Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Hizli cevap icin tesekkurler.Dediklerinizi yaptim.
Uc telefona denedim ( Samsung s5,s6)
Dedigim gibi bu durum sadece bulgar ve turkiye mapinda oluyor.
saygilar
arkadasim yukarida yazdigim gibi yenilersin mapslari normal calisir benim elimdeki tabletde olsun tlf,larda olsun hic bir problemsiz
calismakta ayrica baska bir sitedede uzun zamandir eklemekteyim yeni maplari problem yok en kisa yol yazdigim sekilde yenilemendir
yaniliz öncelikle tlf,nun kontrol etmen sen yenileirsin ikinci bir Sygic klasörü vardir onunla calisir senin yazdigin problem ola bilir mesela

Selamlar

mehmettek41

Üye
Paylasimlarindan dolayi tesekkur ederim.kullandigim tel. S4 en son harita 2015.6 yi yukledim.sygic te enson ekledigini koydum fakat devamli hata veriyor.donuyor arama yaparken yada poi leri aratirken.benim telde mi sorun var acaba baska arkadaslarda da oluyor mu.bu sorunu nasil giderebilirim.

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Paylasimlarindan dolayi tesekkur ederim.kullandigim tel. S4 en son harita 2015.6 yi yukledim.sygic te enson ekledigini koydum fakat devamli hata veriyor.donuyor arama yaparken yada poi leri aratirken.benim telde mi sorun var acaba baska arkadaslarda da oluyor mu.bu sorunu nasil giderebilirim.
arkadasim tlf,nunda SD hafiza karti varsa Sygic naviyi actiginda Android/data/ klasörünün icine com.sygic.aura klasörü olusturur onun
icine kopylar sen sd kartinda kopyaladiktan sonra kalan Sygic klasörünü silmezsen onun icine atarsan indirdigin yeni mapslari o hatayi yapar birde
Android/data klasörünün icine tasinan Sygic klasörünün icine tasidigi klasörün icine atarsan o hatayi yapar

senin yapman gereken sd hafiza karti varsa yukarida yazdigim gibi Android/data klasörünün icine kopyaladiysa geriye yani Sygic klasörü olarak
sd hafiza kartina tasi orda atacaksin mapslari ondan sonra acacaksin tekrar kopyalayacak Android/data klasörüne kalan Sygic klasöründe silip atarsin ozaman normal calisir...

mehmettek41

Üye
Merhaba o yazdigin klasorleri tel de ve sd kartta bulamiyorum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Tek eksik sesle arama yok ücretli yani . Geri kalan süper birsey .

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba o yazdigin klasorleri tel de ve sd kartta bulamiyorum

arkadasim SD kartta Android/data klasörüne gireceksin com.sygic.aura klasörünün icine girdiginde files klasörünün icinde göreceksin tabiki senin tlf S4 yazmistin
Android versionu 4.4.2 üzeriyse S4 mini,lerde yoktu sanirim senin S4 minimi digerimi bilmedigim icin kesin bir sey yazamiyorum
senin tlf,da Sygic klasörü nerede birde S4 hangisi android kac?

Son düzenleme:

mehmettek41

Üye
Benim telefon s4 surumu ise 5.0.1
Ne yapmam gerekiyor sorunsuz calismasi icin.kullandigim 15.3.9 surum.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefon s4 surumu ise 5.0.1
evet arkadasim sd kartta kullaniyorsan yukarida yazdigim yere baktiginda görebilirsin Sygic klasörünü
her seyden önce sen yazmistinya maps klasörüne yeni mapslar attigin yere bakacaksin yeni ekledigim Sygic Apk indirip üzerinede yükliye bilirsin internet olmasi gerekiyor bilirsin kisa bir indirmeden sonra acilir 15.4.7 sd karta ikende degisiklik yapmadan indirmeleri yapmakta..

mehmettek41

Üye
Ok
Simdi tekrardan kuruyorum hepsini sildim

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

mehmettek41

Üye
Yuzbasim hepsini denedim fakat sonuc husran.devamli hata aliyorum.poi calismiyor donuyor.adim adim ne yapacagimi soylermisin 15.4.7 haritayida 2015.6 indirdim.eksik birsey mi yapiyorum

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Yuzbasim hepsini denedim fakat sonuc husran.devamli hata aliyorum.poi calismiyor donuyor.adim adim ne yapacagimi soylermisin 15.4.7 haritayida 2015.6 indirdim.eksik birsey mi yapiyorum
arkadasim ben tekrar denedim ben yurt disindayim problem yok kisa süre bekledikten sonra bulup yönlendirme beklemekte
bilirsin naviyi actiktan sonra ekrana tikladiginda asagida yakinimdakiler yazan yer göstermekte tikladiginda acilir oradan sece bilirsin poi
tiklayara devam ettigindede yönleri al bölümü cikar yönleri ala tikladigindada hesaplar ayarlardan poi,leride ayarlarsin normalde baskada yapilacak bir sey yok tlf,nun kapat ac ondan sonra dene..

mehmettek41

Üye
Yuzbasim sildim komple tekrardan yukledim.harita 2015.6 sygic ise 15.4.7.poi aratirken interneti acmak gerekiyor.ana gende de ara da bir sygic durduruldu hatasi vefiyor ve ekrandan atoyor.calismalarin icin tesekkur ederim

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Yuzbasim sildim komple tekrardan yukledim.harita 2015.6 sygic ise 15.4.7.poi aratirken interneti acmak gerekiyor.ana gende de ara da bir sygic durduruldu hatasi vefiyor ve ekrandan atoyor.calismalarin icin tesekkur ederim
arkadasim internet kapali ikende su sekilde dene calisir ayarlardan poi,leri ac adres vermek icin ekrana tikladiginda cikan bölümden gire bilirsin problem yok tekrar bakmani tavsiye ederim
kendim estra deniyorum normal bulmakta istedgim poi,leri GPS bulsun bir bak arkadasim
adres verme yerine giriyorum mesela 3nokta var üst üste buradan gir ister bakmak mistedigini istersen tüm kategorileri sec bir bak istememsi gerekir..

Son düzenleme:

mehmettek41

Üye
Yuzbasim merhaba.sygic navigasyon gene takiliyor sygic durduruldu hatasi veriyor.silecegim fakat hem offline calisanida yok galiba 2009 dan beri kullaniyordum sygi e

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Yuzbasim merhaba.sygic navigasyon gene takiliyor sygic durduruldu hatasi veriyor.silecegim fakat hem offline calisanida yok galiba 2009 dan beri kullaniyordum sygi e
arkadaşım ben deniyorum hic problem yok senin yükledigin başka progmmıdır
yoksa yüklemeden önce kalıntılarmı oldu Sygic bilemem ama aradıgın yerde
kapsadıgı bütün poi,leri bulmakta problemsiz hesaplamakta uzun sürmez sanırım
bir yenisi çıkar onu denersin istersen...

mehmettek41

Üye
Memoli kardes bende anlam veremedim hatta telefona format attim.mesela turkiyeyi seciyorum sonra ornegin antalya yaziyorum buluyor sonra yakin poi seciyorum sonra tum katagori diyorum sonrada sygic dirduruldu diyor.bakalim yenisi cikana kadar bunu kullanacagiz.

aozaslan66

Üye
memoli usta daha önceleri birçok kere sygici kurmuştum.diğerlerind e tr maps dosyası bir tane burda tr 1 ve tr 2 diye iki tane var.birbirini tamamlayan dosyalarmı yoksa ayrımı.birinimi kullanacağız. programı kuruyorun.indirme başlıyor.sonra Google playdan kaynaklana diye hata veriyor.eski sgç klasöründe apk,maps,android,versiyon ve res diye klasör vardı.eskisi gibimi kuracağız.tşk ederim.

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

arkadaslar Sygic v15.4.8 Apk eklenmistir

GPS,inizi actiktan sonra yükleyiniz Sygic naviyi acarken öncelikle GPS acilacak ...
memoli usta daha önceleri birçok kere sygici kurmuştum.diğerlerind e tr maps dosyası bir tane burda tr 1 ve tr 2 diye iki tane var.birbirini tamamlayan dosyalarmı yoksa ayrımı.birinimi kullanacağız. programı kuruyorun.indirme başlıyor.sonra Google playdan kaynaklana diye hata veriyor.eski sgç klasöründe apk,maps,android,versiyon ve res diye klasör vardı.eskisi gibimi kuracağız.tşk ederim.
arkadasim zippyshare üzerinde sunum yapildiginda 200 MB,yi geciyorsa 2part yapilmasi gerektigi icin part 1 ve part 2 var ikisini indirip beraber acacasin
diger 2parta uploaded.net üzerinden sunum Türkiye mapsi
internetin olacak vede playstoreye kayitli olacaksin yinede problem varsa Sygic klasörü indireceksin onu atacaksin atacaksin tlf,nuna ondan sonra yükliyeceksin sygic apk,yi..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mhmtkrtp
ostsee

ostsee

Üye
Tesekkür yeni versiyon 15.4.8 icin, memoli6767, acaba 15.4.7,nin üzerine kursam calisirmi?

Üst Alt