spot n95 8gb arkadaşlar bi bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
spot n95 8gb arkadaşlar bi bakarmısınız
arkadaşım 1 hafta önce bi n95 8gb aldı ama baktım one biçim bi n95 yaw dil tr -ing arası bi şey hala çözemedim bi de bu telefonda hafıza kartı yeri varmı bunda var normalde yok diye biliyorum kamerası zoom yapmıyo dili naslı düzeltilebilir bi yardımcı olabilirmisiniz anlaşılan fena aldatmışlar bizim arkadaşı

POWER

POWER

Üye
o çin malı kopya :(

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
eet çin malı n95 belki çift simkartlıdır bile o telefon

PAPADOC

PAPADOC

Üye
dostum darbeyi fena halde yemişsiniz siz

fr___kn

Üye
o telefon sahte ve çift hat diriş war ama çalışmıyor o türkçe diline çevrilebiliyor telefoncularda var

fyd_14

Üye
o çakma olan n95 inşallah fazla para vermemiştir :(

BOZKURT

BOZKURT

Emekli Yönetici
aynından o gün benim arkadaşta tutturmuş illa alacam allahtan bana rastladı yoksa alacaktı çakma n95 i

PAPADOC

PAPADOC

Üye
normal çin malının fiyatını bilen var mı?

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
250 ytl verdi arkadaş ben tabiki vermem o telefona 5kuruş bile çin malı olduğunu biliyorum 50 sefer demiştim alma ama nafile neyse yorumlar için sağolun

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Ben karşı değilim çin malına kısa vadeli kullanım için çok uygun bence ;)

venusutarit

venusutarit

Üye
Bu çinlileinde yapmadıkları kalmadı yakında çin malı ekmek yiyeceez

mecay66

Üye
arkadaslar bu n95 lerin dili duzelmiyor sakın attırayım deme ayrıca çin malları arasında en dandik uretimli olandı ayrıca 8 gb deil ssadece 400 küzür kb hafıza var ve hafıza kartı girisi yanda kamersı ise sade 640*480 yani vga alimde bunun tvlisi bile var:D

y_halici

Üye
arkadaslar bu cin malı N95 lere birseyler atılabiliyormu bilen varmı birde wireless kullanılabiliyormu

xkadir61

xkadir61

Üye
arkadaşım şu an benim elimde birtane sahte n95 8gb var. arkadaşım bi ayar çek diye verdi, elime aldığımda hemen sahte olduğunu anladım. benden versiyon atmamı istiyor. ama telefon nokia olmadığı için atılmıyor zaten bluetooth'dan gönderdiğim hiçbir şeyi de açamıyor.wlan yok. tambir oyuncak gibi birşey önce 500 ytl istemiş sonra 250 ye düşmüş ama bence gerçekten 5 para etmez. sakın dikkatli olun. bunlardan uzak durun.

psikolaz

psikolaz

Üye
250 ytlye almıssın en azından fazla para vermemıssın

byosman-urfalı

Üye
slm kardeş dedigin tlf nin aynını ben aldım nn95 8gb tlf çin malı onlar hafıza kart girişi war menüyü türkçe yapmaya çalışmışlar ama yapamamışlar onun için programı war bende telefoncuda attırdım menü süper oldu

kaan0

kaan0

Üye
allahım o telefonu alcama kral bi 3310 alırım boşa para vermektense... Onlar sağlığa zararlı telefonlardır:nono:

selman kahveci

Üye
bana yardımmedin lütfen telefonda tam türkçe yok n95 8gb yazıyo ama tam o telefondan emin değilim bluetooth la tam başka telefondan bişey atcam receive data diyo evet diyom write file diyo ayrıca benim bildiğim kadariyla bunda hafıza kartı olmaması lazım hafızası 8gb olmalı ama anca 400 kb gösteriyo on fotoğraf çekiyom bitiyo ayrıca şarzı 20 dakikada doluyo 30 dk da bitiyo lütfen yardımedin

trojen00

Üye
Bende de var n95 8gb çin malı java programları alıo içinde 8gb hafıza yok ama kabını tüm söktüğümde bi micro sd yuvası çıkıo ben 2gb lik hafıza kartı takdım içine telefonun 2 ses çıkışı var sesi çoook fazla çıkmıo ama normal telefonlar gibi çok kaliteli çıkıyor iki tarafada kayıyor çift kızaklı kısayol tuşalarıda çalışıyor bluetooth u da gayet güzel çalışıyor 2.8 inç ekranda tam ekran filmde izleniyor java oyunlarda alıyor kamera 5mp diil ama yine de güzel çekiyor yani çin malı demeyip te alcak olna varsa satcam 250 tl pazarlıkta olur hafıza kartınıda yanında veriyorum şarzıda dururken 3 gün kullandığında 2 gün çok müzik dinlersen 1 gün gidiyor kutusuyla vercem bağlantı kablosu şarj cihazı kart okuyucusu kulaklık içinde birde telefonu o kadar orjinale benzetmişler ki made in finland yazısı dahi var wifi side var ama ben kendi modemime bağlanamadım onun için kesin bilmiyorum alcaklar [email protected] adresine mail atsınlar ltfn çakma n97 aldığım için satıom

veysel_68

Üye
bende finlandiya üretim var hafıca 8gb diyo ama 240 kb gözüküyor
ne yapabiliriz yardım edermisiniz

Üst Alt