İndeks Windows Phone Tema ve Duvar Kağıtları


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Windows Phone işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğiniz yani Nokia yada modellerde kullanılabilen duvar kağıtları ile özel temalar burada. WP temaları indirebilecekken, duvar kağıtlarını dilediğiniz gibi cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Nokia Lumia için Windows 8 RTM Duvarkağıtları
Windows Phone 8 Özel Yapım Kilit Resmi
Nokia Lumia ve HTC 8x-8s için eğlenceli kilit ekranı
Windows Phone 150 Adet HD 768 x 1280
3. Parti İlk WP8.1 Arka Plan Uygulaması Yayınlandı
Lumia 930 - Duvar Kağıdı Paketi Yayınlandı
Windows Phone Canlı Kilit Ekranı Tasarımları
Karma HD Duvar Kağıtları

Not: Önemli konularınızın yada index içerisinde yer alan uygulamaların güncel sürümlerinin indexte yer alması için özel mesaj gönderebilirsiniz.
 
GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
s.a usta ya ana ekranda ki kareler neden canlı değil bende biliyo musun ?
 
Nirvana92

Nirvana92

Üye
deniz yeşili duvar kağıdı arıyorum : )
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt