Stephen Elop: Windows Phone 8 Ekim'de yayınlanacak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hidayet02

hidayet02

Üye
1. Nesil Lumia'ların Stabilitesinden Dolayı Bende Wp8'li İlk Lumia'lardan Almayı Düşünüyorum:)

Alacağım Telefon 1000-1500 :tl: Aralığında Sabit Qwerty Klavyeli Bir Lumia Wp8 Olacak:)

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
1. Nesil Lumia'ların Stabilitesinden Dolayı Bende Wp8'li İlk Lumia'lardan Almayı Düşünüyorum:)

Alacağım Telefon 1000-1500 :tl: Aralığında Sabit Qwerty Klavyeli Bir Lumia Wp8 Olacak:)

Bakalım çıkarsa.:D

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Ben Nokia'nın klavyeli bir üst-orta segment telefon üreteceğini zannetmiyorum.Alt segmentte olabilir anca sonuça bugüne kadar kaç tane üst segment klavyeli telefon gördük ki...Ama 4.5 inç ekranlı yandan çarklı bir fiziksel klavyesi olsa kimse hayır demez o telefona.

hidayet02

hidayet02

Üye

Ben Nokia'nın klavyeli bir üst-orta segment telefon üreteceğini zannetmiyorum.Alt segmentte olabilir anca sonuça bugüne kadar kaç tane üst segment klavyeli telefon gördük ki...Ama 4.5 inç ekranlı yandan çarklı bir fiziksel klavyesi olsa kimse hayır demez o telefona.

Zamanında E-6'yı Çıkarmıştı Ama:) Mesela E-7 Yokken E-6 Vardı:)

Bence Sırf BlackBery Gibi Bir Firmaya Qwerty Klavyede Üstünlük Elde Etmek İçln Çıkarmaya Devam Edecektir:)

Ama Tip Olarak Aşağıdaki Dell Venue Pro Gibi Bir Telefon Çıkarmasınıda Çok İsterim:)

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Zamanında E-6'yı Çıkarmıştı Ama:) Mesela E-7 Yokken E-6 Vardı:)

Bence Sırf BlackBery Gibi Bir Firmaya Qwerty Klavyede Üstünlük Elde Etmek İçln Çıkarmaya Devam Edecektir:)

Ama Tip Olarak Aşağıdaki Dell Venue Pro Gibi Bir Telefon Çıkarmasınıda Çok İsterim:)

Bende çok isterim.Birde tam olarak bu şekil alttan değilde E7 gibi yandan çarklı olursa tadından yenmez.Ayrıca Wp gibi sosyal ağlar entegrasyonu bu kadar gelişmiş bir sisteme çok yakışır ama üst segment telefonların pureview'li geleceğini düşünürsek onun kalınlığının (808 kadar olmasa bile baya kalın olacaktır) üstüne bir de fiziksel klavye eklemezler diye düşünüyorum.Tabi gelirse kötü olmaz ;)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
microsoft surfacedeki gibi padklavye olabilir aslinda:hmmm

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt