Haber Sony Xperia Z5, Z3+ (Z4) ve Z4 Tablet için global Marshmallow dağıtımı başladı!

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z5, Z3+ (Z4) ve Z4 Tablet için global Marshmallow dağıtımı başladı!
Bildiğimiz üzere NTT DoCoMo Xperia Z5 serisi için Japonya'da Marshmallow dağıtımına başlamıştı. Sony Mobile dediği gibi 7 Mart'ta yani bugün Marshmallow dağıtımına başladı. Dağıtım Z5 serisi ve Z3+ (Z4) ile başladı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yapı numarası Z5 serisi, Z3+ (Z4) ve Z4 Tablet için 32.1.A.1.163. Xperia Z4 Tablet için güncelleme Wi-Fi (SGP712) ve LTE (SGP771) modellerine geldi. Z3+ (Z4) için ise (E6553) modeline güncelleme geldi. Henüz Z3+ Dual yani çift sim kartlı versiyonu için güncelleme başlamadı.

Yeni güncelleme Android 6.0 işletim sistemini içeriyor. Henüz 6.0.1 için dağıtım çalışmaları yok. Yeni güncelleme Marshmallow'un ve Sony'nin kattığı yenilikleri içeriyor. Uygulamaların izinlerini kısıtlama, batarya tasarrufu için Doze modu, yeni kamera arayüzü ve Xperia Home için yeni özellikler vb. Güncellemede Stamina mod henüz yok. Sony, Stamina modu dahil etmek için Nisan ayında bir güncelleme yayınlayacak. Ayrıca eksiklikler olarak microSD kart dahili hafıza olarak seçilmiyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Invoke ve smh60

smh60

smh60

Üye
Bi el atın yöneticiler asıl konuyu şimdi bulabildim önüne gelen konu açıyor adam açmış işte sen sonradan açıp niye buraya link felan atıyorsun ne yazacaksan buradan yaz

• Beğen
Tepkiler: Invoke ve 0MG90

osicik

Üye
E böyleyse resmen yarım güncelleme bunu kasımda yapsa anlarsında bu kadar bekletip 6.0.1 de değil 6.0 sıfırı yarım yamalak vermesi çok kötü bence...
Çıkıp deseler sony hep hızlı güncelleme verirdi ama 6.0 da çok sorunlarla karşılaştık o yüzden kullanıcılarımıza hatalı güncelleme vermek istemiyoruz eyvallah diyecem böyle bi açıklama varda ben bilmiyorsam özür ancak teknoloji haberlerini çok takip ederim...
Velasıl z2 kullanıcısı olarak galiba nexuslar Android 7 yi biz 6yı göremeden alacaklar gibi benim gürüşüm sony ya sallamıyor yada ciddiyetsizlik söz konusu.!!!

kralberk13

kralberk13

Üye
tamam sorun yok bildirdim benimkini kaldırcaklar burdan devam ederiz

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Z2 için gelmedi ama gelirse yüklesem mi bilemiyorum
Stamina olmadan pil ne kadar dayanacak bilinmez

byAndroid

byAndroid

Üye
inşallah güzel bi güncellemedir. Arkadaşında dediği gibi 6.0 sorunluydu genel olarak

phasan

phasan

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
androıd 6 ıncelemesı

dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Mart a kadar bekle stamina modu ekleme:S
Stamina ile işlemci kısıp kullanınca iki gün çok rahat kullanıyorum ama kapatınca ilk gün rahat çıkıyor ama 2. güne bırakırsam sadece arama için kullanmam gerekiyor. Nisanda stamina gelince geçerim belkide.

phasan

phasan

Üye
Mart a kadar bekle stamina modu ekleme:S
Stamina ile işlemci kısıp kullanınca iki gün çok rahat kullanıyorum ama kapatınca ilk gün rahat çıkıyor ama 2. güne bırakırsam sadece arama için kullanmam gerekiyor. Nisanda stamina gelince geçerim belkide.
stamıne yerıne doze modu geldı sımdılık o var

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt
dragonmhmt

dragonmhmt

Üye
Neden az recorder kullanmış screen recorder kaldırıldı mi yoksa nisanda mi gelicek?

phasan

phasan

Üye
telefonu guncelleyen var mı memnunmusunuz ve guncellemede nekadar bos hafıza gereklı arkadaslar m4 agua gelınce guncelleyecegım

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Google ve diğer ön yüklü gelen uygulamaları kaldırabiliyorsunuz bu arada

phasan

phasan

Üye
Google ve diğer ön yüklü gelen uygulamaları kaldırabiliyorsunuz bu arada
o guzel haber de benım en cok bekledıgım hafıza kart telefon hafızası gıbı kullanabılmek onu kullanabılıyormuyuz

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Bu yenilikler z5 compactta var zaten. Launcherdaki ikon boyu uygulamalarda arama yeni kamera arayüzü. Kamera sonradan güncellenip değişti yanılmıyorsam. Üstelik 6.0 pek bi ihtiyaç duymuyorum güncellemek için. Stamina modu çok uygulama kullanmadığımdan bende fark yaratmıyordu zaten ama ultra stamina gitmese iyiymiş. Muhtemelem ufak tefek sorunları vardır tam güncelleme çıkana kadar beklerim

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
o guzel haber de benım en cok bekledıgım hafıza kart telefon hafızası gıbı kullanabılmek onu kullanabılıyormuyuz
Hayır hafıza kartı dahili hafıza olarak seçilmiyor

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Aslında o seçenekler Beta Marshmallow'da var ama finale eklememişler. Daha sonra güncelleme ile yenilikler eklerler herhalde.

phasan

phasan

Üye
Nisanda gelecek galiba
bukadar bekletıp gelmedıyse hıc gelmesın daha ıyı dıyer modellerde var sony de yok sonı adamı sınır eder m4 agua gıbı bıtelefonda hafıza kart sorunu halletmelı
Aslında o seçenekler Beta Marshmallow'da var ama finale eklememişler. Daha sonra güncelleme ile yenilikler eklerler herhalde.
bunlar ne sacma bır guncelleme sunmuslar boyle bunu samsung yapsa dunyanın en ıyı guncellemeı olurdu sanırım 5 ayda bunları mı yaptı sony

Üst Alt