum için oluyor herhalde.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Ben son iki sürümde bu sorunu yaşıyorum. Kurulum tamamlandıktan sonra açılışta Başlat harita güncelle Vb açıklamalara uyduğum için oluyor herhalde.
arkadaşım problem degil mapsini yenileye bilirsin int. oldugunda

egzantrik1453

Üye
arkadasim senin tlf internet veya playstore bunlarla alakali ola bilir ben tablet s3 s5 hepsinde denedim problem yok ayrica
baska bir sitede sunuma attim problem yasayan yok yani sen bir yerde hata yapiyor ola bilirsin.
15.4.9 da wcl dosyalarını attığımda sıkıntı yaşamamıştım. Sadece kaldırdım. 15.4.10 yükledim. Birdaha deneyeyim o zaman.

tny58

Üye
memoli kardeşim ne yaptıysam sygıc yükleyemedim telofonuma hep hata verdi.telofonum lg g2 lolipop yüklü yardımcı olursan sevinirim.hafıza kartı yok.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
memoli kardeşim ne yaptıysam sygıc yükleyemedim telofonuma hep hata verdi.telofonum lg g2 lolipop yüklü yardımcı olursan sevinirim.hafıza kartı yok.
arkadasim ne hata yaptigini yazmamissin kesin bir sey diyemem ama tlf,nun güvenlik ayarlarina bilinmeyen kaynaklar yani crk,li
program yüklemem ayarlarini yapacaksin sygic apk ondan sonra yükliyeceksin bu ayarlari yaptiysan yine hata veriyoorsa
Sygic klasörü var icinde mapsda var bunu atarsin tlf,nun hafizasina internetinde varsa sygic apk yüklerisin kisa bir indirme
yaptiktan sonra calismasi gerekir...

tny58

Üye
arkadasim ben ekledigim part1 vede part2 bunlari indir beraber ac Sygic klasörü hazir icinde Türkiye Mapsi
onu atarsin tlf,nun hafizasina ondan sonra Sygic apk yüklersin normal calismasi gerekir senin tlf,nun
hafizasinda önceden kalma Sygic kalmasin..
---
arkadaslar Türkiye haritasi icinde Sygic hazir klasör indirip tlf,nunuzun hafizasina yada sd hafiza kartina atiniz
Sygic v15.4.9 Apk,yi yükleyiniz...
yukarda söylediklerinizin hepsini yaptım part1 part 2 ve apk yi telofon hafızasına attım ama google playerde indirme hatası diye bi yazı cıkıyor olmuyor yani.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadasim ben ekledigim part1 vede part2 bunlari indir beraber ac Sygic klasörü hazir icinde Türkiye Mapsi
onu atarsin tlf,nun hafizasina ondan sonra Sygic apk yüklersin normal calismasi gerekir senin tlf,nun
hafizasinda önceden kalma Sygic kalmasin..
---
arkadaslar Türkiye haritasi icinde Sygic hazir klasör indirip tlf,nunuzun hafizasina yada sd hafiza kartina atiniz
Sygic v15.4.9 Apk,yi yükleyiniz...
yukarda söylediklerinizin hepsini yaptım part1 part 2 ve apk yi telofon hafızasına attım ama google playerde indirme hatası diye bi yazı cıkıyor olmuyor yani.
arkadasim part1 ve part 2,yi pc,de beraber ac Sygic klasörü cikacak cikan Sygic klasörünü atacaksin ondan sonra Sygic v15.4.10 Apk yükliyeceksin
internetin olacak kisa süre indirmesi gerekeni indirir internetin varsa birde playstorye kayitli olacaksin yapaman gerekenler bunlar
yinede problem olursa sen neleri nasil yaptigini yazarsan sana yardimci olmaya calisrim yok yine klasik olarak yapman gerekeni tekrar
tekrar yazmanin anlami olamaz...

1.sayfaya sygic v15.4.10 Sygic TR maps icinde hazir klasör ekledim 1ve 2. parti indirip ac
cikan Sygic klasörünü at senin tlf,nuna Sygic v15.4.10 apk yükle.

Son düzenleme:

hayali_32

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
symbianmanyağı

symbianmanyağı

Üye
Mega ve Yandex gibi seçenekler varken neden zippyshare ve uploaded gibi link silen ve yavaş indirmesi, hatta hiç indirtmeyen siteler?

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Mega ve Yandex gibi seçenekler varken neden zippyshare ve uploaded gibi link silen ve yavaş indirmesi, hatta hiç indirtmeyen siteler?

arkadaş her Üklede degişik tutulanlar benim bulunduğum ülkede
benim sunum yaptıklarım Yandex bunun şimdiki durumunu bilmiyorum
bir şey indirmeye kalktığında ne viruslar nice yerlere seni kayıt ettirdiginide
bilirim çakma yerlerle sunum yapmıyorum baska bir şey degil arkadaşım.

Son düzenleme:
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Navigon navi Türkiye mapsi yenilendi arkadaslar

asikral_64

asikral_64

Üye
elinize sağlık ama gps sinyali cok cabuk yok oluyo 2 gun önce uşak antalya arsası yol yaptım yanlış gps sinyali diyo ve bunu çok sık yapıyo sygic de boyle ama igo basarsoft ta boyle bir sorun yok

asgz

asgz

Üye
elinize sağlık ama gps sinyali cok cabuk yok oluyo 2 gun önce uşak antalya arsası yol yaptım yanlış gps sinyali diyo ve bunu çok sık yapıyo sygic de boyle ama igo basarsoft ta boyle bir sorun yok

Telefonunuz root lu ise marketten fastergps uygulamasını indirin zaten Türkçe, gerekli ayarları yaptığınızda gps çok hızlı bağlanıp sorunsuz çalışır

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaslar yeni konu olarak acilmasi icin eklendi bilginize indirmek
isterseniz PW:memoli6767 ye tiklayiniz
YENi Sygic Navi v 15.5.1 Apk + tomtom (ta) v 2015.06 Maps

arkadaslar Sygic 3D görüntüsüde eklenmistir elinizdeki mapslarida kullana bilirsiniz 3D icin indirmeniz gereken
OpenStreetMap 3D buildings indirme programi eklenmistir PC,de indirdigniz 2dc teksi ya elinizdeki Ülkelerin Maplarin icine atiniz
yada yeni iindrirseniz Mapslari onlarinda icine atiniz 3D görüntüsünü tam elde etmek isterseniz

indirmede genelde problem cikardigi icin Sygic v15.5.1 Orginal Apk yükleyiniz gerekli indirmleri yaptiktan
sonra yüklediginizi kaldirip crk,li olan Sygic v15.5.1 crk Apk yükleyiniz yada hazir Sygic klasörünü indirip
onu atiniz tlf,nunzun hafizasina yada SD kartina
Sygic Navi v 15.5.1Apk + tomtom teleatlas(ta) v 2015.06 Maps

Sygic tomtom teleatlas(ta) v2015.06 Maplari indirebilirsiniz.
yada asagiya ekledigim Maps klasörünü indirip Sygic/Maps klasörüyle yada icindeki
Ülkeleri,wcl klasörünü vede content-info tex..
Sygic tomtom (teleatlas) ta 2015.06
Almanya,Andora,Arnavutluk,Avusturya,Belarus,Belcik a,Bosna Hersek,Bulgaristan,Cebeli Tarik,Danimarka,Estonya,Finlandiya,
Fransa,Hollanda,Hirvatistan,Karadag,Kibris,Letonya ,Livanya,Licenstayn,Lüksemburg,Macaristan,Makedony a,Malta,Moldovya,
Monako,Norvec,Polonya,Portekiz,Romanya,Rusya Federasyonu,San Marino,Slovakya,Slovenya,Sirbistan,Ukrayna,Vatikan ,
Yunanistan,Cek Cumhuriyeti,Ingiltere,Irlanda,Ispanya,Isvec,Isvicr e,Italya,Izlanda,
TÜRKiYE..

https://www.maxicep.com/forum/konu/yeni-sygic-navi-v-15-5-1-apk-tomtom-ta-v-2015-06-maps.960679/
burada yenilendi arkadaslar

Son düzenleme:
asgz

asgz

Üye
15.5.1 için uploaded indirme linkleri çalışmıyor, üzerine tıklanmıyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Tamamdır, peki com.sygic.aura-v207.apk dosyası bahsettiğiniz orjinal 15.5.1 apk değil mi ?
evet com.sygic.aura-v207.apk orjinal sygic apk olani arkadasim indrimede problem olursa digerini kaldiracaksin orjinali yükliyeceksin gerekili indirmeyi
yaptiktan sonra yani normal calistiktan sonra kaldiracaksin crk,li sygic apk yükliyeceksin Sygic naviyi actiginda yinede
kilit resmi gösteriyorsa HUD, DashCam bölümümde Sygic/Maps klasörünün icindeki content info,yu degiseceksin
senin elindekiyle yada benim ekledigimi indirip..

Üst Alt